Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2723: Patryk rozkocha w sobie koleżankę Ewy. Wda się w romans z uczennicą? – ZDJĘCIA

2022-12-07 14:37

W 2723 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w środę 28.12.2022 o 20.10 w TVP2) Patryk (Konrad Skolimowski) wybierze się na szkolną wycieczkę z klasą Ewy (Gabriela Ziembicka) do Otwocka. Przystojny nauczyciel mocno zawróci w głowie koleżance Walawskiej, która postanowi skorzystać z niepowtarzalnej okazji, aby się do niego zbliżyć. W 2723 odcinku „Barw szczęścia” oczarowana Ewelina zacznie się przymilać do Patryka, co najwyraźniej mu się spodoba! Czy Jezierski wplącze się w romans ze swoją uczennicą? Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2723 - środa, 28.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2723 odcinku „Barw szczęścia” Patryk rzuci się w wir pracy, aby tylko unikać spotkań ze zdradzieckim Justinem (Jasper Sołtysiewicz), który zainteresuje się Agatą (Natalia Zambrzycka)! Skotnicki spędzi noc z byłą narzeczoną Jezierskiego w hotelu Stańskich, a ich sekret szybko się wyda za sprawą Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), która przyłapie Pyrkę nad ranem wymykającą się Pyrkę i o wszystkim powie Madzi (Natalia Sierzputowska). Wówczas o serecie Agaty i Justina dowie się również Patryk, który nie daruje przyjacielowi, że wziął się za jego byłą i postanowi zakończyć ich przyjaźń. Jezierski będzie tak wściekły na Skotnickiego, że zacznie rozważać nawet wyprowadzkę z ich wspólnego mieszkania, ale w 2723 odcinku „Barw szczęścia” nadarzy mu się w pracy okazja, aby choć na chwilę uwolnić się od Justina, z której nie omieszka nie skorzystać!

W 2723 odcinku „Barw szczęścia” Patryk wyjedzie z klasą Ewy na szkolną wycieczkę do Otwocka, gdzie jeszcze bardziej wpadnie w oko koleżance Walawskiej, Ewelinie. Tym bardziej, że dzień wcześniej dziewczyny wybiorą się na imprezę do swojego kolegi i nie poinformują o niczym ani rodziców, ani dziadków, a gdy zadzwonią po taksówkę to na miejscu zjawi się właśnie Jezierski! Już wtedy Patryk mocno przypodoba się Ewelinie, która będzie chciała zrobić na nim jak najlepsze wrażenie i zacznie go podrywać, czy nieco zszokuje Jezierskiego. Jednak w 2723 odcinku „Barw szczęścia” koleżanka Ewy rozkręci się już na dobre!

W 2723 odcinku „Barw szczęścia” Ewelina już nie będzie w stanie ukryć, że Patryk bardzo jej się podoba. Oczarowana nastolatka uzna, że ma niepowtarzalną okazję, aby zbliżyć się do swojego nauczyciela i nie omieszka z tego zrezygnować. Koleżanka Ewy zrobi wszystko, aby przypodobać się Patrykowi, a jak widzimy na zdjęciach ze szkolnej wycieczki Jezierskiemu wcale to nie będzie przeszkadzać, a wręcz przeciwnie, gdyż na jego twarzy pojawia się szeroki uśmiech. Czyżby w 2723 odcinku „Barw szczęścia” w szkole Gabrysi Niedzielskiej (Marta Juras) wybuchł nowy romans z Patrykiem i Eweliną w roli głównej? Tego przekonamy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Najnowsze