Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2696: To już naprawdę koniec małżeństwa Kasi i Łukasza. Ona w szpitalu u Igora, a on z Weroniką – ZDJĘCIA

W 2696 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy, jak na naszych oczach do reszty rozpada się małżeństwo Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki). Sadowska nie będzie odstępowała w szpitalu Igora (Tomasz Nosiński), a jej mąż wprawdzie zabierze gromadkę dzieci na piknik, ale "selfie" będzie sobie robił z Weroniką (Maria Świłpa). I tak Kasia i Łukasz w 2696 odcinku "Barw szczęścia" zaczną się zajmować wszystkimi, tylko nie sobą. Czy dojdzie do rozwodu? Zobacz jak TO wygląda na nowych ZDJĘCIACH w GALERII!

"Barwy szczęścia" odcinek 2696 - poniedziałek, 14.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2696 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz dojdzie do wniosku, że jego żona jest zdecydowanie przemęczona prac, opieką nad gromadką dzieci i wizytami w szpitalu u Igora. Z tego powodu Sadowski wykupi żonie odpoczynek w SPA, a sam zorganizuje fantastyczną wycieczkę na dla dzieci. Nikt nie przewidzi, że do radosnego pikniku dołaczy także piękna i młoda Weronika, a Łukasz będzie chwalił się ZDJĘCIAMI z nią w internecie... 

W 2696 odcinku "Barw szczęścia" na wycieczkę z tatą udadzą się szczęśliwe dzieciaki: Ksawery (Bartosz Gruchot) i syn Igora, Maks (Mikołaj Wachowski). Zanim do tego dojdzie Sadowski wręczy Kasi voucher na wspaniały pakiet do SPA i będzie wyglądało na to, że zrobi to z wielkiej troski. Ale czy tak będzie na pewno?  

- Za dużo na siebie bierzesz, kochanie - jak podał portal swiatseriali.interia.pl tak zacznie Łukasz w 2696 odcinku "Barw szczęścia".

- Nie ma wyjścia... Jakoś trzeba to wszystko pogodzić - odpowie Kasia.

Łukasz w "Barwach szczęścia" nieźle poczaruje. Żona w SPA, a śliczna stażystka na pikniku 

Pomysł na weekend w SPA dla żony podpowie Łukaszowi w 2696 odcinku "Barw szczęścia" mama Paulinki (Lena Jastrzębska), Iza (Agnieszka Warchulska). Dzięki temu Sadowski zarezerwuje miejsca dla obu mam, a sam bohatersko zajmie się dziećmi i... stażystką Weroniką! 

- A praca? A dzieciaki? - zapyta Kasia.

- Wszystko ogarnę. Poza tym nie możesz odmówić, całość jest opłacona. Łącznie z masażami i totalnie wypasionym pakietem zabiegów - powie jej mąż.

I tak dojdzie do tego, że w 2696 odcinku "Barw szczęścia" Weronika jakimś cudem znajdzie się na piknikowej polanie w lesie i pomoże Łukaszowi w opiece nad dziećmi... 

- Jak nas znalazłaś? - zdziwi się Łukasz na widok stażystki.

- Przecież mówiłeś, gdzie jedziecie. Muszę skończyć artykuł i potrzebuję namiaru do... - zacznie Weronika.

- Cholera! Zająłem się biwakiem i zupełnie wyleciało mi z głowy, że miałem wysłać ci ten numer! 

- Moglibyśmy pokazać w "Szoku", jak można fajnie spędzać czas z dziećmi - uśmiechnie się seksownie Weronika w odpowiedzi i zacznie robić zdjęcia.

- Tato, zgódź się - zacznie prosić Ksawery.

- Juhu! Będziemy w gazecie! - krzyknie Paulinka.

Jak widać w GALERII ZDJĘĆ z 2696 odcinka "Barw szczęścia" Weronika spędzi z Łukaszem upojne popołudnie, a wszystko zostanie pięknie udokumentowane. Dzieciaki też będą szczęśliwe, że mają takich roześmianych opiekunów przy sobie. 

Później Ksawcio w 2696 odcinku "Barw szczęścia" opowie mamie, co działo się na pikniku. Kasia w ten sposób dowie się Łukasz nie opiekował się dziećmi sam, a pomagałą mu urocza i przemiła "koleżanka z redakcji". Ale i Kasia nie będzie bez grzechu - jej częste wizyty w szpitalu u Igora zaczną odnosić skutek i tata Maksa będzie coraz szybciej dochodził do zdrowia. 

Czy w 2696 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy początek końca małżeństwa Sadowskich?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze