Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2722: Niezwykła metamorfoza Basi! Zmarły Zenek pierwszy zobaczy żonę w nowym wydaniu – ZDJĘCIA

2022-12-26 22:31

W 2722 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 27.12.2022 o 20.10 w TVP2) Basia (Sławomira Łozińska) przejdzie zaskakującą metamorfozę! Wdowa po tragicznie zmarłym Zenku (śp. Jan Pęczek) ostro zaszaleje ze swoim wyglądem i pod wpływem Joli (Małgorzata Potocka) zdecyduje się na całkowitą zmianę garderoby specjalnie na ślub Irenki (Krystyna Tkacz) i Tolka (Marek Siudym). W 2722 odcinku „Barw szczęścia” to zmarły Zenek jako pierwszy zobaczy efekty przemiany żony, którą aż trudno będzie rozpoznać! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2722 - wtorek, 27.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2722 odcinku „Barw szczęścia” Basia ostro zaszaleje na wspólnych zakupach z Jolą, w czasie których będą szukały idealnej sukienki dla Grzelakowej na ślub Irenki i Tolka. Kozłowska nie pozwoli przyjaciółce wystąpić w smutnej i pozbawionej koloru kreacji i wyciągnie Basię na wycieczkę po sklepach, w czasie której zadba nie tylko o garderobę Grzelakowej, ale również makijaż i fryzurę, w efekcie czego w 2722 odcinku „Barw szczęścia” żona zmarłego Zenka zmieni się nie do poznania! Basia diametralnie zdecyduje się zmienić swoja fryzurę i obciąć włosy, a także pierwszy raz od tragicznej śmierci Zenka postawi na kwiatową sukienkę, która będzie aż emanować kolorem!

W 2722 odcinku „Barw szczęścia” Basia z samego rana wybierze się na cmentarz, aby właśnie zmarłemu Zenkowi jako pierwszemu pochwalić się efektem swojej metamorfozy. Grzelakowa wystąpi w jednej z nowych stylizacji i poczuje się w obowiązku, aby wyjaśnić mężowi, dlaczego zdecydowała się na tak radykalne kroki…   

- No Zenek, zmiana kolorów. Trzeba przyznać, że Jola nieźle przegoniła mnie przez wszystkie sklepy, ale ma oko do ciuchów. Przepraszam, że ci opowiadam o takich rzeczach, ale myślę, że ci się podoba. Poza tym, Jola mówi, że to jest niezbędne dla zdrowia psychicznego. Pewnie teraz byś mnie nie poznał – zwierzy się Zenkowi w 2722 odcinku „Barw szczęścia”.

Wtedy w 2722 odcinku „Barw szczęścia” do rozmowy Basi ze zmarłym Zenkiem wtrąci się Artur (Jacek Rozenek), który również zjawi się na cmentarzu, aby odwiedzić grób tragicznie zmarłej Marty (Katarzyna Zielińska). Chowański będzie zszokowany metamorfozą Grzelakowej, którą ledwo co pozna, bo przecież od czasu śmierci męża nigdy nie widział jej w takiej stylizacji!

- Możliwe, sam ledwie cię rozpoznałem – wtrąci się Artur, na co Basia uśmiechnie się od ucha do ucha.

Chwilę później w 2722 odcinku „Barw szczęścia” Basia i Artur zagłębią się we wspólnej rozmowie, pierwszej w cztery oczy, od czasu wyprowadzki Chowańskiego od Grzelakowej po wyjściu na jaw jego kłamstwie o bankructwie. Artur szczerze pochwali metamorfozę Basi i otwarcie przyzna, że bardzo mu się ona podoba zapewne tak samo jak spodobałaby się zmarłemu Zenkowi…

Barwy szczęścia. Basia dzięki Chowańskiemu po śmierci Zenka nigdy nie będzie sama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze