Barwy szczęścia, odcinek 2567: Ostra konfrontacja Józka z Klemensem! Nawet Natalia nie powstrzyma wzburzonego Sałatki

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2567: Ostra konfrontacja Józka z Klemensem! Nawet Natalia nie powstrzyma wzburzonego Sałatki

Barwy szczęścia, odcinek 2567: Ostra konfrontacja Józka z Klemensem! Nawet Natalia nie powstrzyma wzburzonego Sałatki

2022-01-21 11:07

W 2567 odcinku „Barw szczęścia” Józek (Patryk Pniewski) już dłużej nie zniesie zachowania Julity (Katarzyna Sawczuk), która notorycznie utrudnia mu kontakty z Julcią (Julia Staniszewska)! Nie dość, że wrobiła go w porwanie dziecka w Niemczech i wpakowała do aresztu, to jeszcze po tym wszystkim unika kontaktu i nie wywiązuje się z umów. W 2567 odcinku „Barw szczęścia” Sałatka uda się do Natalii (Maria Dejmek), gdzie już będzie czekał na niego Klemens (Sebastian Perdek). Wzburzony piłkarz rzuci się na prawnika żony i nawet Zwoleńska nie będzie mogła nad nim zapanować!

"Barwy szczęścia" odcinek 2567 - poniedziałek, 7.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2567 odcinku „Barw szczęścia” Julita ciągle będzie utrudniała Józkowi kontakty z córką. Wrobienie męża w porwanie i wpakowanie go do niemieckiego więzienia nie będzie dla niej wystraczająco zadowalające, dlatego Sałatka postanowi całkowicie pozbyć się piłkarza z życia Julci! Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2567 odcinku „Barw szczęścia” Julita nie będzie odpowiadała na żadną próbę kontaktu, a nawet nie będzie wywiązywać się z umowy, według której miała przylecieć z Julcia do Polski!

- Muszę coś zrobić! Przecież tu chodzi o Julcię, o moje dziecko!... Nie odbiera, nie odpowiada na wiadomości, nie przylatuje z Julcią do Polski, chociaż obiecuje. Mam tego potąd! – powie wzburzony Gabrysi (Marta Juras) po czym doda, że najchętniej sam pojechałby do Niemiec i spotkał się z córką.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2567: Józek będzie miał nową kochankę?! Matka Julity zdobędzie kolejne dowody na zdradę zięcia – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ aresztowanie Józka i nieuczciwą grę Klemensa w "Barwach szczęścia" >>>

Jednak w 2567 odcinku „Barw szczęścia” Gabrysia okiełza ukochanego i przypomni mu bolesny koniec jego ostatniej wizyty w Niemczech, gdy jego prawniczka musiała wyciągać go z niemieckiego więzienia. Niedzielska poradzi Sałatce, aby pozwolił działać Natalii i nie robił nic wbrew jej wiedzy. Dlatego tuż po rozmowie z Gabrysią w 2567 odcinku „Barw szczęścia” Józek uda się na spotkanie z Natalią, gdzie będzie już na nią czekał adwokat jego żony! Wzburzony Sałatka od razu go zaatakuje, ale na szczęście Zwoleńska jeszcze zdąży złagodzić sytuację.

- Pan się zajmuje krętactwami i wrabianiem mnie w porwanie własnego dziecka! – rzuci się na niego Józek.

- Mój klient pragnie tylko kontaktu z córką – wtóruje Natalia.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2560: Zdrada Kajtka. Oliwka odkryje, że chłopak popłynął z Azjatką Lilly

Wtedy w 2567 odcinku „Barw szczęścia” Klemens długo nie pozostanie dłużny Józkowi i odpłaci mu się chamskim komentarzem, który aż wyprowadzi piłkarza z równowagi! Zachowanie adwokata będzie tak bezczelne, że nawet Natalii odbierze mowę, gdyż nigdy nie spodziewałby się, że byłby zdolny do czegoś tak podłego.

- Niech do niej jedzie. Granice są otwarte – zakpi okrutnie, mając na myśli jego ostatnie aresztowanie w Niemczech.

W 2567 odcinku „Barw szczęścia” Klemens będzie dobrze bawił się kosztem Józka i dalej będzie brnął w swoje mądrości. Na pytanie Sałatki, dlaczego jego żona unika kontaktu i odcina go od dziecka, odpowie, że widocznie ma jakiś powód! Bezczelność i arogancja prawnika sprawi, że Józek już nie będzie mógł się powstrzymać i zagrozi mu, że następnym razem mu przywali!

Spójrz również: Patryk odejdzie z Barw szczęścia?! Konrad Skolimowski przyjął ofertę konkurencyjnej stacji

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze