Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2699: Agata zmieni się nie do poznania! Patryk przyłapie ją z kochankiem i nie będzie mógł na nią patrzeć– ZDJĘCIA

W 2699 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) zmieni się tak bardzo, że nie pozna samej siebie. Przemiana nie będzie dotyczyła tylko jej wyglądu - dziewczyna zrobi takie rzeczy, o jakie nikt by jej nigdy nie podejrzewał! Kiedy Patryk (Konrad Skolimowski) spotka pijaną Pyrkę w środku nocy z kochankiem (Olaf Staszkiewicz) u boku będzie wyraźnie zniesmaczony. Co się stanie z Agatą 2699 odcinku "Barw szczęścia"? Musisz to zobaczyć w GALERII nowych ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2699 - czwartek, 17.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wielkiego skandalu w rodzinie Pyrków! Samotna Agata wybierze się na całonocną imprezę z kolegami z Fit-Zdrowie, ale stan do jakiego się doprowadzi, będzie urągał wszystkim zasadom przyzwoitości. Można powiedzieć, że była narzeczona Patryka naprawdę zmieni się nie do poznania. Gdzie się podzieje uczciwa, przyzwoita Agata? 

Zaczyna się od tego, że na ZDJĘCIACH z 2699 odcinka "Barw szczęścia" w ogóle trudno poznać, że jest na nich właśnie Agata. Widać, że rozochocona alkoholem Pyrka rechoce rubasznym śmiechem w towarzystwie mężczyzn. Do tej pory nigdy nie widzieliśmy Agaty w takim stanie! A to jeszcze nie wszystko. 

Agata w 2699 odcinku "Barw szczęścia", będzie się zamartwiała, że może stracić pracę. Niepotrzebnie, bo prezes firmy widząc wyniki sprzedaży jej działu, obieca pracownikom nagrody i zorganizuje dla nich imprezę w klubie.

- Dziś wieczorem zapraszam wszystkich na imprezę firmową. Zasłużyliśmy na chwileczkę zapomnienia - ogłosi Agata wg informacji z portalu swiatseriali.interia.pl. - - Firma stawia!

Pyrka otrzyma też od szefa służbowe auto. Ale podczas wypadu do nocnego klubu Agata odreaguje stres związany z rozmową z przełożonym i ostro zaszaleje, a jej przemianę w wyglądzie zauważą wszyscy pracownicy. 

- Ten twój nowy look jest rewelacyjny - powie Agacie Dagmara (Paulina Kowalska).

- Tak! Dla mnie bomba - doda zachwycony Ignacy Kieliszewski

I właśnie Ignacy w 2699 odcinku "Barw szczęścia" wykorzysta stan upojenia szefowej. Na szczęście, kiedy napalony chłopak spróbuje odprowadzić do domu kompletnie pijaną Pyrkę, na ich drodze stanie Patryk....

Już w 2700 odcinku "Barw szczęścia" Agata odkryje, że na firmowej zabawie zgubiła telefon. Ale to wcale nie będzie największy problem, bo komółrka szybko się znajdzie, a to co na niej jest, wprawi w osłupienie samą Pyrkę. Agata nie będzie pamiętała spotkania z Patrykiem w środku nocy, a na ZDJĘCIACH zobaczy, że w klubie całowała się namiętnie z sekretarką Dagmarą...

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2684: Półnaga Renata dostanie czego chce! Damian nie oprze się, kiedy wyskoczy w seksownej piżamce – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze