Barwy szczęścia, odcinek 2647: Ostra walka o Oliwkę! Justin wykorzysta konflikt Patryka i Kajtka i zgarnie Zbrowską dla siebie - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2647: Ostra walka o Oliwkę! Justin wykorzysta konflikt Patryka i Kajtka i zgarnie Zbrowską dla siebie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2647: Ostra walka o Oliwkę! Justin wykorzysta konflikt Patryka i Kajtka i zgarnie Zbrowską dla siebie - ZDJĘCIA

2022-05-25 14:16

W 2647 odcinku „Barw szczęścia” rozpocznie się prawdziwa walka o serce Oliwki (Wiktoria Gąsiewska)! Kajtek (Jakub Dmochowski) będzie przekonany, że Zbrowska zostawiła go za namową Patryka (Konrad Skolimowski), który po rozstaniu z Agatą (Natalia Zambrzycka) stroił sobie na nią zęby, dlatego rzuci się na Jezierskiego pięściami! Konflikt Kajtka i Patryka w 2647 odcinku „Barw szczęścia” wykorzysta Justin (Jasper Sołtysiewicz), który już dawno próbował zdobyć Oliwkę, ale na jego drodze stał Cieślak! Jednak po ich rozstaniu wszystko się zmieni! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2647 - czwartek, 2.06.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2647 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek ciągle nie będzie mógł się pogodzić z rozstaniem z Oliwką, mimo iż sam do niego doprowadził. Cieślak w podły sposób okłamywał i zdradzał Zbrowską z Azjatką Lilly (Mayu Gralińska-Sakai), która finalnie także go rzuciła i nie chciała mieć z nim nic wspólnego. Kajtek został sam i nie mógł tego przeboleć. Cieślak za wszelką cenę będzie próbował odzyskać Oliwkę i namaluje nawet specjalny mural przed hotelem Stańskich, w którym przeprosi ukochaną za swoją zdradę i wyzna jej miłość, ale finalnie tylko ją ośmieszy. Oliwka definitywnie zakończy ich związek, a Kajtek w 2647 odcinku „Barw szczęścia” obwini za wszystko Patryka!

Patrz też: Barwy szczęścia. Ogromna wpadka z wątkiem Bożeny! Fani ostro reagują na dziwny scenariusz

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ walkę przyjaciół o serce Oliwki w 2647 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2647 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl załamany Kajtek zwierzy się Sabinie (Barbra Jonak), że przez jeden głupi błąd stracił ukochaną i kumpli, którzy wstawili się za Oliwką. Co więcej, Cieślak zarzuci Patrykowi, że to on namówił Oliwkę, aby zakończyła ich związek, gdyż od dawna stroił sobie na nią zęby! Jednak Sabina weźmie Jezierskiego w obronę i przypomni synowi, że tylko on jest winny rozpadu związku z Oliwką za sprawą swojego romansu z Lilly!

- Chcę przede wszystkim odzyskać Oliwkę. Tylko na tym się skupiam. Chociaż w sumie tracę nadzieję, że mi się to uda. Taksiarz cholerny! Oliwka zawsze mu się podobała. On startuje do mojej dziewczyny – stwierdzi rozzłoszczony Kajtek.

- Rozstaliście się... Nie możesz winić Patryka, że próbuje zbliżyć się do Oliwki. Oboje są wolni – wytknie mu matka, ale Cieślak będzie wiedział swoje!

Chwilę po rozmowie z Sabiną w 2647 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek uda się do Patryka i postanowi ostro rozmówić się z rywalem! Między chłopakami zrobi się naprawdę gorąco i będzie o włos od bójki, której zapobiegnie Justin! Skotnicki wstawi się za Jezierskim i wyrzuci Cieślakowi, że rozstanie z Oliwką to wyłącznie jego wina i nie ma już czego szukać!

- Tylko na to czekałeś, draniu! – wyrzuci Kajtek.

- Kumplujemy się z Oliwką i tyle. Do łóżka nie poszliśmy – wyjaśni mu Patryk, czym tylko dodatkowo zdenerwuje Cieślaka, ale w tym samym momencie pojawi się Justin!

- Wyobraź sobie, że kolega Kajtek nagle zrobił się zazdrosny o swoją byłą dziewczynę! Ty jej rogi doprawiłeś, nieodwrotnie – przypomni mu Justin, a Kajtek z braku argumentów po prostu wyjdzie.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2641: Damian wyzna Żabci, że jest alkoholikiem! Szczere wyznanie Wójcika zmieni wszystko

Tuż po wyjściu Kajtka w 2647 odcinku „Barw szczęścia” z Patrykiem postanowi rozmówić się także i Justin! Skotnicki wypyta przyjaciela, skąd pojawiło się u niego tak nagłe zainteresowanie Oliwką, aby mieć pewność na czym stoi, gdyż sam już od dawna starał się o Oliwkę, ale na jego drodze stał Kajtek! Jednak po ich rozstaniu wszystko się zmieniło i pojawiło się światełko w tunelu!

- Koleś prosi się o bęcki. Może jak dostanie porządne baty, to się trochę opanuje. Zostawi Oliwkę w spokoju – zdenerwuje się Patryk.

- A co ona cię tak nagle obchodzi? - zainteresuje się Justin, a gdy przyjaciel zacznie się tłumaczyć, to wprost wyzna mu, że ma zamiar się o nią starać!

- Chcę wiedzieć... czy nie wejdę ci w paradę – doda Skotnicki.

- Myślisz, że tylko tobie wolno? – wypali nagle Patryk w 2647 odcinku „Barw szczęścia”, dając przyjacielowi jasno do zrozumienia, że jemu również Oliwka nie jest obojętna!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2642: Żabcia da kosza Vincenzo! Wzburzony Sycylijczyk zacznie grozić Damianowi – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Tajemnica Kajtka i Lilly wyjdzie na jaw. Zdradził ją z Oliwką, ale na tym nie koniec
Najnowsze