Barwy szczęścia, odcinek 2543: Łukasz dostanie nietypową propozycję! Cena aż zwali go z nóg – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2543: Łukasz dostanie nietypową propozycję! Cena aż zwali go z nóg – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2543: Łukasz dostanie nietypową propozycję! Cena aż zwali go z nóg – ZDJĘCIA

2021-12-22 18:15

W 2543 odcinku „Barw szczęścia” Wangel (Marek Kałużyński) spotka się z Łukaszem (Michał Rolnicki) i zaoferuje mu propozycje nie do odrzucenia! Właściciel popularnego brukowca będzie pod wrażeniem jego umiejętności i zacznie obsypywać go komplementami za jego relacje z Sycylii. W 2543 odcinku „Barw szczęścia” Wangel zaproponuje Łukaszowi stanowisko redaktora naczelnego „Szoku” i rzuci mu taką stawkę, o której jako kurier mógłby jedynie pomarzyć! Początkowo nazwa tabloidu odstraszy Sadowskiego, jednak gdy Wangel jeszcze podbije stawkę, to wątpliwości Łukasza od razu znikną!

"Barwy szczęścia" odcinek 2543 - poniedziałek, 3.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2543 odcinku „Barw szczęścia” okaże się, że wyjazd na Sycylię będzie dla Łukasza przełomowym wydarzeniem nie tylko przez odnalezienie uwięzionej pod gruzami Kasi (Katarzyna Glinka), ale również odciśnie swoje piętno na jego karierze zawodowej! Jego relacja z Sycylii, gdy w ostatniej chwili zastąpił nieobecnego dziennikarza cieszyła się sporym zainteresowaniem i nie uszła uwadze wpływowych osób! Jak podaje swiatseriali.interia.pl tuż po jego przylocie do Polski skontaktuje się z nim Wangel, właściciel TyTV, który w 2543 odcinku „Barw szczęścia” poprosi go o spotkanie i rzuci mu propozycję nie do odrzucenia!

Patrz także: Barwy szczęścia, odcinek 2538: Dramat Patryka po próbie zabójstwa przez Bondę! Nie poradzi sobie z traumą - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ spotkanie Wangela z Sadowskim w 2543 odcinku „Barw szczęścia”

W 2543 odcinku „Barw szczęścia” Wangel będzie zachwycony umiejętnościami Łukasza i zacznie obsypywać go komplementami. Właściciel TyTV stwierdzi, że ktoś z takim stażem i charyzmą zawsze jest w cenie i właśnie o tym chciałby z nim porozmawiać.

- Mam dla pana propozycję. Jest pan zainteresowany współpracą ze mną? – zapyta z nadzieją, jednak Sadowski wyzna mu, że ma już pracę jako przełożony wszystkich kurierów i bardzo chwali sobie tę posadę.

Jednak w 2543 odcinku „Barw szczęścia” Wangel tak łatwo się nie podda i stanie mu na ambicji. Będzie gotowy na wszystko, byleby tylko przekonać do siebie Łukasza

- Przepraszam za to osobiste pytanie, ale czy rozwożenie przesyłek zaspokaja pańskie ambicje? - uśmiechnie się pogardliwie.

- Ambicje może nie, ale regularna pensja pozwala mi płacić rachunki i zadbać o rodzinę. A to jest dla mnie najważniejsze – opowie.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2539: Dramatyczny poród Reginy! Dostanie udaru i umrze jeśli szybko nie urodzi - ZDJĘCIA

Wtedy w 2543 odcinku „Barw szczęścia” Wangel wyskoczy z taką propozycją, że aż zwali Sadowskiego z nóg! Zaproponuje mu taką posadę i taką kwotę, o której jako kurier mógłby jedynie pomarzyć!

- A ja proponuję panu 20 tysięcy miesięcznie i stanowisko naczelnego „Szoku” – wypali, ale Łukasz mocno skrzywi się, gdy usłyszy nazwę brukowca, ponieważ do tej pory pracował jako dziennikarz śledczy.

- Nie musi pan odpowiadać od razu. Proszę to przemyśleć – doda, widząc jego zmieszanie.

Słowa Wangla w 2543 odcinku „Barw szczęścia” dadzą Łukaszowi do myślenia, szczególnie, że za kilka dni właściciel TyTV ponowi swoją ofertę i dorzuci jeszcze dodatkowe 10 tysięcy! Jego propozycja zacznie mocno kusić Sadowskiego, zwłaszcza, że jeszcze do niedawna borykał się ze sporymi problemami finansowymi!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2541: Ślub Agaty i Patryka! Pyrka wybierze suknię ślubną, a Jezierski oświadczy się po raz trzeci – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze