Barwy szczęścia, odcinek 2550: Marek oszaleje z zazdrości o Iwonę! Nie będzie chciał, aby Tomasz był nowym ojcem dla Wioletki

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2550: Marek oszaleje z zazdrości o Iwonę! Nie będzie chciał, aby Tomasz był nowym ojcem dla Wioletki

Barwy szczęścia, odcinek 2550: Marek oszaleje z zazdrości o Iwonę! Nie będzie chciał, aby Tomasz był nowym ojcem dla Wioletki

2021-12-30 20:28

W 2550 odcinku "Barw szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) w końcu zrozumie, co stracił! Związek Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Tomka (Jakub Sokołowski) nabierze takiego rozpędu, że Pyrka już oficjalnie przedstawi swojej rodzinie Kępskiego jako nowego ukochanego! W 2550 odcinku "Barw szczęścia" bliscy Iwony będą zachwyceni przystojnym biznesmen i jedynie Złoty nie podzieli ich entuzjazmu. Widok swojego rywala ze szczęśliwą Wioletką (Aurelia Żarnowiecka) aż złamie mu serce! Nigdy nie zgodzi się na to, aby zajął jego miejsce!

"Barwy szczęścia" odcinek 2550 - czwartek, 13.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2550 odcinku "Barw szczęścia" związek Iwony i Tomasz wejdzie na kolejny etap! Pyrka będzie tak szczęśliwa u boku Kępskiego, że nie tylko znowu uwierzy w miłość, ale również uzna, że to najwyższy moment, aby oficjalnie przedstawić go swoim najbliższym! W 2550 odcinku "Barw szczęścia" Iwona i Tomasz będą szykować się na wspólny wypad pod namioty, na który zakochany biznesmen już nie będzie mógł się doczekać! Jak podaje swiatseriali.interia.pl zjawi się przed domem Pyrki, gdzie akurat natknie się na Stasia (Olaf Kasprzyk), z którym Iwona od razu go zapozna. Jeszcze przed ich wyjazdem lekarka zaprosi go do środka, aby poznał również Agatę (Natalia Zambrzycka) i Huberta (Marek Molak), który już nie mogli doczekać się, aż ich siostra to uczyni!

- Poznasz resztę... - zaproponuje.

- Nareszcie! Bardzo chętnie - uśmiechnie się Tomasz.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2549: Koniec Józka! Afera z porwaniem córki zabierze mu wszystko

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ randkę Iwony i Tomasza w 2550 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2550 odcinku "Barw szczęścia" biznesmen zrobi na Agacie i Hubercie ogromne wrażenie i dadzą siostrze jasno do zrozumienia, że dobrze wybrała.

- Fajny... Chodzący ideał. Mam nadzieję, że nie tylko z pozoru - szepnie jej do ucha Agata.

Miłą atmosferę w 2550 odcinku "Barw szczęścia" zepsuje pojawienie się Marka, który nie podzieli entuzjazmu Pyrków. Widok Tomasza z uśmiechniętą od ucha do ucha Wioletką aż zwali go z nóg! Nie będzie mógł uwierzyć, że Iwona tak blisko dopuściła do jego córki swojego nowego kochanka!

- Poznaliście się już... - powie Iwona na widok Złotego.

- Pamiętam. I widzę, że pan znowu z moją córką - spojrzy złowrogo.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2543: Łukasz dostanie nietypową propozycję! Cena aż zwali go z nóg – ZDJĘCIA

Jeszcze w 2550 odcinku "Barw szczęścia" Marek uzna, że nie może tego tak zostawić i weźmie Iwonę na stronę. Od razu wybada, czy była kochanka planuje się wiązać z biznesmenem na poważnie, gdyż na jego oko będzie to jedynie przelotna relacja. Jego wścibskość mocno zirytuje Iwonę, która da mu jasno do zrozumienia, że to nie jest jego sprawa z kim się spotyka, gdyż on już swoją szansę zmarnował!

- Ty tak na poważnie czy to tylko takie... chwilowe wygłupy?... Troszczę się tylko o ciebie. Chyba mam prawo wiedzieć? - spyta, po czym od razu się wytłumaczy.

- Miałeś swoją szansę, żeby się o mnie troszczyć. Dbaj o Wioletkę. Na razie - odpowie mu chłodno i przekaże córkę, a sama ruszy na randkę z Tomaszem.

Zachowanie Iwony w 2550 odcinku "Barw szczęścia" mocno zdziwi Marka, choć w zasadzie nie powinno! W końcu to on był z nią i dawał jej złudną nadzieje na stworzenie prawdziwej rodziny, choć wcale jej nie kochał! Był z nią jedynie ze względu na Wioletkę, ale w pewnym momencie nawet to mu nie wystarczyło i po prostu ją zostawił! Iwona przebolała swoje, a nawet straciła wiarę w mężczyzn! Jednak u boku Kępskiego zmieniła zdanie i na nowo zaczęła układać sobie życie. W 2550 odcinku "Barw szczęścia" Iwona zapewni Tomasza o swoim uczucie i wyzna, że ogromnie się cieszy, ze w końcu poznał jej rodzinę!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2552: Iwona stoczy walkę o życie swojego chłopaka. Pyrka usłyszy przerażającą diagnozę - ZJDĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze