Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2713: Łukasz i Modrzycki pobiją się o Weronikę! Błażej doprowadzi do najgorszego

2022-11-22 8:48

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 13.12.2022 o 20.10 w TVP2) Modrzycki (Piotr Ligenza) przekroczy wszelkie możliwe granice, a Łukasz (Michał Rolnicki) w końcu straci resztki cierpliwości. Podły dziennikarz najpierw doprowadzi do odejścia Weroniki (Maria Świłpa) z redakcji „Szoku” i jej zniknięcia, a następnie popchnie stażystkę w narkotyki. W 2713 odcinku „Barw szczęścia” Sadowski spróbuje uratować Weronikę, ale Modrzycki nie odpuści i znów sięgnie po aparat, czym wyprowadzi męża Kasi (Katarzyna Glinka) z równowagi! Łukasz i Błażej skoczą sobie do gardeł, a przerażona Weronika ucieknie…

"Barwy szczęścia" odcinek 2713 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” odbędzie się bieg „Szokującej dziesiątki”, do którego ochoczo przygotowują się wszyscy dziennikarze redakcji „Szoku”. Panowie pod okiem Darka Janickiego (Andrzej Niemyt), a panie – Kasi, żony redaktora naczelnego. Nie wszyscy byli zadowoleni z przydziału trenerów, a Weronika urządziła Łukaszowi nawet scenę zazdrości o żonę i to na oczach pracowników, którzy powoli zaczęli domyślać się, że łączy ich coś więcej niż praca. Oczywiście, poza Błażejem, który odkrył zdradę Łukasza już dużo wcześniej i zaczął go obrzydliwie szantażować. Jednak w 2711 odcinku „Barw szczęścia” miarka w końcu się przebierze, a Modrzyckiemu przyjdzie zapłacić najwyższą cenę, gdyż Sadowski definitywnie zwolni go z pracy, po tym jak pokaże dowody zdrady Kasi i doprowadzi do odejścia Weronika z „Szoku” i jej nagłego zniknięcia!

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Modrzycki, ku zaskoczeniu wszystkich, zjawi się na biegu „Szokującej dziesiątki”. Obecność Błażeja nie ucieszy nikogo, a tym bardziej Łukasza, który otwarcie wytknie mu, że to przez niego Weronika zniknęła i nie ma z nią kontaktu! Oczywiście, Modrzycki zacznie odbijać piłeczkę, ale mocno się zdziwi, gdyż dostanie po uszach nawet od Kasi!

- Kończę, co zacząłem. Jak prawdziwy mężczyzna – przyzna Modrzycki, po czym zaatakuje Łukasza - Tak ci na niej zależy? A co na to żona?

- Mam się nieźle, dzięki. Ale że nie wstyd było panu tu przyjść, to się naprawdę dziwię – wyrzuci mu.

Chwilę później w 2713 odcinku „Barw szczęścia” zawodnicy wystartują, a Łukasz kątem oka zauważy zaginioną Weronikę! Sadowski natychmiast zwolni i do niej podbiegnie, ale stażystka nie będzie miała ochoty na rozmowę z byłym szefem.

- Zostaw mnie! Biegnij, nie zatrzymuj się! - krzyknie Weronika.

- Twój ojciec cię szuka. Martwi się – wyjaśni jej Łukasz, ale stażystka odwróci się na pięcie i znów spróbuje uciec, ale Sadowski jej na to nie pozwoli.

Dopiero wtedy w 2713 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz zauważy, że Weronika jest naćpana i spróbuje przekonać ją, aby wspólnie udali się do Wangela (Marek Kałużyński). Niestety, na ich drodze znów stanie podły Modrzycki, który będzie szydzić z byłych kochanków i natychmiast zacznie robić im zdjęcia, czym już wyprowadzi Łukasza z równowagi!

- Brałaś coś? - zapyta Sadowski.

- A jeśli, to co? Puść mnie! – zdenerwuje się stażystka.

- Gorąca kłótnia kochanków tuż przed metą? – zakpi z nich, po czym Łukasz ostrzeże go, że jeżeli powie jeszcze jedno słowo, to gorzko tego pożałuje.

Wówczas do ich kłótni w 2713 odcinku „Barw szczęścia” wtrąci się Weronika, która zarzuci Błażejowi, że to wszystko przez niego! Oczywiście, Modrzycki nie będzie miał sobie nic do zarzucenia i w chamski sposób ponownie zaatakuje stażystkę, czym sprawi, że Łukasz straci resztki cierpliwości!

- To wszystko, co się stało, to twoja wina – zarzuci mu córka Wangela.

- Przeze mnie jesteś na haju? Tak nie uśmierzysz bólu po złamanym serduszku. Nie obwiniaj mnie o swoje porażki. Chciałaś kariery przez łóżko, to masz – wytknie jej Modrzycki, po czym wzburzony Sadowski rzuci się na hienę z pięściami, a między dziennikarzami dojdzie do ostrej bójki, którą dostrzeże Wangel i od razu ruszy w ich kierunku. Niestety, wtedy Weronika znów zdecyduje się uciec, ale tym razem nie znajdą jej już ani ojciec z Mariolą (Agnieszka Mrozińska) ani Łukasz z Kasią. Przez Modrzyckiego stażystka przepadnie jak kamień w wodę…

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze