Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2703: Renata wyciągnie Jowitę z więzienia?! Pójdzie na układ z inspektorem Kodurem

2022-11-09 11:57

W 2703 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w środę 23.11.2022 o 20.10 w TVP2) Renata (Ania Mrozowska) spotka się z Kodurem (Oskar Stoczyński), aby poprosić go o pomoc w ujęciu Wolnego (Kamil Przystał), który prześladuje Dominikę (Karolina Chapko). Marcin zgodzi się pomóc kelnerce, ale nie za darmo, bo w zamian poprosi ją o wyświadczenie przysługi aresztowanej Jowicie (Magdalena Żak). W 2703 odcinku „Barw szczęścia” Kodur namówi Renatę na spotkanie z Biniem (Adam Stępnicki), podejrzewanym o udział w zabójstwie Prota (Andrzej Michalski). Oczywiście, kelnerka przystanie na jego układ i zgodzi się zobaczyć z gangsterem! Czy Renacie uda się odnaleźć prawdziwego mordercę i ocalić Jezierską?

"Barwy szczęścia" odcinek 2703 - środa, 23.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2703 odcinku „Barw szczęścia” Dominika ciągle nie uwolni się od Wolnego, gangstera i sutenera, którego poznała w czasach, gdy sama była prostytutką. Kelnerka natknie się na bandytę w mieszkaniu Soni (Weronika Nockowska), a gdy stanie w jej obronie, to Wolny postanowi się na niej zemścić. Gangster przyniesie do „Feel Good” erotyczne ulotki, na których znajdą się stare zdjęcia Dominiki z jej obecnym numerem telefonu. Kelnerka kompletnie się załamie, ale uzna, że nie może puścić mu tego płazem i zgłosi na policji, że jest dręczona przed Wolnego. W 2703 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Renata wypyta przyjaciółkę o zachowanie policjantów i szczegóły przesłuchania i widząc zrezygnowanie Dominki uzna, że nie może tego tak zostawić!

- Byli w porządku. Ale... spanikowałam. Nie chciałam wracać do przeszłości. Sprawdzą nagrania z kamer miejskich. Może będzie widać, kto rozrzucał te ulotki, ale wątpię, żeby to był Wolny – westchnie kelnerka.

Tuż po rozmowie z Dominiką w 2703 odcinku „Barw szczęścia” Renata skontaktuje się z Kodurem i zaproponuje spotkanie. Chwilę później Marcin już zjawi się w „Feel Good”, gdzie kelnerka poprosi go o pomoc w sprawie Wolnego.

- Byłem dwie ulice dalej. I piłem dziś tylko jedną kawę - uśmiechnie się Marcin, po czym Renata usiądzie obok niego i opowie o problemach Dominiki.

Oczywiście, Kodur w 2703 odcinku „Barw szczęścia” zgodzi się osobiście zająć tą sprawą, ale nie zrobi tego bezinteresownie, gdyż również będzie miał do Renaty interes! Marcin zdradzi kelnerce, że schwytali jej dawnego dobrego znajomego Binia, którego Jowita rozpoznała na nagraniach z monitoringu jak kręcił się obok niej na chwilę przed zabójstwem Prota, ale musieli go wypuścić, gdyż nie chciał nic powiedzieć.

- Nie chce sypać – przyzna Kodur.

Wtedy w 2703 odcinku „Barw szczęścia” Marcin otwarcie poprosi Renatę, aby spotkała się z dawnym znajomym i wyciągnęła od niego informacje w sprawie zabójstwa Prota. Tym bardziej, że po wypuszczeniu Binia ich śledztwo znów stanęło w miejscu, a Jezierska jako główna podejrzana musi siedzieć w areszcie kolejny miesiąc.

 - A co potem? Co jeśli on nie ma nic wspólnego z zabójstwem Prota i wrabianiem Jowity? – dopyta Renata.

- Zakończy pani znajomość. Wiem, że proszę o wiele, ale... Nie żyje młody chłopak, a Jezierska siedzi w areszcie kolejny miesiąc – wyjaśni Marcin.

Oczywiście, Renata w 2703 odcinku „Barw szczęścia” zgodzi się spotkać z Biniem, a w zmian Marcin obieca jej, że ostro przyciśnie Wolnego, aby raz na zawsze odczepił się od Dominiki. Czy kelnerce uda się odnaleźć prawdziwego sprawcę zabójstwa Prota? Czy Renata wyciągnie Jowitę z więzienia? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze