Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2720: Agata nie ukryje przed Patrykiem nocy z Justinem! Przez nią skończy się ich przyjaźń - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-12-05 13:52

W 2720 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) spotka się z Patrykiem (Konrad Skolimowski) nieświadoma tego, że były narzeczony już wie, że spędziła noc z jego najlepszym przyjacielem, Justinem (Jasper Sołtysiewicz)! Relacje między mężczyznami będą bardzo napięte, a do tego dojdzie zazdrość Patryka o dawną narzeczoną. Podczas krępującego spotkania Agaty i Patryka w 2720 odcinku "Barw szczęścia" zapanuje niezręczna cisza. Jezierski zrozumie jak bardzo od chwili ich rozstania się zmieniła. To Agata zniszczy przyjaźń Patryka i Justina? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2720 - czwartek, 22.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Noc Agaty i Justina w 2720 odcinku "Barw szczęścia" uświadomi Patrykowi, że to co kiedyś go łączyło z Pyrką już nigdy nie wróci, że między nimi wszystko skończone. "Kochankowie" nadal nie będą w stanie przypomnieć sobie czy uprawiali seks, bo jedyne co zostanie im w pamięci po szalonej zabawie w nocnym klubie to namiętne pocałunki w taksówce w drodze do hotelu Stańskich. Obudzą się obok siebie w łóżku, pełni najgorszych przeczuć, że się ze sobą przespali. Zaraz potem będą musieli stawić czoła konsekwencją pijackiej imprezy i wspólnej nocy. Bo wieść o schadzce Agaty i Justina lotem błyskawicy rozniesie się wśród ich znajomych za sprawą Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Ostatni dowie się Patryk!

Niestety w 2720 odcinku "Barw szczęścia" Agata nie zdoła uniknąć spotkania z Patrykiem, który prawdę o tym co zaszło między nią i Justinem pozna od Madzi (Natalia Sierzputowska). Mimo, że od rozstania narzeczonych minęło już sporo czasu, to Jezierski poczuje jakby przyjaciel i była ukochana wbijali mu nóż prosto w serce. Będzie miał pretensje do Justina, że z tyle kręcących się wokół niego kobiet wziął się akurat za Agatę. Ich przyjaźń stanie pod znakiem zapytania gdy w 2720 odcinku "Barw szczęścia" Patryk zdecyduje się na wyprowadzkę z ich mieszkania.

Żeby oczyścić atmosferę w 2720 odcinku "Barw szczęścia" Patryk postanowi także szczerze porozmawiać z Agatą o Justinie, czy teraz będą razem. To co od niej usłyszy uświadomi mu jak bardzo Pyrka od chwili ich rozstania się zmieniła, jak duże zmiany zaszły w jej zachowaniu, wyglądzie i życiu. Później z Agatą kontaktuje się Justin, żeby udowodnić, że traktuje ją poważnie i zaproponuje pomoc w wymyśleniu nowej kampanii reklamowej dla "Fit-Zdrowie".

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze