Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2747: Justin odkryje, że Agata i Patryk wciąż się kochają. Okłamią nowych partnerów - ZDJĘCIA

2023-01-16 9:38

W 2747 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) będą ukrywali przed wszystkimi, że wciąż coś do siebie czują, że miłość, która ich łączyła wcale nie wygasła. Byłych narzeczonych znów zbliżą tragiczne wydarzenia w rodzinie Pyrków związane z porwaniem Klary (Olga Jankowska). W tych trudnych chwilach Patryk będzie przy Agacie, która od niedawna spotyka się z jego przyjacielem. To właśnie Justin w 2747 odcinku "Barw szczęścia" zauważy, że tych dwoje udaje przed sobą, a także przed nim, że łączy ich tylko przyjaźń. Czy to oznacza, że Agata i Patryk do siebie wrócą? A co z Justinem i Oliwką (Wiktoria Gąsiewska)? Sprawdź, co wiadomo na pewno.

"Barwy szczęścia" odcinek 2747 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Agata i Patryk w 2747 odcinku "Barw szczęścia" znów będą blisko. Od ich rozstania minęło już sporo czasu, ostatnio Patryk związał się z Oliwką, a Agata zaczęła spotykać się bez zobowiązań z Justinem, lecz dramat u Pyrków sprawi, że Jezierski zapragnie wesprzeć niedoszłą żonę. Mieszkał z jej rodziną, Hubert (Marek Molak) był dla niego jak straszy brat, więc nic dziwnego, że w 2746 odcinku "Barw szczęścia" nie zostawi Agacie w tak przerażającym momencie. Dla obojga będzie to cenna lekcja życia, która uświadomi im, że nie są sobie obojętni.

Agata podziękuje Patrykowi za wsparcie

Do tego stopnia, że następnego dnia w 2747 odcinku "Barw szczęścia" Agata odwiedzi Patryka w mieszkaniu, które dzieli z Justinem, by mu podziękować za troskę, wsparcie, opiekę nad bratanicą Marysią (Nina Szumowska) w tych trudnych dla rodziny chwilach. W dowód wdzięczności przyniesie Patrykowi skromny bukiet kwiatów. - Zachowałeś się jak prawdziwy przyjaciel, kiedy wszyscy odchodziliśmy od zmysłów...

- Każdy by tak zrobił na moim miejscu. Super, że wszystko się dobrze skończyło - uśmiechnie się Jezierski.

Nie tyle ten prezent, ile sama wizyta Agaty, sposób z jakim będzie rozmawiała z Patrykiem w 2747 odcinku "Barw szczęścia" uświadomi Justinowi, że między nimi jeszcze nie wszystko skończone. Przyjaciel Jezierskiego zacznie podejrzewa, że uczucie, które kiedyś łączyło byłych narzeczonych wcale nie wygasło, a tragedia tylko ich do siebie zbliżyła.

Justin wyciągnie od Patryka co czuje do Agaty

- Chyba wciąż was do siebie ciągnie. Nie powiesz mi, że Agata nie robi na tobie wrażenia? - zasugeruje Patrykowi gdy zostaną sam. Niespodziewanie w 2747 odcinku "Barw szczęścia" Jezierski przyzna, że tak właśnie jest. - Zmieniła się. Mnie się zawsze podobała. Ale teraz po prostu dobrze mi się z nią rozmawia. Na ludzie, bez spiny - wyzna.

Agata będzie chciała odzyskać Patryka

Co prawda Agata i Patryk w 2747 odcinku "Barw szczęścia" nie przyznają się wprost, że nadal się kochają. A to oznacza, że ucierpią na tym inne osoby. Zwłaszcza Oliwka, która mocno zaangażowała się w związek z Patrykiem. Niedomówienia sprawią, że Justin zapyta Patryka wprost czy chce wrócić do Agaty. - Nie kombinuj. Nic z tego nie będzie. Jestem teraz z Oliwką, więc odpuść - poprosi. Z kolei Agata w 2747 odcinku "Barw szczęścia" uświadomi sobie, że chce odzyskać Patryka.

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze