Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2711: Weronika przeprosi Kasię, że próbowała uwieść Łukasza! Zdecyduje się na zaskakujący krok – ZDJĘCIA

2022-11-29 13:05

W 2711 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 9.12.2022 o 20.10 w TVP2) Weronika (Maria Świłpa) dość nieoczekiwanie odwiedzi Kasię (Katarzyna Glinka) i postanowi ją przeprosić! Stażystka podtrzyma wersję Łukasza (Michał Rolnicki) i otwarcie przyzna się jego żonie, że to ona próbowała uwieść Sadowskiego i zniszczyć ich małżeństwo! W 2711 odcinku "Barw szczęścia" Weronika wyrazi skruchę, a na potwierdzenie swoich słów zdecyduje się na szokujący krok podobnie jak Sadowska! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2711 - piątek, 9.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2711 odcinku "Barw szczęścia" Weronika ponownie stanie twarzą w twarz z Kasią, swoją największą rywalką o serce Łukasza, ale tym razem zaskoczy wszystkich! Przypomnijmy, że organizatorką ich pierwszego spotkania okazała się Alicja (Monika Dryl), która jako jedna z pierwszych zauważyła, że stażystka czuje do redaktora naczelnego coś więcej i postanowiła to ukrócić. Umińska poprosiła Sadowską, aby poprowadziła treningi dla żeńskiej ekipy "Szoku", przygotowujące je do startu w "Szokującej 10", na co żona Łukasza oczywiście przystała. To ona wygrała pierwsze starcie z Weroniką i tak jej dogadała, że poszło jej w pięty, ale stażystka tak łatwo się nie poddała i do drugiej potyczki postanowiła wykorzystać dzieci Łukasza, czym już wyprowadziła Kasię z równowagi! Wówczas Sadowska dała jej jasno do zrozumienia, że nie odda jej męża, co w 2711 odcinku "Barw szczęścia" w końcu do niej dotrze!

W 2711 odcinku "Barw szczęścia" Weronika postanowi kolejny raz spotkać się z Kasią, ale tym razem będą nią kierowały zupełnie inne intencje. Stażystka już nie będzie chciała walczyć o Łukasza z jego żoną tylko przeprosić ją za swoje zachowanie! Tym bardziej, że Sadowski, pod naciskiem Modrzyckiego (Piotr Ligenza), już zdąży przyznać się Kasi do pocałunku z Weroniką i tego, że stażystka się w nim zakochała, a on nie wiedział jak to przerwać, nie raniąc jej uczuć. W 2711 odcinku "Barw szczęścia" Weronika potwierdzi wersję zdarzeń Łukasza i zapewni Kasię, że jej mąż nie zrobił w jej kierunku nic niestosownego, mimo jej wielu intryg, których teraz bardzo żałuje!

- Ta cała historia z Łukaszem… On nie wykonał żadnego ruchu, to wszystko ja… Przepraszam. Cholernie mi wstyd, że próbowałam wejść między was, naprawdę bardzo żałuję... - przyzna Weronika.

W 2711 odcinku "Barw szczęścia" Weronika obieca Kasi, że już więcej nie będzie wchodziła między nią a Łukasza i zniknie z ich życia, a na potwierdzenie swoich słów złoży wypowiedzenie z pracy!

- Niczym nie musisz się już martwić... Zniknę wam z oczu. Jeszcze dziś złożę wypowiedzenie! - zapewni ją, po czym odejdzie.

Po rozmowie z Weroniką w 2711 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zda sobie sprawę, że bardzo kocha męża i pragnie ponownie mu zaufać, dlatego wybaczy mu zdradę. Tym bardziej, że Weronika faktycznie spełni swoje zapewnienia i odejdzie z redakcji, po czym przepadnie jak kamień w wodę!

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Najnowsze