Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2711: Weronika przeprosi Kasię, że próbowała uwieść Łukasza! Zdecyduje się na zaskakujący krok – ZDJĘCIA

2022-11-29 13:05

W 2711 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 9.12.2022 o 20.10 w TVP2) Weronika (Maria Świłpa) dość nieoczekiwanie odwiedzi Kasię (Katarzyna Glinka) i postanowi ją przeprosić! Stażystka podtrzyma wersję Łukasza (Michał Rolnicki) i otwarcie przyzna się jego żonie, że to ona próbowała uwieść Sadowskiego i zniszczyć ich małżeństwo! W 2711 odcinku "Barw szczęścia" Weronika wyrazi skruchę, a na potwierdzenie swoich słów zdecyduje się na szokujący krok podobnie jak Sadowska! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2711 - piątek, 9.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2711 odcinku "Barw szczęścia" Weronika ponownie stanie twarzą w twarz z Kasią, swoją największą rywalką o serce Łukasza, ale tym razem zaskoczy wszystkich! Przypomnijmy, że organizatorką ich pierwszego spotkania okazała się Alicja (Monika Dryl), która jako jedna z pierwszych zauważyła, że stażystka czuje do redaktora naczelnego coś więcej i postanowiła to ukrócić. Umińska poprosiła Sadowską, aby poprowadziła treningi dla żeńskiej ekipy "Szoku", przygotowujące je do startu w "Szokującej 10", na co żona Łukasza oczywiście przystała. To ona wygrała pierwsze starcie z Weroniką i tak jej dogadała, że poszło jej w pięty, ale stażystka tak łatwo się nie poddała i do drugiej potyczki postanowiła wykorzystać dzieci Łukasza, czym już wyprowadziła Kasię z równowagi! Wówczas Sadowska dała jej jasno do zrozumienia, że nie odda jej męża, co w 2711 odcinku "Barw szczęścia" w końcu do niej dotrze!

W 2711 odcinku "Barw szczęścia" Weronika postanowi kolejny raz spotkać się z Kasią, ale tym razem będą nią kierowały zupełnie inne intencje. Stażystka już nie będzie chciała walczyć o Łukasza z jego żoną tylko przeprosić ją za swoje zachowanie! Tym bardziej, że Sadowski, pod naciskiem Modrzyckiego (Piotr Ligenza), już zdąży przyznać się Kasi do pocałunku z Weroniką i tego, że stażystka się w nim zakochała, a on nie wiedział jak to przerwać, nie raniąc jej uczuć. W 2711 odcinku "Barw szczęścia" Weronika potwierdzi wersję zdarzeń Łukasza i zapewni Kasię, że jej mąż nie zrobił w jej kierunku nic niestosownego, mimo jej wielu intryg, których teraz bardzo żałuje!

- Ta cała historia z Łukaszem… On nie wykonał żadnego ruchu, to wszystko ja… Przepraszam. Cholernie mi wstyd, że próbowałam wejść między was, naprawdę bardzo żałuję... - przyzna Weronika.

W 2711 odcinku "Barw szczęścia" Weronika obieca Kasi, że już więcej nie będzie wchodziła między nią a Łukasza i zniknie z ich życia, a na potwierdzenie swoich słów złoży wypowiedzenie z pracy!

- Niczym nie musisz się już martwić... Zniknę wam z oczu. Jeszcze dziś złożę wypowiedzenie! - zapewni ją, po czym odejdzie.

Po rozmowie z Weroniką w 2711 odcinku "Barw szczęścia" Kasia zda sobie sprawę, że bardzo kocha męża i pragnie ponownie mu zaufać, dlatego wybaczy mu zdradę. Tym bardziej, że Weronika faktycznie spełni swoje zapewnienia i odejdzie z redakcji, po czym przepadnie jak kamień w wodę!

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany