Barwy szczęścia, odcinek 2539: Dramatyczny poród Reginy! Dostanie udaru i umrze jeśli szybko nie urodzi

i

Autor: Artrama/VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2539: Dramatyczny poród Reginy! Dostanie udaru i umrze jeśli szybko nie urodzi

Barwy szczęścia, odcinek 2539: Dramatyczny poród Reginy! Dostanie udaru i umrze jeśli szybko nie urodzi - ZDJĘCIA

2021-12-16 10:37

W 2539 odcinku „Barw szczęścia” rozegra się prawdziwa tragedia! Stan ciężarnej Reginy (Kamila Kamińska) będzie pogarszał się z każdą sekundą, przez co żona Franka (Mateusz Banasiuk) będzie wymagała natychmiastowej operacji! Falkowska dostanie udaru i rozpocznie się dramatyczna walka z czasem! W 2539 odcinku „Barw szczęścia” Franek dowie się, że aby zabieg doszedł do skutku potrzebne będzie rozwiązanie ciąży, ale to i to nie da gwarancji, że jego żona przeżyje trombektomię! Falkowski poczuje jak w jednej chwili cały świat wali mu się na głowę, gdyż może stracić nie tylko nienarodzone dziecko, ale również i ukochaną Reginę!

"Barwy szczęścia" odcinek 2539 - poniedziałek, 27.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2539 odcinku „Barw szczęścia” w życiu Franka rozegra się prawdziwy dramat, a szczęśliwe chwile po odnalezieniu Kasi (Katarzyna Glinka), która przez kilka dni była uwięziona pod gruzami, nie potrwają długo! Niedługo po szczęśliwym zakończeniu Falkowski wróci do Polski i od razu otrzyma od swojego szefa odznaczenie za bohaterską postawę. Strażak będzie taki zadowolony, że jak najszybciej będzie chciał podzielić się dobrymi wiadomościami ze swoją ukochaną. Niestety w szpitalu będą czekały na niego złe wieści! Jak podaje swiatseriali.interia.pl stan Reginy dramatycznie się pogorszy, a jego ukochana straci przytomność w jego towarzystwie! W 2539 odcinku „Barw szczęścia” żona Franka dostanie udaru, a lekarze rozpoczną walkę o jej życie!

- Nie mam pojęcia, co się dzieje – wyżali się Celinie (Orina Krajewska).

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2533: Michalina znów sięgnie po narkotyki?! Witek jej tego nie daruje

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ dramat Franka i Reginy w 2539 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2539 odcinku „Barw szczęścia” lekarze w końcu poinformują Franka, co dolega jego żonie. Okaże się, że Regina cierpi na skrzeplinę poudarową i konieczna będzie natychmiastowa trombektomia. Po usłyszeniu diagnozy Falkowski natychmiast się załamie, jednak najgorsze będzie dopiero przed nim! Lekarz przyzna, że operacja jego żony będzie możliwa tylko w przypadku rozwiązania ciąży!  

- Proszę być dobrej myśli. Ale jest inny problem... Trzeba najpierw rozwiązać ciążę – wyjaśni.

Wtedy w 2539 odcinku „Barw szczęścia” Franek aż złapie się za głowę, gdyż pomyśli, że oznacza to stratę dziecka! Na szczęście lekarz uspokoi go, że chodzi o to, aby jego żona po prostu urodziła przed terminem i zaznaczy, że dzieci, które przychodzą na świat w trzydziestym drugim tygodniu ciąży również mają szansę rozwijać się prawidłowo.

- Nie mamy wyjścia. Chodzi o życie pana żony – przyzna lekarz, po czym zabiorze Reginę na salę operacyjną!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2534: Klara przyjmie pod swój dach prostytutkę! Zrobi to na złość Hubertowi – ZDJĘCIA

Chwilę później w 2539 odcinku „Barw szczęścia” rozpocznie się dramatyczny poród Reginy i niepewna walka o jej życie! Franek będzie tak zestresowany operacją, że nie będzie mógł znaleźć sobie miejsca, gdyż potwornie będzie się bał o życie swoich najbliższych. Na domiar złego to czekanie będzie go dodatkowo wykańczać. Na szczęście w tych trudnych chwilach nie będzie sam, gdyż razem z nim czuwać będzie Celina oraz Stefan (śp. Krzysztof Kiersznowski).

- Mów, jak sytuacja? - zapyta Franka.

- Niedawno zaczęła się operacja. Jakiś cewnik do tętnicy w biodrze, sam tego do końca nie ogarniam... A do tego poród – powie chaotycznie.

- Spokojnie. Nie jesteś sam – wyzna Stefan i razem z Celiną zaopiekują się nim.

Jeszcze w 2539 odcinku „Barw szczęścia” operacja dobiegnie końca i Franek zobaczy w drzwiach lekarza żony, który przyzna, że choć operacja się udała, to Regina musi jeszcze pozostać w śpiączce! Doda też, że ich dziecko jest całe i zdrowe, dzięki czemu Falkowskiemu aż spadnie kamień z serca!

- Udało się przywrócić przepływ, pana żona jest teraz w śpiączce farmakologicznej, straciła trochę krwi, ale rokowania są bardzo pomyślne – wytłumaczy mu.

- A moje dziecko? – spyta zaniepokojony.

- Osiem punktów w skali Apgar. Wszystkie odruchy prawidłowe, lekkie osłabienie ze względu na wcześniactwo - uśmiechnie się.

- To znaczy, że...? – Frankowi aż odbierze głos ze wzruszenia.

- Tak. Gratuluję – odpowie lekarz.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2541: Ślub Agaty i Patryka! Pyrka wybierze suknię ślubną, a Jezierski oświadczy się po raz trzeci – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze