Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2700: Pierwsze starcie Kasi i Weroniki! Kochanka Łukasza nie będzie miała nic do gadania

2022-11-03 10:49

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 18.11.2022 o 20.10 w TVP2) Kasia (Katarzyna Glinka) wreszcie pozna Weronikę (Maria Świłpa) na wspólnych zajęciach fitness, w których udział wezmą wszystkie dziennikarki z "Szoku". Sadowska stanie twarzą w twarz ze stażystką, która nieustannie próbuje uwieść Łukasza (Michał Rolnicki) i postanowi mocno zademonstrować jej swoją pozycję. W 2700 odcinku "Barw szczęścia" Kasia ostro pouczy młodą dziennikarkę, a następnie da jej jasno do zrozumienia, że nie odda jej męża! Sadowska uświadomi ją, że zadarła nie z tym, kim trzeba!

"Barwy szczęścia" odcinek 2700 - piątek, 18.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" to Alicja (Monika Dryl) doprowadzi do pierwszego spotkania Kasi i Weroniki! Umińska odkryje, że Sadowskiego łączy ze stażystką coś więcej niż tylko praca i natychmiast postanowi to ukrócić! Co prawda, Alicja nie dowie się o zdradzie Łukasza, ale gołym okiem zauważy, że nie są to zwykłe relacje na linii szef-pracownik i zacznie działać. W 2699 odcinku "Barw szczęścia" Umińska poprosi Kasię, aby poprowadziła wspólne zajęcia fitness dla wszystkich dziennikarek z "Szoku". Oczywiście, Łukaszowi nie spodoba się ten pomysł, gdyż będzie obawiał się, że jego tajemnica wyjdzie na jaw, jednak Kasia nie zważając na obawy męża, zgodzi się przyjąć propozycję Alicję! Tym bardziej, że już będzie wiedziała, że na ostatnim biwaku z dziećmi Łukasz nie był sam, a towarzyszył mu nie kto inny jak właśnie Weronika!

W 2700 odcinku "Barw szczęścia" rozpocznie się pierwszy trening Kasi z dziewczynami z "Szoku", z których większość jak podaje swiatseriali.interia.pl doskonale będzie kojarzyło ją z jej videobloga, bo jak się okaże już wcześniej ćwiczyło z nią online. Sadowska usłyszy pod swoim adresem wiele komplementów, od których wstrzyma się jedynie Weronika niezbyt zainteresowana wspólnym treningiem ze swoją rywalką w walce o serce Łukasza!

- Jesteś lepsza niż niejedna gwiazda fitnessu - usłyszy Kasia.

W tym samym momencie w 2700 odcinku "Barw szczęścia" Sadowska dostrzeże na stadionie Weronikę, z którą natychmiast pójdzie się zapoznać. Kasia powita ją z sympatią, jednak stażystce wcale nie będzie zależało na budowaniu z nią przyjaznych relacji!

- Dużo o tobie słyszałam. Cieszę się, że wreszcie mogę poznać cię osobiście - uśmiechnie się Sadowska, po czym zaprosi ją na zajęcia, ale Weronika wyjaśni jej, że nie przyszła tu tylko ćwiczyć.

- Robię materiał promocyjny na stronę "Szoku" - wyjaśni Kasi, sięgając po telefon.

Postawa Weroniki w 2700 odcinku "Barw szczęścia" zdenerwuje Kasię, która postanowi ostro ją pouczyć. W słowach Sadowskiej będzie tyle prawdy, że stażystka nawet nie będzie miała jak się się odgryźć tylko grzecznie posłucha i podda się woli Kasi, która wygra z nią pierwsze stracie!

- Na to zawsze znajdzie się czas, a na treningu nie można trochę być, a trochę nie - skwituje Kasia.

Tuż po treningu w 2700 odcinku "Barw szczęścia" Kasia podziękuje wszystkim dziewczynom za udział, ale Weronice nie odpuści tak łatwo! Sadowska weźmie ją na stronę i kolejny raz poinstruuje ją, że w życiu nie należy niczego oddawać walkowerem! Stażystka od razu domyśli się, że tym razem chodzi Kasi już wyłącznie o Łukasza!

- Przynajmniej ja nie oddaję - uświadomi ją Sadowska.

Docinki Kasi w 2700 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie zniechęcą Weroniki do dalszej walki o Łukasza, a wręcz przeciwnie! Stażystka tak łatwo się nie podda, mimo iż na kolejnym treningu Sadowska da jej jasno do zrozumienia, że ma trzymać się od Łukasz z daleka!

Barwy szczęścia. Straszna awantura Kasi i Łukasza na planie! Wyciekły WIDEO i ZDJĘCIA! Musisz to zobaczyć
Najnowsze