Barwy szczęścia, odcinek 2718: Agata po nocy z Justinem wpadnie na Oliwkę! To będzie ostre spięcie w hotelu Stańskich - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2718: Agata po nocy z Justinem wpadnie na Oliwkę! To będzie ostre spięcie w hotelu Stańskich - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2718: Agata po nocy z Justinem wpadnie na Oliwkę! To będzie ostre spięcie w hotelu Stańskich - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-12-02 15:06

W 2718 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) obudzi się w łóżku z Justinem (Jasper Sołtysiewicz) w hotelowym pokoju u Stańskich i nie będzie nawet pamiętała czy uprawiała z nim seks! Szalona noc Agaty i Justina w klubie skończy się dla obojga w takim momencie, że oboju urwie się film. A żeby było jeszcze ciekawiej w 2718 odcinku "Barw szczęścia" Agata wymykając się od Justina wpadnie na Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), której szczerze nienawidzi po tym, co wyrabiała z Patrykiem (Konrad Skolimowski). Przez Oliwkę wieść o nocy Agaty i Justina dotrze do byłego narzeczonego Pyrki. Mamy te SCENY WIDEO z "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2718- wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Agata w 2718 odcinku "Barw szczęścia" przeżyje szok kiedy po służbowej imprezie zobaczy Justina obok siebie w łóżku! Poprzedniej nocy Pyrka nieźle zaszaleje z przyjacielem byłego narzeczonego Patryka. Alkohol uderzy im do głowy do tego stopnia, że obojgu puszczą hamulce. A finał tej nocy nastąpi w hotelu Stańskich. Zarówno Agata, jak i Justin nie będą widzieli co między nimi zaszło. Ona szybko wymknie się z łóżka, a on z przerażeniem zauważy, że nie ma na sobie bielizny. Co prawda Pyrka nadal będzie ubrana w sukienkę w minionej nocy, ale to wcale jej nie uspokoi.

Zdezorientowana Agata w 2718 odcinku "Barw szczęścia" wciąż będzie zadawała sobie pytanie - czy tylko koło niego spała, czy może się z nim przespała. Wprost zapyta o to nowego przyjaciela. Justin pamiętać będzie tylko jak przez mgłę, że do hotelu dotarli taksówką i że, jadąc nią, namiętnie się całowali.

Jako pierwsza z pokoju ucieknie Agata, którą jednak w 2718 odcinku "Barw szczęścia" od razu zauważy Oliwka. Nie będzie kryła, że obecność Agaty w pokoju Justina wcale jej się nie podoba. Czyżby była zazdrosna o byłego kochanka? Czy raczej będzie myślała tylko o tym jak romans niedoszłej żony przyjmie Patryk?

Między Agatą i Oliwką w 2718 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do ostrej konfrontacji, ale na tym nie koniec. Najbardziej Pyrka i Justin będą się obawiali, że o wszystkim od Oliwki dowie się właśnie Patryk. Plotka o romansie tej dwójki lotem błyskawicy zacznie dobiegać do kolejnych osób. Wreszcie w 2719 odcinku "Barw szczęścia" wieść, że spędzili razem noc, dotrze do Patryka (Konrad Skolimowski), który uzna, że z Agatą musi dziać się coś naprawdę złego, skoro już któryś raz z rzędu po pijaku tak zabalowała, że straciła kontrolę nad swoim zachowaniem! Poza tym będzie wściekły na Justina!

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze