Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2704: Renata wplącze się w romans z mordercą Prota! To Kodur wpędzi ją w ramiona gangstera – ZDJĘCIA

2022-11-09 21:24

W 2704 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w czwartek 24.11.2022 o 20.10 w TVP2) Renata (Ania Mrozowska) zgodnie z umową z Kodurem (Oskar Stoczyński) zaaranżuje spotkanie z Biniem (Adam Stępnicki) przed komisariatem. Kelnerka zaprosi dawnego znajomego na randkę, aby wyciągnąć od niego informacje na temat zabójstwa Prota (Andrzej Michalski), w które niewątpliwie jest zamieszany za sprawa nagrań z monitoringu. W 2704 odcinku „Barw szczęścia” Renata aż za dobrze wczuje się w swoją rolę, a gangster postanowi z tego skorzystać. Niewinne spotkanie zamieni się w romans, z którego coraz trudniej będzie się wycofać. Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2704 - czwartek, 24.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2704 odcinku „Barw szczęścia” Renata i Marcin przystąpią do realizacji swojego układu. Zgodnie z umową kelnerka zajmie się organizacją spotkania z Biniem, którego Jowita (Magdalena Żak) rozpoznała na nagraniach z monitoringu jak śledził ją na chwilę przed zabójstwem Prota, zaś Kodur weźmie się za Wolnego (Kamil Przystał), który zaczął dręczyć Dominikę (Karolina Chapko). Nim inspektor koncertowo rozprawi się z gangsterem, to zorganizuje kolejne przesłuchanie Binia, ale również i ono nie wniesie nic nowego do śledztwa, gdyż bandyta ciągle nie będzie chciał nic powiedzieć, przez co w 2704 odcinku „Barw szczęścia” Kodur będzie zmuszony go wypuścić.

W 2704 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl przed komisariatem na Binia „niespodziewanie” natknie się Renata, która doskonale odegra swoją rolą. Kelnerka niczym się nie zdradzi i zaprosi gangstera na randkę, aby wyciągnąć z niego jak najwięcej szczegółów, dotyczących obecnego życia.

- Biniu? Co ty tu robisz? Myślałam, że działasz w Trójmieście – uda zdziwioną Renata.

- Wpadam do stolicy w interesach. Legalnych... Skończyłem z dawnym życiem – wyjaśni jej Binio, po czym uzna, że chętnie napiłby się z nią kawy, na co Renata oczywiście przystanie i zaprosi go do „Feel Good”, a następnie na wspólny spacer.

W 2704 odcinku „Barw szczęścia” Bino zdradzi Renacie, że obecnie zajmuje się handlem samochodami i nawet nieźle mu to wychodzi. Gangster zapewni ją, że jego działalność jest w pełni legalna, gdyż z dawnym życiem pożegnał się już na dobre podobnie jak Renata, która zrewanżuje się znajomemu i opowie własną historię życia.  

- Jestem teraz czysty jak łza - zapewni Binio.

- Długą i krętą drogę przeszliśmy - westchnie Renata.

Jeszcze w 2704 odcinku „Barw szczęścia” Binio ponownie zjawi się w „Feel Good” i postanowi zrewanżować się kelnerce. Gangster zaprosi Renatę na kolację, która przeobrazi się w całonocną imprezę i wzbudzi olbrzymi niepokój u Dominiki, gdyż przyjaciółka przepadnie jak kamień w wodę i nie będzie odbierać telefonów. Na szczęście, w 2705 odcinku „Barw szczęścia” Renata znajdzie się cała i zdrowa, a co więcej sama postanowi umówić się z Biniem na kolejne spotkanie i wystawić dla niego Damiana (Michał Lesień-Głowacki), nawet mimo ostrzeżeń Dominiki. Renata i Bino wplączą się w niebezpieczny romans, a to wszystko za sprawą Kodura!

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Najnowsze