Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2756: Tragiczny finał imprezy Renaty i Kodura! Sebastian wpadnie do wody i odnajdzie się ciało - ZDJĘCIA

2023-01-27 20:49

W 2756 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 13.02.2023 o 20.10 w TVP2) Renata (Anna Mrozowska) i Kodur (Oskar Stoczyński) zaczną świętować przeprowadzkę kelnerki na barkę inspektora w towarzystwie Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Marek Krupski). Zakochani zaproszą swoich przyjaciół na na kolację, w czasie której dojdzie do nieszczęśliwego wypadku! W 2756 odcinku "Barw szczęścia" Kowalski wpadnie do wody i wyląduje za burtą, gdzie dokona przerażającego odkrycia! Oczom przyjaciół ukaże się ciało! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2756 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2756 odcinku "Barw szczęścia" Renata i Marcin powoli zaczną się do siebie przyzwyczajać po wspólnym zamieszkaniu na barce inspektora. Zdradzamy, że kelnerka początkowo nie będzie jeszcze gotowa, aby zamieszkać z ukochanym, z czego zwierzy się Dominice, jednak po interwencji Kodura zmieni zdanie.

Zakochani w 2756 odcinku "Barw szczęścia" zaczną świętować kolejny krok w ich związku, do momentu aż inspektor nie odbierze telefonu z prokuratury, po którym natychmiast zjawi się w pracy. Wówczas ostrzeżenia Dominiki, iż Marcin stawia pracę ponad wszystko, staną się faktem, jednak Renata długo nie będzie gniewać się na ukochanego, gdyż Kodur jak zawsze skutecznie załagodzi sytuację. W 2756 odcinku "Barw szczęścia" Renata i Marcin postanowią pochwalić się swoim szczęściem przyjaciołom i zaproszą na skromną imprezę na barkę Dominikę i Sebastiana!

Oczywiście, 2756 odcinku "Barw szczęścia" narzeczeni przyjmą zaproszenie Renaty i Kodura, który przygotuje na ten wieczór wyjątkową kolację. Przyjaciele zasiądą do stołu, a przy miłej rozmowie czas będzie leciał bardzo szybko. Niestety, miłe chwile nie potrwają długo, gdyż brutalnie przerwie je tragiczny wypadek niepełnosprawnego Sebastiana!

W pewnym momencie w 2756 odcinku "Barw szczęścia" Kowalski wpadnie do wody, gdzie dokona wstrząsającego odkrycia! Sebastian zauważy, że pod barką ukryte jest ludzkie ciało, które przywoła mu na myśl najgorsze wspomnienia i ogromnie przerazi Renatę i Dominikę. Co prawda, Marcin pomoże Sebastianowi wydostać się na powierzchnię, ale reszta wieczoru już nie będzie taka sama...

W 2757 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian kompletnie załamie się po przerażającym odkryciu pod barką Kodura. Wówczas wróci myślami do koszmarnego wypadku w hotelowym basenie, kiedy to skoczył na główkę do płytkiego zbiornika i o mały włos nie przypłacił tego życiem! Na szczęście, Kowalski wyszedł z wypadku, jednak do końca życia został już sparaliżowany. Ukochany Dominiki będzie w tak fatalnym stanie po wspólnej kolacji, że kelnerka na poważnie zacznie się o niego martwić.

Z kolei Renata w 2756 odcinku "Barw szczęścia" wstrząśnięta ostatnimi wydarzeniami postanowi wyprowadzić się z barki Kodura i wrócić do swojego mieszkania! Jednak i tym razem Marcin tak łatwo nie da jej odejść i zrobi wszystko, aby zmieniła zdanie!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze