Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2722: Ostra zemsta Bartosza na Klarze! Gwałt to dopiero początek

2022-12-08 21:43

W 2722 odcinku "Barw szczęścia" Bartosz (Artur Bocheński) pokaże swoją prawdziwą twarz i ostro odegra się na Klarze (Olga Jankowska) za to, że go odrzuciła i odsunęła od pracy w wydawnictwie. Redaktor postanowi zniszczyć Pyrce życie tak samo jak ona zrobiła to jemu, a do swojego planu wykorzysta prostytutkę Laurę (Kim Grygierzec). W 2722 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Bartosz nie tylko próbował zgwałcić Klarę, ale również chciał okraść ją ze sporych pieniędzy, jakie zarobiła na książce, a nawet zrobić z niej morderczynię i całkowicie zniszczyć jej wizerunek! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2722 - wtorek, 27.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2722 odcinku "Barw szczęścia" wszystkie intrygi Bartosza wyjdą na jaw i będą obrzydliwą zemstą na Klarze za to, że odrzuciła jego uczucia i odsunęła go od pracy nie tylko nad swoją książką, ale i w całym wydawnictwie. Przypomnijmy, że Jarecki (Maciej Mikołajczyk) zwolnił redaktora tuż po tym jak dowiedział się, że Bartosz podstępem zwabił Klarę do apartamentu wydawnictwa i próbował ją zgwałcić. Oczywiście, redaktor próbował obrócić wszystko przeciwko Pyrce, ale szef mu nie uwierzył i wręczył wypowiedzenie, z czym Bartosz nie mógł się pogodzić i już zaczął planować zemstę na Pyrce. Już w 2714 odcinku "Barw szczęścia" wzburzony redaktor przystąpi do działania, a do osiągnięcia swojego celu wykorzysta prostytutkę Laurę, która stała się główną inspiracją Klary do napisania "Dwunastu wspomnień Emilii"!

W 2714 odcinku "Barw szczęścia" Laura dość niespodziewanie zjawi się w domu Pyrków i odda Klarze ukradzione pieniądze, ale na tym nie poprzestanie! Prostytutka wyciągnie powieść pisarki z pozaznaczanymi zdaniami i otwarcie oskarży Klarę o kradzież jej życia! Wówczas zażąda od Pyrki ogromnego wynagrodzenia w kwocie 100 tysięcy złotych, a więc zdecydowanie większej niż na jaką umawiały się wcześniej i zagrozi pisarce, że w przeciwnym razie spotkają się w sądzie! Nieco później, bo w 2716 odcinku "Barw szczęścia" Laura ponownie zaatakuje żonę Huberta (Marek Molak), ale tym razem zrobi to w radiu w porozumieniu z Modrzyckim (Piotr Ligenza). Prostytutka i dziennikarz rozpuszczą plotkę, iż powieść Klary przyczyniła się do samobójstwa młodej dziewczyny, o co Pyrka zostanie zapyta w audycji na żywo, którą natychmiast przerwie i wyjdzie ze studia! Wówczas Pyrka zacznie mieć poważne obawy, że kłamstwa rozpuszczane przez Laurę mogą mieć negatywny wpływ nie tylko na nią, ale i całą jej rodzinę!

Dopiero w 2722 odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, co tak naprawdę kierowało działaniami Laury, którą w końcu zacznie ruszać sumienie. Wówczas prostytutka ponownie zjawi się w domu Pyrków, ale tym razem zażąda już od Klary "jedynie" 20 tysięcy i obieca, że po otrzymaniu pieniędzy odwoła wszystkie nieprawdziwe oskarżenia. Pyrka będzie zszokowana jej nagłą zmianą decyzji, ale po chwili w 2722 odcinku "Barw szczęścia" już wszystko stanie sie dla niej jasne! Laura przyzna się Klarze, że od początku jej ruchami sterował Bartosz, który w ten sposób chciał się na niej zemścić i zniszczyć jej życie tak samo jak ona zrobiła to jemu!

Barwy szczęścia. Dramat w domu Pyrków! Hubert i Agata dostaną straszne wieści o Marku. Wkroczy policja
Najnowsze