Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2721: Agata zerwie z Justinem. Zazdrosna Sławka nie pozwoli im być razem – ZDJĘCIA

2022-12-08 12:47

W 2721 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 23.12.2022 o 20.10 w TVP2) Sławka (Ewelina Serafin) przyłapie Agatę (Natalia Zambrzycka) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) na pocałunku i wpadnie w szał! Jezierska urządzi niedoszłej synowej i swojemu byłemu adoratorowi scenę zazdrości, ale tak łatwo nie odpuści. Po powrocie Skotnickiego do mieszkania w 2721 odcinku "Barw szczęścia" Sławka urządzi mu ostrą awanturę i zabroni mu kontaktów z Pyrką, która jak tylko się o tym dowie, to sama postanowi zerwać z Justinem. Skotnickiemu się to nie spodoba... Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2721 - piątek, 23.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2721 odcinku "Barw szczęścia" relacja Agaty i Justina, po nocy spędzonej w hotelu Stańskich, będzie trwała w najlepsze nawet mimo interwencji Patryka (Konrad Skolimowski). Jezierski ostro rozmówi się ze Skotnickim, który weźmie się za jego byłą narzeczoną i tak wścieknie się na swojego przyjaciela, że nawet zakończy ich przyjaźń i będzie gotowy się wyprowadzić. To jednak nie powstrzyma Justina przed kolejnymi spotkaniami z Agatą, która z ostrzeżeń Patryka również nic sobie nie zrobi i dalej będzie brnąć w tą relację. W 2721 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka i Skotnicki umówią się na wspólny trening w fitness klubie, a w swoim towarzystwie będzie się czuli tak dobrze jakby świat na chwilę się zatrzymał, bo po zakończonych zajęciach nawet nie zorientują się, że świadkiem ich pożegnania została Sławka!

W 2721 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl Sławka oszaleje z zazdrości na widok Agaty z Justinem! Jezierska aż nie będzie mogła uwierzyć, że Skotnicki, który jeszcze do niedawna sam ją adorował, wziął się teraz za jej niedoszłą synową. Matka Patryka obrzuci "kochanków" wymownymi spojrzeniami i nie uwierzy, że łączy ich wyłącznie przyjaźń. Kipiąca zazdrością Sławka odejdzie, ale tak łatwo nie odpuści Justinowi i zaatakuje go w 2721 odcinku "Barw szczęścia" tuż po powrocie do domu. Jezierska otwarcie zarzuci mu, że zachowuje się nie fair nie tylko wobec niej, ale i Patryka i otwarcie oskarży go o zdradę, nie wierząc w żadne tłumaczenia Skotnickiego.

Jeszcze w 2721 odcinku "Barw szczęścia" Sławka będzie przekonana, że Agata i Justin mają romans i natychmiast postanowi to przerwać. Jezierska zabroni Skotnickiemu kontaktów z Pyrką, ale oczywiście on nie zastosuje się do jej zakazu i tuż po awanturze ze Sławką skontaktuje się z Agatą i o wszystkim jej opowie.

- Sławka jest pewna, że mamy romans – zrelacjonuje jej przebieg kłótni, po czym doda, że nie chciałby naprawdę stracić przyjaźni z Patrykiem przez to nieporozumienie, do jakiego doszło w hotelu Stańskich.

Wtedy w 2721 odcinku "Barw szczęścia" Agata uzna, że najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie zerwanie z Justinem i właśnie to postanowi zrobić. Jednak Skotnickiemu nie spodoba się to rozwiązanie i spróbuje zrobić wszystko, aby jednak przekonać Agatę do zmiany decyzji, a ich problem wyjaśnić w zupełnie inny sposób!

- No to nie spotykajmy się i już. Tak będzie łatwiej – stwierdzi Agata.

- Nie robimy niczego złego... - uzna Justin, po czym doda, że są dorosłymi ludźmi i powinni robić to, co chcą, a nie to, czego oczekują od nich inni!

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze