Barwy szczęścia, odcinek 2524: Zabójstwo Patryka! Zginie za przekręty Jowity - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2524: Zabójstwo Patryka! Zginie za przekręty Jowity - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2524: Zabójstwo Patryka?! Zginie za przekręty Jowity? - ZDJĘCIA

2021-12-03 8:36

Tragedia w 2524 odcinku „Barw szczęścia”! Przekręty Jowity (Magdalena Żak) będą miały dramatyczny finał, a największą cenę poniesie za nie bezbronny Patryk (Konrad Skolimowski), który zapłaci za to życiem! Bandyci, wynajęci przez Bondę (Maciej Kosmala) najpierw porwą Jezierskiego i go skatują, a następnie będą chcieli go zabić tym bardziej, że Jowita będzie unikała kontaktu i ciągle nie odda skradzionego laptopa! W 2524 odcinku „Barw szczęścia” Bonda wyśle Jezierskiej pożegnalny filmik z udziałem jej brata, na którym będzie widać jak bandyci go mordują! Koniecznie zobaczcie ZDJĘCIA z tej sceny w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2524 - czwartek 2.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2524 odcinku „Barw szczęścia” Jowita zrozumie, że przegrała! Jezierska myślała, że wspólna noc z Bondą, u którego jej ociec (Jakub Bohosiewicz) zadłużył się na grubą sumę pieniędzy rozwiążę wszystkie jej problemy, ale mocno się pomyliła! Gangster wcale nie okazał się być głupi i dobrze się zabezpieczył, każąc Jowicie podpisać nielegalne dokumenty! Zmuszona Jezierska nie miała innego wyjścia, ale kolejny raz chciała okazać się mądrzejsza i wykradła nie tylko dokumenty, ale również laptopa Bondy! Wspólnie z Protem (Andrzej Michalski) i Sergiuszem (Mateusz Burdach) udało im się uciec, ale w odwecie bandyci porwali i skatowali jej brata, który za przekręty własnej siostry w 2524 odcinku „Barw szczęścia” zapłaci swoim życiem!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2524: Madzia przyłapie Kacpra na zdradzie w ich rocznicę! Zostawi ją dla Hani

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak bandyci Bondy próbują zabić Patryka w 2524 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2524 odcinku „Barw szczęścia” Jowita nagle zniknie, a jej wspólnicy od razu pomyślą, że znów wpadł jej do głowy kolejny chory pomysł i zostawiła ich na pastwę losu. Jezierska w końcu się znajdzie, ale Prot i Sergiusz zaczną robić jej wyrzuty, że swoim wyjściem mogła narazić ich na poważne niebezpieczeństwo!

- Ty normalna jesteś? Po co w ogóle wychodziłaś? – wkurzy się Prot.

- Nie mogłam tak siedzieć bezczynnie, musiała coś porobić – odpowie wspaniałomyślnie.

- Ty chcesz, aby ten typ od Bondy nas dorwał? – zirytuje się Sergiusz.

Słowa Sergiusza 2524 odcinku „Barw szczęścia” będą mocno symboliczne, gdyż w tym momencie Jowita otrzyma wiadomość od Bondy, którego po kradzieży unikała jak ognia! Dopiero wtedy Jezierska zda sobie sprawę, do czego doprowadziła! Gangster wyśle jej nagranie, na którym będzie widać ledwo żywego Patryka, któremu bandyci przykładają do głowy wiertarkę! Przerażony Jezierski będzie aż jęczał ze strachu, czym mocno przerazi Prota i Sergiusza, którzy od razu wyobrażą sobie, że to mogliby być oni!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2530: Damian w obliczu tragedii pogodzi się z Renatą! Od tego będzie zależało życie jego córki

W 2524 odcinku „Barw szczęścia” Jowita zrozumie, że sprawy posunęły się za daleko, gdyż Bonda nie cofnie się przed niczym i będzie w stanie nawet zabić Patryka! Przerażające nagranie zmrozi nie tylko chłopaków, ale również i ją! Na domiar złego do Jezierskiej zacznie wydzwaniać przerażona Agata (Natalia Zambrzycka), która aż będzie umierała ze strachu o swojego narzeczonego, z którym nie ma żadnego kontraktu! W 2524 odcinku „Barw szczęścia” Jowita nie przyzna jej się, że Patryk jest na granicy życia i śmierci i ciągle będzie robić dobrą minę do złej gry, choć sama będzie aż drżeć o życie swojego brata, który w niczym nie zawinął!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2531: Kasia uratowana spod gruzów po trzęsieniu ziemi na Sycylii! Czeka ją ciężka operacja - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Sonda
Czy Jowita w "Barwach szczęścia" zdąży uratować Patryka przed śmiercią?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze