Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2699: Agata po metamorfozie zaliczy lesbijski pocałunek! Rewolucja w życiu Pyrki wymknie się spod kontroli - ZDJĘCIA

2022-11-17 20:42

Agata (Natalia Zambrzycka) w 2699 odcinku „Barw szczęścia” będzie nie do poznania! Pyrka raz na zawsze rozprawi się z przeszłością, a duży sukces w pracy popchnie ją do tego, by radykalnie zerwać ze starym wizerunkiem i zacząć nowe życie. Dlatego też postawi na mocną zmianę wyglądu, a szokująca metamorfoza nie przejdzie bez echa! Nawet Klara (Olga Jankowska) w 2699 odcinku „Barw szczęścia” przyzna, że ledwo poznaje szwagierkę! Niestety szybko się okaże, że zmiana fizyczna spowodowała też sporą zmienę w myśleniu i zachowaniu Pyrki. Szkoda tylko, że wyjdzie z niej prawdziwa diablica na firmowej imprezie, gdzie powinna zachować klasę! Agata szybko pożałuje tak radykalnej zmiany…

"Barwy szczęścia" odcinek 2699 - czwartek, 17.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Agata w 2699 odcinku „Barw szczęścia” pokaże, na co naprawdę ją stać! Na początku zamartwiała się po rozstaniu z Patrykiem (Konrad Skolimowski), ale szybko okaże się, że rozpad związku przyczyni się do dużej zmiany w życiu Pyrki. Dodatkowo praca w Fit-Zdrowie opłaci się, a  młoda kobieta dostanie mnóstwo pochwał, samochód służbowy i szansę na rozwój kariery. Z tej okazji zaplanuje imprezę działu w klubie, gdzie pojawi się kompletnie odmieniona. Zrezygnuje z prostych, długich włosów z przedziałkiem na środku głowy, a w zamian za to zaprezentuje się w drapieżnej fryzurze z grzywką, która doda jej seksapilu i wyrazistości. Kiedy Klara zobaczy siostrę męża, prawie padnie z wrażenia! 

- Dostałam dzisiaj masę komplementów od szefa - pochwali się Pyrka Klarze w 2699 odcinku „Barw szczęścia”. - Widać, że wstąpiła w ciebie nowa energia. - Tego potrzebowałam! W fundacji też było super, ale tu cały czas się coś dzieje, cały czas ruch! - wyzna Agata. - Gwałtowna zmiana - zauważy Klara. - Właśnie takiej zmiany potrzebowałam - uprze się Pyrka. - Ledwo cię poznaję - Ukochana Huberta uważnie spojrzy na szwagierkę. - Ale to nadal ja! Tylko przestałam żyć przeszłością, przestałam rozpamiętywać, zrobiłam krok do przodu i chciałabym żeby tak zostało, bo dobrze mi z tym - powie wprost Agata, a wieczorem uda się na mocno zakrapianą imprezę pracowniczą.

Lesbijski pocałunek Agaty z koleżanką w 2699 odcinku "Barw szczęścia"

Pyrka zabawi się aż za dobrze, bo rano nie będzie pamiętała połowy z minionej nocy! W 2699 odcinku "Barw szczęścia" tak zaszaleje, że nawet dojdzie do lesbijskiego pocałunku! Kiedy Pyrka wytańczy się na parkiecie, zgarnie nagrodę za występ na karaoke i zintegruje się z podwładnymi z firmy, postara się wrócić do domu. Jak się okaże następnego dnia, Agata nie będzie pamiętała, że to Patryk (Konrad Skolimowski) odwiózł ją taksówką do domu i nie pozwolił, by podstępny Kieliszewski (Olaf Staszkiewicz) zwerbował ją do siebie do mieszkania. Dziewczyna zgubi też telefon i odzyska go dopiero w 2670 odcinku "Barw szczęścia", a kiedy otworzy galerię zdjęć zorientuje się, że umknęło jej sporo szczegółów z minionej nocy. Zobaczy zdjęcie, na którym całuje się z koleżanką z pracy i zrobi jej się bardzo głupio... Metamorfoza Pyyrki zaskoczy wszystkich! Po rozstaniu z Patrykiem pokaże swoją szaloną stronę. 

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze