Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2719: Koniec przyjaźni Justina i Patryka! Agata na zawsze ich poróżni

2022-12-06 11:32

W 2719 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 21.12.2022 o 20.10 w TVP2) Patryk (Konrad Skolimowski) i Justin (Jasper Sołtysiewicz) już nie będą przyjaciółmi, a na zawsze próżni ich Agata (Natalia Sierzputowska)! Jezierski dowie się od Madzi (Natalia Sierzputkowska), że Skotnicki i Pyrka spędzili wspólną noc i wpadnie w szał. W 2719 odcinku "Barw szczęścia" Patryk ostro rozmówi się z Justinem i nie wybaczy mu, że wziął się za jego byłą narzeczoną. Tym bardziej, że tłumaczenia Justina będą wołały o pomstę do nieba! To będzie już definitywny koniec ich przyjaźni!

"Barwy szczęścia" odcinek 2719 - środa, 21.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2719 odcinku "Barw szczęścia" wspólna noc Agaty i Justina w hotelu Stańskich nie będzie już żadną tajemnicą! Wszystko przez to, że Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) przyłapie uciekającą nad ranem Pyrkę z pokoju Skotnickiego i opowie o wszystkim Madzi, która następnie postanowi poinformować o wszystkim Patryka! Niestety, żadna z papli nie będzie wiedziała, że między Agatą i Justinem prawdopodobnie do niczego nie doszło, gdyż oboje byli zbyt pijani, aby uprawiać seks, a do tego obudzili się obok siebie w ubraniach. Ta niewiedza sprawi, że Jezierski wpadnie w szał, gdy dowie się, że jego najlepszy przyjaciel i była narzeczona zostali "kochankami" i uzna, że nie może tego tak zostawić, dlatego w 2719 odcinku "Barw szczęścia" ostro rozmówi się z kochliwym Justinem!

Początkowo w 2719 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl Patryk spróbuje sam nakłonić Justina, aby przyznał się do seksu z Agatą, ale oczywiście Skotnicki uzna, że było to wyłącznie nieporozumienie. Słowa przyjaciela aż wyprowadzą Jezierskiego z równowagi, bo Justin najwidoczniej zapomni, że mówi o byłej narzeczonej Patryka!

- Nieporozumienie? Śpisz z moją byłą dziewczyną przez nieporozumienie? - wyrzuci mu oburzony Patryk.

Wtedy w 2719 odcinku "Barw szczęścia" Justin wyjaśni Patrykowi, że nieporozumienie polega na tym, że właśnie wszyscy myślą, że spał z Agatą, a tak naprawdę nie doszło między nimi do seksu, ale Jezierski tylko go wyśmieje! Przyjaciel nie uwierzy w żadne jego słowo, ale szybko połączy fakty i uzna, że w ten sposób Justin mści się na przyjaciołach, bo najpierw startował do Oliwki, później do Lilly (Mayu Gralińska Sakai), a więc dziewczyn Kajtka (Jakub Dmochowski), aż w końcu wziął się za jego Agatę!

- To co robiliście w nocy? Graliście w chińczyka? A może w makao? - zakpi z niego.

- Byliśmy trochę wcięci, ale wszystko wskazuje na to, że do żadnego seksu na nie doszło - przyzna, po czym doda - No i... obudziliśmy się ubrani...

- Mam rozumieć, że ściągnąłeś Agatę do hotelu, bo po prostu chcieliście obok siebie poleżeć? Ziomuś, najpierw startujesz do Lilly, chociaż wiesz, że dopiero co rozstała się z Kajtkiem, a teraz do Agaty? Co ty odwalasz? Mścisz się za coś na kumplach? - zdenerwuje się.

Oczywiście, Justin w 2719 odcinku "Barw szczęścia" nie potwierdzi przypuszczeń Patryka i postanowi szybko wyprowadzić go z błędu. Skotnicki stwierdzi, że z Agatą "jakoś tak wyszło" i uzna to za koniec tematu, ale Jezierski będzie innego zdania. Patryk otwarcie zagrozi Justinowi, że jeżeli znów zobaczy go z Agatą, to już przestanie za siebie ręczyć!

- Jeśli jeszcze raz tak ci wyjdzie, to od razu spieprzaj i udawaj trupa. Bo drugiej takiej akcji już ci nie daruję! - krzyknie mu prosto w twarz, po czym będzie chciał odejść, ale Skotnicki go zatrzyma, co jeszcze bardziej zdenerwuje Jezierskiego - Weź tę rękę, zanim ci ją przetrącę...

Jeszcze w 2719 odcinku "Barw szczęścia" Justin nie będzie chciał, aby nieporozumienie z Agatą wpłynęło na jego przyjaźń z Patrykiem. Jednak Jezierski da mu jasno do zrozumienia, że od tego momentu już nie są przyjaciółmi...

- Nie ma już między nami żadnej przyjaźni... Ta eks to kobieta, z którą byłem kilka lat. Nigdy nie dorośniesz do takich związków. I nigdy nie zrozumiesz, o co mi chodzi. Spadaj - rzuci na odchodne.

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze