Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2746: Patryk wróci do Agaty. Stęskni się nie tylko za nią - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-30 20:05

W 2746 odcinku serialu "Barwy szczęścia" dramat u Pyrków połączy Agatę (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski)! Od bolesnego rozstania tej pary minęło już sporo czasu, ale na wieść o zaginięciu Klary (Olga Jankowska), Patryk od razu pojedzie ze wsparciem do domu byłej narzeczonej. Nie dość, że w 2746 odcinku "Barw szczęścia" zaoferuje Agacie pomoc, to jeszcze zaopiekuje się Marysią (Nina Szumowska). Zabawa z bratanicą Agaty uświadomi Jezierskimu, że tęskni nie tylko za nią, ale także za rodziną, którą mieli gdy byli razem, mieszkali w domu Pyrków. Czy jest jeszcze szansa dla Agaty i Patryka? Przekonaj się w WIDEO z 2746 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2746 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Agata i Patryk w 2746 odcinku "Barw szczęścia" znów będą razem? Wiele wskazuje na to, że między tymi bohaterami jeszcze nie wszystko skończone, że zbliżą ich do siebie tragiczne wydarzenia u Pyrków związane z zaginięciem i porwaniem Klary! Hubert (Marek Molak) wciąż będzie szalał z niepokoju o Klarę, a policja w Polsce w 2746 odcinku "Barw szczęścia" przeszuka dom Bartosza (Artur Bocheński) i ustali, że porywacz skrzętnie zaplanował nie tylko atak na pisarkę, ale też swoją ucieczkę do Meksyku. Bliscy Klary będą odchodzili ze zmysłów.

W tym strasznym momencie w 2746 odcinku "Barw szczęścia" u boku Agaty znów pojawi się Patryk. Były narzeczony Pyrki teraz sprawdzi się jako troskliwy, opiekuńczy przyjaciel. A może nawet więcej? To on zajmie się Marysią, żeby córka Klary i Huberta nie zorientowała się, że dzieje się coś złego, żeby nie pytała ciągle o mamę, która wciąż nie da żadnego znaku życia.

Agatę w 2746 odcinku "Barw szczęścia" wzruszy widok Patryka z Marysią. Znów spojrzy na niego jak dawniej, z miłością i wielkim sentymentem. - Bardzo ci dziękuję, bardzo nam pomagasz... - wyzna poruszona tym jak Patryk zaopiekuje się jej bratanicą. - Nie ma za co. Po prostu świetnie się bawię.

- Przepraszam, że ja nie potrafiłam być dla ciebie wsparciem jak Jowitę aresztowano... - Agatę w 2746 odcinku "Barw szczęścia" dopadną wyrzuty sumienia, że nie zachowała się podobnie jak siostra Patryka została oskarżona o morderstwo swojego kochanka i trafiła za kratki.  - No wiesz, Jowita jest osobą dorosłą, a Marysia to jeszcze dziecko - odpowiedź Patryka będzie sugerowała, że nie żywi już żalu do Agaty.

- Ona bardzo się za tobą stęskniła... - doda nagle Agata, a Patryk w 2746 odcinku "Barw szczęścia" pośle jej pełne czułości i uczucia spojrzenie.  - Ja też się stęskniłem... - przyzna nagle. Co prawda Pyrka nic nie odpowie, ale wyznanie byłego narzeczonego zrobi na niej ogromne wrażenie.

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Najnowsze