Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2712: Klara szantażowana przez prostytutkę! To będzie koniec kariery Pyrki?

2022-11-22 10:49

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 12.12.2022 o 20.10 w TVP2) w domu Pyrków dość niespodziewanie zjawi się Laura (Kim Grygierzec), która jeszcze niedawno okradła Klarę (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) i przepadła jak kamień w wodę. Prostytutka wróci, aby spłacić swój dług, ale i wyciągnąć od pisarki wiele więcej, dlatego po chwilowych uprzejmościach, przystąpi do ataku. W 2712 odcinku „Barw szczęścia” to Laura oskarży Klarę o kradzież jej własnego życia i zażąda od Pyrki ogromnego wynagrodzenia! Prostytutka postawi sprawę jasno i zagrozi pisarce, że w przeciwnym razie spotkają się w sądzie!

"Barwy szczęścia" odcinek 2712 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” spokój Klary znów zaburzy Laura, prostytutka, której wspólnie z Hubertem zaoferowali pomoc i dach nad głową, a ona zwyczajnie to wykorzystała i okradła, a po wszystkim zniknęła i ślad po niej zaginął. Pyrkowie dali się nabrać na nagłą przemianę ciężarnej prostytutki, która chciała skończyć z półświatkiem i próbowała uciec przed byłym sponsorem Leonem (Rafał Szałajko), a za swoją dobroć zapłacili najwyższą cenę. Jednak nim do tego doszło Klarze udało się co nieco dowiedzieć o życiu Laury, a jej zwierzenia zainspirowały ją do napisania „Dwunastu wspomnień Emilii”, o które w 2712 odcinku „Barw szczęścia” prostytutka zacznie się dopominać!

W 2712 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Laura zjawi się w domu Pyrków, aby „przeprosić” za swoje wcześniejsze zachowanie i oddać im ukradzione pieniądze. Oczywiście, Klara nie uwierzy w jej kolejną przemianę i nie będzie chciała nawet jej oglądać, ale prostytutka tak łatwo nie da się zbyć!

- Przyszłam przeprosić... Wytłumaczę ci wszystko – zacznie Laura, po czym poprosi, aby Klara wpuściła ją do środka.

- Żebyś coś znów ukradła? – zakpi z niej, ale w tym momencie prostytutka sięgnie do torebki i wyjmie z niej kopertę.

- Przyniosłam ci pieniądze. Chcę wszystko oddać. Pozwól mi się wytłumaczyć – przyzna, w związku z czym Pyrka jej ulegnie!

Wtedy w 2712 odcinku „Barw szczęścia” Laura poprosi Klarę o pokwitowanie odbioru pieniędzy dla prokuratury, po czym wyjaśni jej, że po urodzeniu córki naprawdę się zmieniła i to dla jej dobra postanowiła ich okraść! Ale prawda o prostytutce szybko wyjdzie na jaw!

- Uciekałam przed Leonem. Bałam się, że mnie zniszczy i wyląduję z dzieckiem na bruku – wytłumaczy, po czym doda, że nie myślała racjonalnie.

Po wyjaśnieniach w 2712 odcinku „Barw szczęścia” Laura dość nieoczekiwanie zmieni temat i wyciągnie z torebki „Dwanaście westchnień Emilii” z pozaznaczanymi stronami, co nie ujdzie uwadze Klary. Oczywiście, prostytutka pochwali książkę pisarki, ale poprosi ją, aby uważnie wczytała się w miejsca, które sama w niej pooznaczała, na co Pyrka przystanie.

- Zobacz, co mam. Przeczytałam... bardzo wnikliwie. Strona po stronie, kilka razy. Jest świetna… Mogłabyś przejrzeć te strony, które zaznaczyłam – poprosi Laura, po czym Klara przystąpi do lektury.

Chwilę później w 2712 odcinku „Barw szczęścia” uprzejmości Laury się skończą i prostytutka przystąpi do ataku! Dziewczyna wprost oskarży Klarę o kradzież jej życia i zażąda od niej ogromnego wynagrodzenia, stawiając Pyrce sprawę jasno – albo zapłaci, albo spotkają się w sądzie!

- Brzmi znajomo, prawda? To moja historia. Wszystko to wzięłaś z mojego życia. Ukradłaś moje życie! To jest jeden do jednego to, co ci opowiedziałam. Gdybym ci tego nie opowiedziała, nie napisałabyś tej książki – zarzuci jej, na co Klara zacznie się tłumaczyć, że jedynie zainspirowała się jej historią, która mogła przytrafić się wielu kobietom, ale to wcale jej nie przekona.

- Zwróciłam ci pieniądze, teraz chciałabym, żebyś dotrzymała naszej umowy. Trochę ją poprawiłam – zapowie, po czym wręczy jej kartkę.

- Sto tysięcy? Zwariowałaś? – przerazi się Pyrka.

- A na ile byś wyceniła moje życie? – wyszepcze prostytutka, po czym doda, że jest gotowa wnieść pozew przeciwko Klarze i wydawnictwu! Jak zachowa się Pyrka? Czy to będzie koniec jej kariery? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Klara omotana przez psychofana! Nieobliczalny Adamski zacznie od niewinnego prezentu
Najnowsze