Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2713: Naćpana Weronika popełni samobójstwo?! Po kłótni z Modrzyckim będzie chciała rzucić się z mostu – ZDJĘCIA

2022-12-12 20:53

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 13.12.2022 o 20.10 w TVP2) nastąpi definitywny koniec Weroniki (Maria Świłpa)?! Zaginiona i naćpana stażystka pojawi się na biegu „Szokującej 10”, ale nie będzie chciała wracać do Wangela (Marek Kałużyński). Zaniepokojony Łukasz (Michał Rolnicki) spróbuje przemówić kochance do rozumu, ale wszystko zepsuje Modrzycki (Piotr Ligenza). W 2713 odcinku „Barw szczęścia” Błażej w chamski sposób zaatakuje Weronikę, czym wyprowadzi go z równowagi. Sadowski rzuci się na Modrzyckiego z pięściami, a stażystka wykorzysta całe zamieszanie i znowu zniknie. Weronika stanie na moście i będzie gotowa skoczyć! Czy stażystka popełni samobójstwo? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJEĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2713 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” odbędzie się w końcu długo wyczekiwany bieg „Szokującej 10”, ale nastroje jego uczestników będą dalekie od entuzjazmu. Wszystko przez nagłe zniknięcie Weroniki, która po wyjściu na jaw jej pocałunku z Łukaszem i odepchnięciem przez Sadowskiego, postanowiła odejść z redakcji i na zawsze zniknąć z życia Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza. Niestety, stażystka dotrzyma słowa i faktycznie przepadnie jak kamień w wodę i nie będzie odbierać żadnych telefonów ani od Sadowskiego, ani od Wangela, który na poważnie zacznie obawiać się, że będąca w kryzysie córka, mogła zrobić coś naprawdę głupiego. Na szczęście, w 2713 odcinku „Barw szczęścia” zaginiona Weronika odnajdzie się i pojawi się na biegu „Szokującej 10”, ale będzie tak naćpana, że ledwo będzie w stanie utrzymać się na nogach!

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” to Łukasz jako pierwszy zauważy Weronikę na trasie biegu i natychmiast zboczy z trasy. Zaniepokojony Sadowski od razu zauważy, że stażystka jest naćpana i postanowi zaprowadzić ją do ojca, ale stażystka nie będzie chciała wracać do domu i zacznie mu się wyrywać. Wówczas w 2713 odcinku „Barw szczęścia” do Weroniki i Łukasza podbiegnie Modrzycki, który natychmiast zacznie robić im zdjęcia i rzucać obleśne komentarze. Oczywiście, Sadowski nie pozwoli się obrażać i spróbuje spławić natarczywego dziennikarza, ale on tak łatwo nie odpuści i otwarcie zaatakuje ledwo żywą Weronikę!

- To wszystko twoja wina! – wykrzyczy mu stażystka prosto w twarz.

- Moja wina, że jesteś naćpana? – wytknie jej Modrzycki.

- Zamknij się! – krzyknie.

- Chciałaś kariery przez łóżko to masz – wyrzuci jej, czym wyprowadzi Łukasza z równowagi!

Wtedy w 2713 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz już dłużej nie wytrzyma i rzuci się na Błażeja z pięściami. Między Modrzyckim a Sadowskim dojdzie do ostrej bójki, którą przerażona stażystka postanowi wykorzystać, aby znowu zniknąć. Walczących dziennikarzy zdołają dopiero rozdzielić Kasia, Mariola (Agnieszka Mrozińska) i Wangel, któremu Łukasz przyzna, że Weronika pojawiła się na biegu, ale znów uciekła. W 2713 odcinku „Barw szczęścia” przerażony Tytus ponowie spróbuje skontaktować się z córką, która w tym czasie znajdzie się na skraju mostu i będzie gotowa skoczyć do rwącej rzeki. Oczywiście, Weronika nie odbierze telefonu tylko puści się barierki i mocno wychyli do przodu. Czy stażystka popełni samobójstwo? Zdradzamy, że w ostatniej chwili zmieni zdanie i nie skoczy, ale po zażyciu kolejnych narkotyków, straci przytomność!

Barwy szczęścia. Kasia nie uwierzy, że Łukasz nie ma romansu z Weroniką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze