Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2699: Agata oskarżona o molestowanie sekretarki?! W jej telefonie znajdą się interesujące zdjęcia

2022-10-28 13:00

W 2699 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 17.11.2022 o 20.10 w TVP2) Agata (Natalia Zambrzycka) przejdzie pomyślnie okres próbny w "Fit Zdrowiu", w związku z czym firma zatrudni ją na stałe. Pyrka postanowi uczcić swój sukces i zorganizuje imprezę firmową, na którą zaprosi swoich współpracowników. W 2699 odcinku "Barw szczęścia" Agata zaszaleje do tego stopnia, że aż puszczą jej hamulce. Pod wpływem alkoholu Pyrka zacznie zacznie robić takie rzeczy, o których nikt by jej nie podejrzewał. Dopiero następnego dnia Agata odkryje w swoim telefonie szokujące zdjęcia, na których całuje się z sekretarką (Paulina Kowalska)! Czy Pyrka zostanie posądzona o molestowanie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2699 - czwartek, 17.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2699 odcinku "Barw szczęścia" Agacie skończy się okres próbny w "Fit Zdrowiu", który zaważy na jej dalszym losie w firmie. Pyrka będzie umierać z niepokoju przed spotkaniem z Głowskim (Antoni Paradowski), gdyż zacznie obawiać się, że może stracić pracę, dla której zrezygnowała z zatrudnienia w fundacji, której w ostatnim czasie przyznano spory grant. Na szczęście, obawy Agaty w 2699 odcinku "Barw szczęścia" nie sprawdzą się, a szefowie firmy będą zachwyceni pracą Pyrki, o czym będą świadczyć wzrastające wyniki sprzedaży. Zarząd przekaże gratulacje dla pracowników, a Agata postanowi odwdzięczyć się zespołowi za jego ciężką pracę. Pyrka zorganizuje imprezę firmową, na którą zaprosi wszystkich swoich współpracowników, którym pokaże do czego tak naprawdę jest zdolna!

- Dziś wieczorem zapraszam wszystkich na imprezę firmową. Zasłużyliśmy na chwileczkę zapomnienia. Firma stawia - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

W 2699 odcinku "Barw szczęścia" Agata zrobi się na bóstwo i uda się do umówionego klubu, gdzie pod jej adresem posypie się lawina komplementów. Wszyscy będą zachwyceni jej nowym wyglądem, a w tym szczególnie sekretarka Dagmara!

- Ten twój nowy look jest rewelacyjny - pochwali ją koleżanka.

Impreza Agaty w 2699 odcinku "Barw szczęścia" przeciągnie się do późnej nocy, a Agata nie będzie sobie żałować alkoholu. W pewnym momencie Pyrka będzie tak pijana, że już całkowicie straci nad sobą kontrolę i zacznie robić głupie rzeczy, o których nikt by jej nie posądził. Pocałunek z sekretarką to będzie dopiero początek...

Następnego dnia w 2699 odcinku "Barw szczęścia" Agata będzie miała takiego kaca, że zupełnie nie będzie pamiętała, co stało się ostatniego wieczoru. Pomocny w tej sytuacji okaże się jej telefon, ale to z nim znajdzie całkowicie ją zmrozi! Pyrka odkryje w swojej galerii mnóstwo zdjęć z ubiegłej nocy, w tym te, na których namiętnie całuje się z Dagmarą. Szybko okaże się również, że próbowała ona uwieść sekretarkę! W 2699 odcinku "Barw szczęścia" Agata będzie kompletnie zszokowana tym, do czego była zdolna pod wpływem alkoholu i zacznie mieć obawy, jak ta sytuacja może wpłynąć na jej dalsze relacje z pracownikami, a przede wszystkim losy w firmie. Czy Dagmara oskarży ją o molestowanie? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Klara omotana przez psychofana! Nieobliczalny Adamski zacznie od niewinnego prezentu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze