Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2700: Weronika urządzi Łukaszowi scenę zazdrości o Kasię! Zrobi to na oczach redakcji – ZDJĘCIA

2022-11-18 11:39

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 18.11.2022 o 20.10 w TVP2) Kasia (Katarzyna Glinka) rozpocznie treningi z dziennikarkami "Szoku", dzięki czemu będzie mogła lepiej poznać Weronikę (Maria Świłpa). Kochanka Łukasza (Michał Rolnicki) nie będzie z tego faktu zadowolona, tym bardziej, że Sadowska już na wstępie zacznie ją pouczać w obecności koleżanek. W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Weronika aż zagotuje się ze złości i urządzi Łukaszowi chorobliwą scenę zazdrości. Stażystka będzie tak rozwścieczona, że zrobi to na oczach kolegów z redakcji! Zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2700 - piątek, 18.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Kasia rozpocznie zajęcia fitness z dziennikarkami z redakcji "Szoku" na specjalną prośbę Alicji (Monika Dryl). Do tej pory wszyscy dziennikarze trenowali pod okiem Darka Janickiego (Andrzej Niemyt), który nawet wobec kobiet nie miał żadnej litości, dlatego Umińska postanowiła znaleźć za niego zastępstwo! Jej wybór padł oczywiście na żonę Łukasza i to nie tylko dlatego, że Sadowska w przeszłości sama była trenerką, ale przede wszystkim ze względu na Weronikę! Alicja zorientuje się, że redaktor naczelny wpadł w oko młodziutkiej stażystce i natychmiast postanowi to przerwać. Umińska nie będzie wiedziała, że Łukasz już zdążył zdradzić Kasię z Weroniką, ale zrobi wszystko, aby ich znajomość nie przerodziła się w nic więcej, dlatego w 2700 odcinku "Barw szczęścia" sama zaaranżuje konfrontacje Sadowskiej ze stażystką!

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Kasia również zacznie domyślać się, że Łukasz nie jest Weronice obojętny! Wszystko przez to, że Ksawery (Bartosz Gruchot) zdradzi matce, że stażystka odwiedziła ich na pikniki pod jej nieobecność. Wówczas Sadowska zacznie być zazdrosna o męża i sama chętnie przyjmie propozycję Alicji, aby mieć młodziutką stażystkę na oku! Już na samym początku treningu w 2700 odcinku "Barw szczęścia" Sadowska nie będzie mieć wobec niej żadnych skrupułów i ostro ją pouczy w obecności wszystkich koleżanek! Weronika wpadnie w szał, a swoje niezadowolenie ze zmiany trenera ostentacyjnie zacznie pokazywać już po powrocie do redakcji!

- Werka, a tobie jak się pracowało z nową panią trener? - wetknie jej szpilkę Modrzycki (Piotr Ligenza), który jako jeden z nielicznych będzie wiedział o bliskiej zażyłości stażystki z Łukaszem.

- Super - odburknie oburzona.

Chwilę później w 2700 odcinku "Barw szczęścia" Weronika będzie już w gabinecie Łukasza i zacznie opowiadać mu o promocyjnym filmiku z treningu na ich stronę. Jednak Sadowski w ogóle nie będzie mógł skupić się na słowach stażystki, bo także i on nie będzie zadowolony z tego, że to Kasia została nową trenerką dziennikarek, przez co niebezpiecznie zbliżyła się do Weroniki!

- Wrzucę to na naszą stronę internetową. Dołączyłabym bardziej Brodę, żeby było wiesz z przymrużeniem oka. On tam się powygłupia, ma swoich odbiorców. Ty mnie w ogóle słuchasz? - zapyta Weronika.

- Tak, tak, no może. Tylko zastanawiam się, czy trenowanie z Kaśką jest dla was lepsze niż z Darkiem - wypali Łukasz.

Wtedy w 2700 odcinku "Barw szczęścia" Weronice już puszczą hamulce i stażystka wybuchnie! Kochanka Łukasza urządzi mu scenę zazdrości o Kasię, po czym wyjdzie z jego gabinetu, zwracając uwagę wszystkich dziennikarzy, którzy już nie będą mieli żadnych wątpliwości, że redaktora naczelnego i stażystkę łączy coś więcej!

- Chcesz zapytać jak mi było w towarzystwie twojej żony? Super, wszystko gra! - wykrzyczy oburzona.

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Najnowsze