Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Czegoś takiego jeszcze nie było. Wyciekły ZDJĘCIA i WIDEO!

Gwiazdy "Barw szczęścia" zostały uchwycone jak koszmarnie kłócą się na planie! Katarzyna Glinka i Michał Rolnicki pokazali to, czego nie widzimy w serialu. Kasia i Łukasz nie raz się spierali, ale nie tak! Glinka ostro "przejechała się" po wyglądzie i zachowaniu serialowego męża, ale i on nie pozostał jej dłużny. Czy to zapowiedź upiornego rozwodu Kasi i Łukasza w "Barwach szczęścia? Oceńcie sami NA wideo I w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Koszmarna awantura Kasi i Łukasza! To już koniec? Wyciekły ZDJĘCIA Z PLANU!

Na profilu "Barw szczęścia" na Instagramie pojawiło się zdumiewające nagranie. serialowa Kasia i Łukasz pokrzykują do siebie i nie żałują sobie wzajem złośliwości! Takich scen nie uświadczymy na ekranie. W każdym odcinku, kiedy małżonkowie się sprzeczają, robią to w ramach możliwych do przyjęcia dla każdego widza. A tym razem wygląda to tak, jakby gwiazdom serialu puściły nerwy. Co się stało?

Kasia do Łukasza na planie "Barw szczęścia": "Zobacz jak ty wyglądasz!"

Na WIDEO z planu "Barw szczęścia" widać, że Glinka i Rolnicki szykują się do nagrania nowych scen. Serialowa Kasia siedzi na fotleu i zaczepia partnera. Łukasz stoi i próbuje dopiąć rozporek i pasek od spodni, co zresztą stanie się zaraz przyczyną złośliwości. O co się pokłócili Kasia i Łukasz?   

- No, Michał gadamy?! Michał gadamy?! Michał gadamy?! - powtarza pytanie na nagraniu WIDEO Glinka. 

- Cały czas ty mówisz! Nie dajesz mi dojść do słowa! - Rolnicki wygląda już na poirytowanego. 

- Zapnij swój pasek! Zobacz jak ty wyglądasz! - dogryza serialowemu mężowi Glinka. 

- Jak człowiek zapinający pasek - odgryza się Rolnicki z chmurnym spojrzeniem. 

Ostatnio w małżeństwie Sadowskich w "Barwach szczęścia" nie dzieje się najlepiej. Kasia coraz więcej czasu spędza w szpitalu u Igora, który pod jej opieką szybko dochodzi do zdrowia. A Łukasz doskonale bawił się na rodzinnym pikniku z... Weroniką! Czy WIDEO, którego wyciekło z planu serialu to zapowiedź tego, jak koszmarnie może wyglądać rozwód Sadowskich? 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2696: To już naprawdę koniec małżeństwa Kasi i Łukasza. Ona w szpitalu u Igora, a on z Weroniką – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze