Barwy szczęścia, odcinek 2539: Klara i Hubert okradzeni przez prostytutkę! Wyczyści dom Pyrków ze wszystkiego – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2539: Klara i Hubert okradzeni przez prostytutkę! Wyczyści dom Pyrków ze wszystkiego – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2539: Klara i Hubert okradzeni przez prostytutkę! Wyczyści dom Pyrków ze wszystkiego – ZDJĘCIA

W 2539 odcinku "Barw szczęścia" dobre serce Pyrków i ciekawość Klary i Huberta obróci się przeciwko nim. Bezwzględna prostytutka Laura wkręci się do ich domu pod pozorem ciąży i ubóstwa oraz rzekomej silnej potrzeby powrotu na uczciwą ścieżkę życia. Bezczelna dziewczyna szybko poczuje się w domu Pyrków jak u siebie - ona zacznie nawet nachodzić Klarę Huberta w ich sypialni! Ale to wszystko jeszcze dałoby się jakoś wytrzymać, tyle że finał będzie tragiczny! W 2539 odcinku "Barw szczęścia" prostytutka pod nieobecność właścicieli w 2539 odcinku "Barw szczęścia" ogołoci ich dom ze wszystkich kosztowności i zniknie! Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ.

"Barwy szczęścia" odcinek 2539 - poniedziałek, 27.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2539 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy prawdziwy koszmar w domu Pyrków. Klara i Hubert zapłacą bardzo wysoką cenę za to, że zlitowali się nad "nawracającą się" prostytutką. Laura zwierzy się Klarze, że jest w ciąży, musi uciekać przed natrętnym klientem, a do tego o niczym innym nie marzy, jak o powrocie do uczciwego życia. I tak Pyrka wraz z Hubertem postanowią, że biedna Laura musi zamieszkać z nimi.

Niestety, już w 2538 odcinku "Barw szczęścia" Laura ślad po biednej, skrzywdzonej przez los i złych mężczyzn dziewczynie, zniknie a w jej miejsce pojawi się prawdziwa twarz prostytutki. Laura szynko poczuje się u Pyrków jak u siebie w domu, a już w 2539 odcinku "Barw szczęścia" ten dom okradnie!    

Klara i Hubert, którzy staną za Laurą murem już w 2539 odcinku "Barw szczęścia" boleśnie odczują, że ich dobre serce będą ich kosztować majątek. Najpierw prostytutka przekroczy wszystkie ich granice, wkraczając nawet do ich sypialni, a potem w środku nocy ich okradnie!

Kiedy małżonkowie w 2539 odcinku "Barw szczęścia" zmęczeni bojami z bezcelną panną zasną, w nocy Laura ogołoci Pyrków i ucieknie z domu. Zabierze ze sobą między innymi biżuterię Klary oaz pierścionek zaręczynowy Agaty (Natalia Zambrzycka).

Czy Klara i Hubert w "Barwach szczęścia" zgłoszą sprawę na policję i odzyskają kosztowności i cenne pamiątki? A może znów zgubi ich dobre serce i współczucie? 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze