Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2722: Ostatnie pożegnanie Basi ze zmarłym Zenkiem! To koniec ich wspólnego życia – ZDJĘCIA

2022-12-27 11:33

W 2722 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 27.12.2022 o 20.10 w TVP2) Basia (Sławomira Łozińska) rozpocznie nowe życie, w którym nie będzie już miejsca dla zmarłego Zenka (śp. Jan Pęczek). Grzelakowa zdecyduje się na całkowitą zmianę, nie tylko swojego wyglądu i garderoby, ale również domu i otoczenia. W 2722 odcinku „Barw szczęścia” nastąpi ostatnie pożegnanie Basi z tragicznie zmarłym Zenkiem, któremu żona zakomunikuje swoją decyzję, a następnie definitywnie zamknie ten rozdział w swoim życiu. Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2722 - wtorek, 27.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2722 odcinku „Barw szczęścia” Basia zdecyduje się na radykalną zmianę swojego życia. Grzelakowa rozpocznie od zmian w swoim wyglądzie o ostro zaszaleje na zakupach z Jolą (Małgorzata Potocka), w czasie której zmieni nie tylko swoją szafę, ale również fryzurę. Basia przytnie włosy i pierwszy raz od śmierci Zenka ubierze się w kolorową sukienkę w kwiaty i różowy płaszcz. To zmarły Grzelak jako pierwszy zobaczy żonę w nowym wydaniu na cmentarzu, a tuż po nim w 2722 odcinku „Barw szczęścia” stylizacją Basi zachwyci się Artur Chowański (Jacek Rozenek), który ledwo co ją rozpozna!

W 2722 odcinku „Barw szczęścia” Basia zda sobie sprawę, że zmiana garderoby to nie wszystko i postanowi pójść dalej. Grzelakowa zrozumie, że w domu znajduje się zbyt wiele rzeczy, które przypominają jej o zmarłym mężu i uzna, że musi się ich pozbyć, aby móc ruszyć do przodu. W 2722 odcinku „Barw szczęścia” Basia podejdzie do regału, na którym znajdują się zdjęcia zmarłego Zenka, chwyci jedno z nich, po czym usiądzie i postawi fotografię męża przed sobą. Wówczas Grzelakowa zdecyduje się na ostatnie pożegnanie z mężem, któremu wyjaśni swoją decyzją, po czym na zawsze się z nim rozstanie...

- Zenku, ja… muszę wszystko zmienić w swoim otoczeniu. Wszystko przypomina mi nasze wspólne życie, ale przecież nie wróci. Muszę to wszystko zmienić kochanie - wytłumaczy mężowi.

Jednak w 2723 odcinku „Barw szczęścia” Basia już nie będzie tak pewna swojej decyzji i zaczną ją nachodzić wątpliwości. Wówczas Grzelakowa będzie gotowa się nawet wycofać ze swoich postanowień, ale Jola jej na to nie pozwoli! Kozłowskiej uda się ostatecznie przekonać przyjaciółkę do zmian, które Basia zacznie realizować w 2732 odcinku "Barw szczęścia". Grzelakowa wprowadzi w domu radykalne zmiany i pozbędzie się z niego nie tylko ubrań nieżyjącego Zenka, ale również i jego mebli, które trafią w ręce koleżanki Chowańskiego ze squatu, gdzie Artur zatrzymał się po wyrzuceniu przez Basię i wyjściu na jaw jego kłamstw!

Barwy szczęścia. Basia dzięki Chowańskiemu po śmierci Zenka nigdy nie będzie sama
Najnowsze