Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2732: Basia zniszczy ostatnie wspomnienia po zmarłym Zenku! Na zawsze uwolni się od nieżyjącego męża

2022-12-21 20:04

W 2732 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w wtorek 10.01.2022 o 20.10 w TVP2) Basia (Sławomira Łozińska) oficjalnie zakończy żałobę po zmarłym Zenku (śp. Jan Pęczek) i postanowi pozbyć się ostatnich wspomnień po nieżyjącym mężu. Grzelakowa zdecyduje się na radykalne zmiany w domu, przed którymi jeszcze niedawno w obecności Adama (Bartosz Porczyk) broniła się rękami i nogami! Jednak w 2732 odcinku „Barw szczęścia” Basia będzie już gotowa, aby wyrzucić zmarłego Zenka ze swojego życia i otworzyć się na nowe, w którym nie zostanie już nic po nieżyjącym Grzelaku…

"Barwy szczęścia" odcinek 2732 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2732 odcinku „Barw szczęścia” Basia rozpocznie nowe życie, w którym nie będzie już miejsca dla zmarłego Zenka! Grzelakowa w końcu pogodzi się z odejściem ukochanego męża, który zginął w tragicznym wypadku samochodowym, w czasie jej imienin i oficjalnie zakończy po nim żałobę, co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia. Przypomnijmy, że Basia nie zgodziła się, aby Adam pozbył się z ich domu rzeczy zmarłego Zenka, ani nie zgodziła się wyjechać z nim i Jasiem (Dawid Okafor) tylko po to, aby być blisko grobu męża. Grzelakowa unikała kontaktu z przyjaciółmi i godzinami przesiadywała na cmentarzu, ale wszystko zmieniło się, gdy na jej drodze stanął Artur Chowański (Jacek Rozenek). To on sprawi, że Basia w 2732 odcinku „Barw szczęścia” zmieni się nie do poznania.

W 2732 odcinku „Barw szczęścia” Basia oficjalnie zakończy żałobę po zmarłym Zenku, w czym swój niemały udział będzie miał właśnie Chowański! To on oswoił Grzelakową z życiem po stracie ukochanej osoby i sprawił, że znów stanęła na nogi. Basia już będzie gotowa, aby otworzyć w życiu nowy rozdział, ale zda sobie sprawę, że nie ruszy z nim, póki nie zakończy starego. Dlatego w 2732 odcinku „Barw szczęścia” Grzelakowa postanowi zniszczyć ostatnie wspomnienia po zmarłym mężu i tym samym wyzbyć się jego obecności w domu. W tym celu Basia nie tylko pozbędzie się ubrań po Zenku, ale również i jego mebli, które trafią w nie byle jakie ręce!   

W 2732 odcinku „Barw szczęścia” Basia odda meble Poli na rzecz squatu, w którym zamieszkał również Artur! Przypomnijmy, że Grzelakowa wyrzuciła Chowańskiego z domu, gdy dowiedziała się, że ją okłamał i nie przyznał się, że został bankrutem, który stracił nie tylko firmę, ale i dom, a na dodatek narobił kolosalnych długów. Bezdomny Artur zamieszkał w opuszczonym pustostanie, w którym odwiedzi go Basia i pozna jego pozostałych współlokatorów. Oczywiście, Grzelakowa zaproponuje mu pomoc w znalezieniu nowego mieszkania, ale Chowański nie będzie chciał się stamtąd ruszać, a Basia uszanuje jego decyzję. Grzelakowa podaruje mu jednak lampę, z której kiedyś często korzystał zmarły Zenek, a w 2732 odcinku „Barw szczęścia” wzbogaci ich squat o dodatkowe meble również w spadku po Grzelaku!

Barwy szczęścia. Basia dzięki Chowańskiemu po śmierci Zenka nigdy nie będzie sama
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze