Patryk odejdzie z Barw szczęścia?! Konrad Skolimowski przyjął ofertę konkurencyjnej stacji

i

Autor: ARTRAMA Patryk odejdzie z Barw szczęścia?! Konrad Skolimowski przyjął ofertę konkurencyjnej stacji

Patryk odejdzie z Barw szczęścia?! Konrad Skolimowski przyjął ofertę konkurencyjnej stacji

2022-01-13 11:36

To już koniec Patryka (Konrad Skolimowski) w "Barwach szczęścia"? Ostatnio Jezierski po raz trzeci oświadczył się Agacie (Natalia Zambrzycka) i wspólnie zaczęli przygotowywać się do ślubu, jednak w 2561 odcinku "Barw szczęścia" narzeczona znów nakryje go na zdradzie z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) i wszystko się zmieni! W taki sposób Patryk odjedzie z hitowego serialu TVP2? To już pewne, że Konrad Skolimowski przyjął ofertę konkurencyjnej stacji i w nowym serialu TV4 pojawi się w zupełnie innej roli! Co z tego wyniknie? Poznajcie szczegóły!

To już koniec Patryka w "Barwach szczęścia"? Konrad Skolimowski pojawi się w nowym serialu konkurencyjnej stacji w zupełnie innej roli!

W życiu Patryka w "Barwach szczęścia" ostatnio sporo się wydarzyło! Jego ojciec, Kornel (Jakub Bohosiewicz) uciekł do Meksyku z młodszą kochanką, Sandrą (Joanna Opozda), zostawiając rodzinę bez dachu nad głową i grosza w kieszeni. Na domiar złego, narobił również straszliwych długów, z którymi teraz muszą mierzyć się jego najbliżsi! Jego brudne interesy o mały włos nie doprowadziły do zabójstwa Patryka, gdy ludzie Bondy (Maciej Kosmala) porwali go i przystawiali wiertarkę do głowy! Na szczęście do morderstwa nie doszło, gdyż Jezierskiego uratowały Jowita (Magdalena Żak) i Celina (Orina Krajewska), jednak dramat, związany z porwaniem, ma swoje skutki do dziś.

W ostatnich odcinkach "Barw szczęścia" jedynie miłymi chwilami w jego życiu były drugie i trzecie zaręczyny z Agatą i wspólne przygotowywanie się do ślubu, już bez wtrącania się Sławki (Ewelina Serafin)! Jednak i tutaj miła sielanka szybko minie, gdyż w 2561 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka znów nakryje zadowolonego ukochanego na zdjęciach z Oliwką i od razu pomyśli, że znów ją zdradza! W taki sposób Patryk pożegna się z serialem?

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2550: Marek oszaleje z zazdrości o Iwonę! Nie będzie chciał, aby Tomasz był nowym ojcem dla Wioletki

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ co działo się w życiu Patryka w ostatnich odcinkach "Barw szczęścia" >>>

To już pewne, że 17 stycznia o godzinie 19.00 na antenie TV4 zadebiutuje nowy serial "Instrukcja kochania", w której Konrad Skolimowski, czyli Patryk z "Barw szczęścia" dostał jedną z głównych ról! Aktor jako Adek zagra brata głównej bohaterki Anki (Magdalena Król), który będzie chłopakiem o złotym sercu, jak również pełnym humoru detektywem! Niestety na tym się nie skończy, gdyż Adek będzie także niepoprawnym podrywaczem, który poprzez swój urok osobisty może ze wszystkiego się wykręcić! Oprócz wspomnianego Konrada Skolimowskiego i Magdaleny Król w "Instrukcji kochania" pojawią się również Maria Ruddick jako Majka i Olga Pęczak jako Nina. Cała paczka będzie prowadzić firmę, oferującą pomoc w sprawach sercowych i pomagającą rozwiązać wszelkie problemy, jakie pojawią się na ich drodze! Czy udział w nowym serialu TV4 będzie jednoznaczny z odejściem Patryka z "Barw szczęścia"?

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2550: Piękny gest Sławki względem Żabci! Ocali ją przed największym życiowym błędem

Na ten moment nie pojawiły się żadne informacje z planu "Barw szczęścia", że Konrad Skolimowski miałby odejść z hitowego serialu TVP 2! Aktor połączy zatem dwie role i będzie występował zarówno w "Barwach szczęścia", jak i "Instrukcji kochania"! Co prawda, w obu serialach będzie wcielał się w zupełnie inną postać, jednak z pewnością Adek z "Instrukcji kochania" zyska taką samą sympatię widzów, jak Patryk z "Barw szczęścia", w którego życiu w najbliższych odcinkach uwielbianego serialu sporo się wydarzy!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2558: Tomek Kępski ukrył przed Iwoną, że ma 15-letniego syna! Tylko on może uratować mu życie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze