Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2723: Podły szantaż Joli! Tak zmusi Basię, aby żyła po śmierci Zenka – ZDJĘCIA

2022-12-27 13:22

W 2723 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w środę 28.12.2022 o 20.10 w TVP2) Basia (Sławomira Łozińska) zacznie mieć wątpliwości, czy na pewno chce zaczynać nowe życie bez tragicznie zmarłego Zenka (śp. Jan Pęczek). Grzelakowa nie będzie czuła się najlepiej w nowych ubraniach, które wybrała dla niej Jola (Małgorzata Potocka), a nawet odechce jej się uczestniczyć w wieczorze panieńskim Irenki (Krystyna Tkacz). Jednak w 2723 odcinku „Barw szczęścia” Kozłowska nie pozwoli jej się wycofać i posunie się do podłego szantażu! Jola doskonale będzie wiedziała jak podejść Basię i zagra na jej uczuciach! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2723 - środa, 28.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2723 odcinku „Barw szczęścia” Jola pomoże Basi wybrać stylizację na wieczór panieński Irenki, ale wdowę po zmarłym Zenku ogarną straszliwe wątpliwości. Grzelakowa uzna, że zbyt szybko rozpoczęła nowe życie bez męża, bo tak naprawdę wcale nie jest na nie gotowa. Basia z pomocą Joli zdąży już zmienić swój wygląd i garderobę, ale nie będzie dobrze czuła się ani w nowej fryzurze ani w ubraniach, które wybrała dla niej przyjaciółka. W 2723 odcinku „Barw szczęścia” Grzelakowa tak się załamie, że będzie gotowa nawet nie przyjść na imprezę do swojej przyjaciółki, ale Jola jej na to nie pozwoli!

W 2723 odcinku „Barw szczęścia” Jola zacznie przekonywać Basię, że wspaniale wygląda w nowych stylizacjach, ale Grzelakowa zdecydowanie lepiej będzie czuła się w starych ubraniach i nie będzie chciała żadnych zmian...

- Ja nie widzę w tym żadnego sensu - przyzna Basia.

- A widzisz sens w siedzeniu w domu? - spyta z przekąsem Jola.

- Jest mi wszystko jedno - uzna Grzelakowa.

Wtedy w 2723 odcinku „Barw szczęścia” Kozłowska zacznie grać na uczuciach Grzelakowej i powoła się na przyjaciół, a przede wszystkim Irenkę! Jednak również i to nie za bardzo podziała na zrezygnowaną Basię...

- Ale nam nie ani Irence. Zenka nie ma, ale ty musisz żyć! - uświadomi ją.

- Nie za bardzo mam na to ochotę - stwierdzi.

Wówczas w 2723 odcinku „Barw szczęścia” Jola postanowi pójść za ciosem i jeszcze mocniej zagrać na uczuciach Basi. Kozłowska da Grzelakowej jasno do zrozumienia, że mimo przeciwności losu można być szczęśliwym, czego Wyszyńska jest najlepszym przykładem. Jola uświadomi Basię, że Irence szczególnie zależy na obecności najbliższych w tym dniu, czym ostatecznie uda jej się przekonać wdowę po Zenku!

- To zrób to dla nas, dla Irenki. Nasza przyjaciółka bierze ślub w tym wieku... zaczyna nowe życie. Widzi we wszystkim sens, a wiesz, że miała dużo problemów. Pomóżmy jej o tym na chwilę zapomnieć, razem... - podejdzie ją Jola.

Chwilę później w 2723 odcinku „Barw szczęścia” Jola zrobi Basię na bóstwo i wspólnie zjawią się na wieczorze panieńskim Irenki, gdzie dołączy do nich jeszcze Róża (Anna Gronostaj). Przyjaciółki wspólnie uczczą ostatni dzień wolności Wyszyńskiej, w czasie którego świetnie będą się bawić, a Grzelakowa w końcu nie pożałuje, że dała się przekonać Kozłowskiej!

Barwy szczęścia. Basia dzięki Chowańskiemu po śmierci Zenka nigdy nie będzie sama
Najnowsze