Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2729: Wielki sukces Klary! Intrygi gwałciciela Bartosza na nic się zdadzą – ZDJĘCIA

2023-01-05 20:11

W 2729 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 5.01.2023 o 20.10 w TVP2) Klara (Olga Jankowska) odniesie międzynarodowy sukces i nie przeszkodzi jej w tym nawet nieciekawy szum, wywołany przez Bartosza (Artur Bocheński). Gwałciciel będzie robił co mógł, aby nie tylko zniszczyć karierę i wizerunek Pyrki, a także okraść ją z pieniędzy zarobionych na "Dwunastu westchnieniach Emilii", ale ostatecznie mu się to nie uda! W 2729 odcinku "Barw szczęścia" to Klara okaże się największą zwyciężczynią całej afery i uzyska taki rozgłos, jakiego Bartosz w życiu by nie przypuszczał! Hubert (Marek Molak) aż pęknie z dumy! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2729 - czwartek, 5.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2729 odcinku "Barw szczęścia" zemsta gwałciciela Bartosza skończy się fiaskiem, a z całej afery wywołanej przez mściwego redaktora to Klara będzie największą wygraną! Zdradzamy, że Bartosz tak łatwo nie odpuści Klarze, że odrzuciła jego uczucia i odsunęła go od pracy nie tylko przy swojej książce, ale i w całym wydawnictwie i ostro się na niej odegra. Redaktor odszuka prostytutkę Laurę (Kim Grygierzec), której anegdotami zainspirowała się Pyrka do stworzenia książki i namówi ją do walki z pisarką o zadośćuczynienie w postaci 100 tysięcy złotych. Oczywiście, Klara nie zgodzi się na tak wysokie wynagrodzenie dla prostytutki, dlatego w ramach zemsty Bartosz ustami Laury puści obrzydliwą plotkę o tym, że Pyrka doprowadziła do śmierci młodej kobiety, próbując zmusić pisarkę do ustępstw, ale przede wszystkim doprowadzając do upadku jej wizerunku. Jednak intrygi Bartosza w 2729 odcinku "Barw szczęścia" i tak się nie powiodą, gdyż zamiast przeszkodzić Klarze tylko jej pomogą!

W 2729 odcinku "Barw szczęścia" gwałciciel Bartosz poniesie całkowitą klęskę, gdyż Jarecki (Maciej Mikołajczyk) przekaże Klarze fantastyczne wieści! Okaże się, że producent z USA ogromnie pragnie zekranizować "Dwanaście westchnień Emilii", co będzie dla pisarki, jak i całego wydawnictwa ogromnym sukcesem i wielką szansą na międzynarodową karierę Klary! W 2729 odcinku "Barw szczęścia" w domu Pyrków rozpocznie się huczne świętowanie, w czasie którego Hubert aż będzie pękał z dumy nad swoją uzdolnioną żoną i będzie ogromnie szczęśliwy z jej osiągnięcia podobnie jak Agata (Natalia Zambrzycka). Ale to jeszcze nie będzie wszystko!

W 2730 odcinku "Barw szczęścia" Klara osobiście skontaktuje się z producentem Paulem Canem i scenarzystą Markiem Wilsonem, którzy wspólnie zaproszą ją do USA na czas pracy nas scenariuszem filmowym. Pyrka będzie zaskoczona ich propozycją i niezbyt chętnie do niej podejdzie, gdyż jej ostatnia wizyta za oceanem wcale nie skończyła się dobrze, bo Pyrka trafiła do aresztu pod zarzutem szpiegostwa. Na szczęście, udało jej się wrócić do domu, ale niesmak wobec USA pozostał. Czy mimo tego Klara w 2730 odcinku "Barw szczęścia" zdecyduje się wylecieć za ocean? Zdradzamy, że wspierający karierę żony Hubert mocno będzie na to naciskał, ale jaką decyzję podejmie Klara? Tego przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze