Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2699: Tak się zabawi Agata! Szokujące ZDJĘCIA Pyrki z klubu! Patryk jej nie pozna

O tym, że w 2699 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) zmieni się nie poznania pisaliśmy jako pierwsi. Pyrka ostro zaszaleje w nocnym klubie, bo zwariuje ze szczęścia z powodu awansu w firmie. Agata zaprosi na imprezę wszystkich swoich pracowników, a nawet prezesa Fit-Zdrowie. Alkohol poleje się mocnym strumieniem i Pyrka nie będzie sobie żałować. Kiedy w środku nocy Patryk (Konrad Skolimowski) spotka byłą narzeczoną ciągniętą do domu przez niejakiego Kieliszewskiego (Olaf Staszkiewicz) w stanie wskazującym, prawie jej nie pozna. Ale być może Jezierski uratuje Pyrkę przed najgorszym. Zobacz koniecznie z 2699 odcinku "Barw szczęścia" nowe ZDJĘCIA w GALERII!

"Barwy szczęścia" odcinek 2699 - czwartek, 17.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2699 odcinku "Barw szczęścia" Agata zmieni się tak, że naprawdę ciężko będzie ją poznać. Ale Pyrka będzie miała powód, żeby zaszaleć. Tego dnia czekać ją będzie decydująca rozmowa z szefem, czy przedłużona zostanie jej umowa o pracę. Okazuje się, że Agata nie tylko dostanie etat, ale i podwyżkę oraz samochód służbowy!

Agata w 2699 odcinku "Barw szczęścia" będzie tak bardzo zdenerwowana rozmową, że kiedy dostanie te wszystkie dobry wieści, puszczą jej wszystkie hamulce. A zacznie się od radosnego zaproszenia zespołu na imprezę w nocnym klubie. 

- Sprzedaż rośnie, na co duży wpływ mają nasze działania. To zasługa nas wszystkich. Mam wam przekazać gratulacje od prezesa - obwieści Agata w 2699 odcinku "Barw szczęścia" swym współpracownikom wg portalu swiatseriali.interia.pl. - Poza tym przyznano nam nagrody! 

Agata w "Barwach szczęścia" pozwoli sobie na chwileczkę zapomnienia

Chwilę później w 2699 odcinku "Barw szczęścia" Agata wpadnie na pomysł, jak osobiście wynagrodzić swoim ludziom trudne początki współpracy. 

- Dziś wieczorem zapraszam wszystkich na imprezę firmową. Zasłużyliśmy na chwileczkę zapomnienia! Firma stawia!

I faktycznie, Agata i sobie pozwoli w 2699 odcinku "Barw szczęścia" na ową "chwileczkę zapomnienia", a tak dokładnie to kompletnie zatraci się w zabawie. Pyrka nie będzie żałowała sobie alkoholu, więc dość szybko zaprezentuje kolegom swoje nieokiełznane możliwości taneczne. Również koleżanka Pytki "skorzysta" - Agata rzuci się do całowania asystentki!   

Ten twój nowy look jest rewelacyjny - skomplementuje Agatę Dagmara (Paulina Kowalska).

Tak! Dla mnie bomba - doda zachwycony Ignacy Kieliszewski

Ignacy Kieliszewski odprowadzi w 2699 odcinku "Barw szczęścia" kompletnie pijaną Pyrkę do domu. Wyraźnie będzie miał ochotę wykorzystać szefową, ale na ich drodze "wyrośnie jak spod ziemi" Patryk. To, w jaki sposób zainterweniuje Jezierski jest pilnie strzeżoną tajemnicą serialu, ale pewne jest, że nie dopuści do najgorszego!

Zobacz też: Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Czegoś takiego jeszcze nie było. Wyciekły ZDJĘCIA i WIDEO!

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze