Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2718: Pijacka impreza Agaty z Justinem skończy się łóżku w hotelu Stańskich! Pyrka jeszcze nigdy tak nisko nie upadła – ZDJĘCIA

W 2717 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) wybierze się z Justinem (Jasper Sołtysiewicz) na pijacką imprezę swojej sekretarki, a już w 2718 odsłonie serii zobaczymy poniżające tego skutki. Warto przypomnieć, że Pyrka właśnie z Dagmarą (Paulina Kowalska) całowała się w nocnym klubie w 2699 odcinku serialu, więc nic dziwnego, że na prywatnej "domówce" też zrobi się gorąco. Efekty będą szokujące - Agata w 2718 odcinku "Barw szczęścia" prześpi się z Justinem w hotelu Stańskich i nawet nie będzie pamiętać, jak do tego doszło! Tak nisko Pyrka jeszcze nigdy nie upadła... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2718 - wtorek, 19.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2718 odcinku "Barw szczęścia" Agata obudzi się prawie naga w łóżku obok Justina. Pyrka szybko zorientuje się, że są razem w pokoju hotelowym u Stańskich i najprawdopodobniej uprawiali seks! Tak nisko Pyrka jeszcze nigdy nie upadła, choć po awansie wyczyniała już różne rzeczy... Kiedy Pyrka otworzy oczy po pijackiej imprezie u Dagmary nie będzie wiedziała, gdzie oczy schować. Agata szybko zbierze swoje rzeczy i chyłkiem, starając się, żeby nikt jej nie zobaczył, wymknie się z hotelu. Jak do tego dojdzie? 

Wszystko zacznie się w 2717 odcinku "Barw szczęścia", kiedy Pyrka omyłkowo wyśle Justinowi zaproszenie na imprezę swojego działu. A on - wg informacji z portalu swiatseriali.interia.pl uzna to za znak niebios i fakt ten wykorzysta...

- Kurczę... Słuchaj, to była pomyłka... - spróbuje wykręcić się Agata.

- To nie była pomyłka, tylko znak z niebios - odpowie Justin w 2717 odcinku "Barw szczęścia" i zapyta, gdzie odbędzie się impreza i jak ma się na nią ubrać.

- Nie no... To będą tylko ludzie z pracy..Spotykamy się w "Bardzo fajnie". Kojarzysz miejsce?

- No pewnie! Tam jest bardzo fajnie, ale... nie będę się wpraszał. Życzę miłej zabawy, miłego wieczoru. Pa - odpowie Skotnicki i rozłączy się.

Jednak w trakcie imprezy w 2717 odcinku "Barw szczęścia" w klubie jednak pojawi się Justin, co niezwykle ucieszy Agatę. - Dotarłeś jednak! - krzyknie już nieco wstawiona Pyrka. 

A później, już w 2718 odcinku "Barw szczęścia" Agata przeżyje szok i upokorzenie. Kiedy obudzi się w hotelowym łóżku u boku Justina nic nie będzie pamiętać, więc zapyta kolegę, czy ze sobą spali. Skotnicki powie jej, że do hotelu Stańskich dotarli taksówką i że w drodze namiętnie się całowali. Nic więcej Justin nie będzie nic pamiętał, a zwłaszcza, czy między nim a Agatą doszło do seksu. Tak więc wszystko jest możliwe, nawet niechciana ciąża u Pyrki! W dodatku Justin nie będzie chciał słyszeć o zerwaniu i zacznie się Agacie narzucać. Czy coś dobrego może z tego wyniknąć?

Agata w "Barwach szczęścia" szybko pozwoli się zauroczyć Justinowi i choć Hubert (Marek Molak), a nawet Patryk (Konrad Skolimowski), będą ją przestrzegać przed tym romansem, ona nie będzie chciała ich słuchać. 

Czy relacja, która zacznie się od pijackiego seksu i poniżenia Agaty może przerodzić się w coś trwałego? Przekonamy się śledząc wątek od 2718 odcinka "Barw szczęścia". 

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze