Barwy szczęścia, odcinek 2574: Koniec związku Żabci i Ryśka! Gawron nigdy nie wybaczy jej zdrady

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2574: Koniec związku Żabci i Ryśka! Gawron nigdy nie wybaczy jej zdrady

Barwy szczęścia, odcinek 2574: Koniec związku Żabci i Ryśka! Gawron nigdy nie wybaczy jej zdrady

2022-02-03 15:06

W 2574 odcinku „Barw szczęścia” Rysiek (Sebastian Stankiewicz) zerwie z Żabcią (Hanna Klepacka), gdy odkryje, że jego ukochana go zdradziła! Serce Gawrona pęknie w chwili, gdy dotrą do niego słuchy, że Żabcia sprzedała ich historie z życia za pieniądze! W 2574 odcinku „Barw szczęścia” dziewczyna Gawrona zacznie się bronić, ale on będzie głuchy na jej tłumaczenia, gdyż będzie pewny, że takie szczegóły z jego przeszłości mogła zdradzić tylko Żabcia! Rysiek nie będzie chciał mieć z nią już nic więcej wspólnego! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2574 - środa, 15.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2574 odcinku „Barw szczęścia” bajkowe życie Żabci i Ryśka pryśnie jak domek z kart, a zakochani będą musieli zmierzyć się z pierwszym poważnym kryzysem! Do tej pory zawsze mogli na siebie liczyć i szli przez życie wspólnie, choć wcale nie było ono usłane różami! Wszystko było dobrze dopóki Rysiek koncertował aż nie odbiła mu palma i narobił nie tylko kłopotów, ale również wpędził siebie i Żabcię w spore długi, w związku z czym nie mieli gdzie mieszkać! Przez długi czas żyli w przyczepie kempingowej i tylko dzięki pracy Żabci u Sławki (Ewelina Serafin) i Kornela (Jakub Bohosiewicz) mogli funkcjonować! Nagle role się odwróciły i to Gawron stał się milionerem, który przejął posiadłość Jezierskich i razem z ukochaną żyli jak królowie! Niestety wszystko skończy się w 2574 odcinku „Barw szczęścia”, gdy Gawron znajdzie dowody na zdradę ukochanej!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2573: Herman zerwie z Celiną! Oszuka go i wróci do byłego

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak wyglądał związek Żabci i Ryśka w "Barwach szczęścia" >>>

W 2574 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia wróci do Polski z bajecznych wczasów na Tajlandii, gdzie Rysiek zostanie na dłużej! Jak podaje swiatseriali.interia.pl tuż po powrocie do kraju ukochana Gawrona znajdzie w „Szoku” artykuł szkalujący Ryśka, jednak złe wieści dość szybko dotrą również do samego zainteresowanego! Gawron będzie przekonany, że to Żabcia sprzedała brukowcom szczegóły z ich życia i oskarży ukochaną o zdradę! Niestety w 2574 odcinku „Barw szczęścia” w „Szoku” pojawi się kolejny artykuł poświęcony Żabci i Gawronowi, ich inwestycji w wiatraki i temu, jak to zostali okradzeni ze wszystkich pieniędzy, który już wyprowadzi muzyka z równowagi!

- Zrobili ze mnie złodziejkę – wyżali się Sławce, która poradzi jej, aby przestała czytać te brednie i obmyśliła dalszy plan działania.

Chwilę później w 2574 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia odbierze telefon od wkurzonego Ryśka, który wprost oskarży ją o zdradę! Ukochana oczywiście zacznie się bronić i zasugeruje Gawronowi, że autorem szykan na ich temat z pewnością jest któryś z jego znajomych, ale on będzie głuchy na jej uwagi i z nią zerwie!

- To nie ja poszłam do gazet... Nie wiem, kto. Ktoś ze znajomych, bo za dużo wiedzą... – wytłumaczy mu Żabcia, ale Rysiek nie będzie chciał słuchać jej wyjaśnień.

- Złamałaś mi serce – powie tylko Gawron, po czym się rozłączy.

- Rzucił mnie – wyżali się Sławce i doda, że Rysiek już nie chce jej znać!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2573: Justin odbierze Patrykowi wszystko! Najpierw weźmie się za Agatę, a potem skończy z Oliwką

Jednak jeszcze w 2574 odcinku „Barw szczęścia” sama stwierdzi, że Ryśkowi na pewno przejdzie i do niej wróci. Poczuje się jednak w obowiązku, aby znaleźć osobę, która pisze podłe artykuły pod jej i Gawrona adresem i dość szybko jej się to uda! Żabcia nie będzie miała żadnych wątpliwości, że autorem gorących newsów z ich życia jest Broda (Andrzej Popiel), którego Rysiek przyjął pod swój dach i pozwolił mu tam zostać pod jego nieobecność! Od razu postanowi się z nim rozmówić i wyrzucić go z ich posiadłości!

- Ale... Pobawi się na wakacjach i wróci do mnie na kolanach. Wie o tym, że lepszej babki ode mnie nie znajdzie – stwierdzi.

- Zdradziłeś przyjaciela... – wytknie mu Żabcia.

- Musiałem mieć za co żyć… Rysiek lepszy nie jest. Obiecał nam reaktywację zespołu, narobił nadziei, a potem ruszył w podróż dookoła świata. Przyjaciel tak nie robi – zacznie się tłumaczyć, ale jego słowa tylko bardziej wkurzona ukochaną Ryśka, która wyrzuci go za drzwi!

- Za te artykuły o Ryśku i o mnie na pewno słono ci zapłacili. Coś sobie wynajmiesz – powie mu na do widzenia.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2567: Ostra konfrontacja Józka z Klemensem! Nawet Natalia nie powstrzyma wzburzonego Sałatki

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze