Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2712: Klara szantażowana przez prostytutkę! To będzie koniec kariery Pyrki?

2022-11-22 10:49

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 12.12.2022 o 20.10 w TVP2) w domu Pyrków dość niespodziewanie zjawi się Laura (Kim Grygierzec), która jeszcze niedawno okradła Klarę (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) i przepadła jak kamień w wodę. Prostytutka wróci, aby spłacić swój dług, ale i wyciągnąć od pisarki wiele więcej, dlatego po chwilowych uprzejmościach, przystąpi do ataku. W 2712 odcinku „Barw szczęścia” to Laura oskarży Klarę o kradzież jej własnego życia i zażąda od Pyrki ogromnego wynagrodzenia! Prostytutka postawi sprawę jasno i zagrozi pisarce, że w przeciwnym razie spotkają się w sądzie!

"Barwy szczęścia" odcinek 2712 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” spokój Klary znów zaburzy Laura, prostytutka, której wspólnie z Hubertem zaoferowali pomoc i dach nad głową, a ona zwyczajnie to wykorzystała i okradła, a po wszystkim zniknęła i ślad po niej zaginął. Pyrkowie dali się nabrać na nagłą przemianę ciężarnej prostytutki, która chciała skończyć z półświatkiem i próbowała uciec przed byłym sponsorem Leonem (Rafał Szałajko), a za swoją dobroć zapłacili najwyższą cenę. Jednak nim do tego doszło Klarze udało się co nieco dowiedzieć o życiu Laury, a jej zwierzenia zainspirowały ją do napisania „Dwunastu wspomnień Emilii”, o które w 2712 odcinku „Barw szczęścia” prostytutka zacznie się dopominać!

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Laura zjawi się w domu Pyrków, aby „przeprosić” za swoje wcześniejsze zachowanie i oddać im ukradzione pieniądze. Oczywiście, Klara nie uwierzy w jej kolejną przemianę i nie będzie chciała nawet jej oglądać, ale prostytutka tak łatwo nie da się zbyć!

- Przyszłam przeprosić... Wytłumaczę ci wszystko – zacznie Laura, po czym poprosi, aby Klara wpuściła ją do środka.

- Żebyś coś znów ukradła? – zakpi z niej, ale w tym momencie prostytutka sięgnie do torebki i wyjmie z niej kopertę.

- Przyniosłam ci pieniądze. Chcę wszystko oddać. Pozwól mi się wytłumaczyć – przyzna, w związku z czym Pyrka jej ulegnie!

Wtedy w 2712 odcinku „Barw szczęścia” Laura poprosi Klarę o pokwitowanie odbioru pieniędzy dla prokuratury, po czym wyjaśni jej, że po urodzeniu córki naprawdę się zmieniła i to dla jej dobra postanowiła ich okraść! Ale prawda o prostytutce szybko wyjdzie na jaw!

- Uciekałam przed Leonem. Bałam się, że mnie zniszczy i wyląduję z dzieckiem na bruku – wytłumaczy, po czym doda, że nie myślała racjonalnie.

Po wyjaśnieniach w 2712 odcinku „Barw szczęścia” Laura dość nieoczekiwanie zmieni temat i wyciągnie z torebki „Dwanaście westchnień Emilii” z pozaznaczanymi stronami, co nie ujdzie uwadze Klary. Oczywiście, prostytutka pochwali książkę pisarki, ale poprosi ją, aby uważnie wczytała się w miejsca, które sama w niej pooznaczała, na co Pyrka przystanie.

- Zobacz, co mam. Przeczytałam... bardzo wnikliwie. Strona po stronie, kilka razy. Jest świetna… Mogłabyś przejrzeć te strony, które zaznaczyłam – poprosi Laura, po czym Klara przystąpi do lektury.

Chwilę później w 2712 odcinku „Barw szczęścia” uprzejmości Laury się skończą i prostytutka przystąpi do ataku! Dziewczyna wprost oskarży Klarę o kradzież jej życia i zażąda od niej ogromnego wynagrodzenia, stawiając Pyrce sprawę jasno – albo zapłaci, albo spotkają się w sądzie!

- Brzmi znajomo, prawda? To moja historia. Wszystko to wzięłaś z mojego życia. Ukradłaś moje życie! To jest jeden do jednego to, co ci opowiedziałam. Gdybym ci tego nie opowiedziała, nie napisałabyś tej książki – zarzuci jej, na co Klara zacznie się tłumaczyć, że jedynie zainspirowała się jej historią, która mogła przytrafić się wielu kobietom, ale to wcale jej nie przekona.

- Zwróciłam ci pieniądze, teraz chciałabym, żebyś dotrzymała naszej umowy. Trochę ją poprawiłam – zapowie, po czym wręczy jej kartkę.

- Sto tysięcy? Zwariowałaś? – przerazi się Pyrka.

- A na ile byś wyceniła moje życie? – wyszepcze prostytutka, po czym doda, że jest gotowa wnieść pozew przeciwko Klarze i wydawnictwu! Jak zachowa się Pyrka? Czy to będzie koniec jej kariery? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Klara omotana przez psychofana! Nieobliczalny Adamski zacznie od niewinnego prezentu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze