Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2755: Renata zamieszka na barce Kodura. Szczęście z policjantem nie potrwa długo - ZDJĘCIA

2023-01-22 20:25

W 2755 odcinku "Barw szczęścia" Renata (Anna Mrozowska) i Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) zamieszkają razem na barce policjanta, ale do pełni szczęścia będzie jednak trochę brakowało. Romans Renaty z inspektorem policji rozwinie się w błyskawicznym tempie. Jednak z tyłu głowy Renata wciąż będzie miała, że Kodur zmaga się z traumą po śmierci narzeczonej, że przez niebezpieczną pracę nigdy nie zaznają spokoju. Mimo wątpliwości w 2755 odcinku "Barw szczęścia" Renata przeprowadzi się do Kodura. Dość szybko tego pożałuje, nie będzie przekonana czy dobrze wybrała ukochanego. Sprawdź, co się wydarzy i zobacz ZDJĘCIA z "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2755 - piątek, 10.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Związek Renaty i Kodura w 2755 odcinku "Barw szczęścia" wkroczy w kolejną fazę. Co prawda ukochany policjant przysporzy Renacie sporo zmartwień kiedy wyjdzie na jaw, że zmaga się z traumą po śmierci narzeczonej w wypadku i potrzeba mu pomoc specjalisty psychologa, ale zaryzykuje i rozpocznie z Marcinem nowy etap życia.

W 2755 odcinku "Barw szczęścia" Kodur zaproponuje Renacie, by się do niego przeprowadziła na barkę, bo tylko w ten sposób będą mogli spędzać razem więcej czasu. Niestety praca w policji wciąż będzie dla Marcina na pierwszym miejscu. Do tego dojdą pogłębiające się problemy z uporaniem się z bolesną przeszłością. Kilka lat temu narzeczona Marcina zginęła w wypadku samochodowym. Kodur nigdy nie pogodził się z tą stratą, obwiniając siebie o śmieć przyszłej żony. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w 2015 roku, tuż po ich kłótni o wyjazd policjanta na misję wojskową do Kosowa. Wówczas Kodur był jeszcze żołnierzem.

Zachowanie Kodura w 2755 odcinku "Barw szczęścia" nadal będzie niepokojące. Renata zwierzy się ze swoich wątpliwości na temat związku z policjantem przyjaciółce Dominice (Karolina Chapko), a ta ostrzeże ją, że Kodur może stawiać pracę ponad związek. Poza tym wymaga pomocy specjalisty, by wyjść z traumy po śmierci narzeczonej.

Ostatecznie w 2755 odcinku "Barw szczęścia" Renata zamieszka na barce Kodura. Po przeprowadzce para kochanków będzie świętowała to wydarzenie, aż do momentu, gdy po telefonie z prokuratury Marcin znów zostawi Renatę samą. Wezwą go obowiązki służbowe, a ona zejdzie na dalszy plan. Niestety to nie wróży dobrze ich wspólnej przyszłości.

M jak miłość. Franka i Paweł wybudują dom w Grabinie. Po postrzale Zduńska nie odzyska sprawności?
Najnowsze