Barwy szczęścia, odcinek 2531: Kasia uratowana spod gruzów po trzęsieniu ziemi na Sycylii! Czeka ją ciężka operacja - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2531: Kasia uratowana spod gruzów po trzęsieniu ziemi na Sycylii! Czeka ją ciężka operacja - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2531: Kasia uratowana spod gruzów po trzęsieniu ziemi na Sycylii! Czeka ją ciężka operacja - ZDJĘCIA

2021-11-29 11:18

W 2531 odcinku "Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) zostanie odnaleziona pod gruzami na Sycylii, kilka dni po trzęsieniu ziemi, które niemal doszczętnie zniszczy miasteczko gdzie będzie żona Łukasza (Michał Rolnicki)! Poszukiwania zaginionej Kasi będą dłużyły się w nieskończoność. W akcji ratunkowej weźmie udział nie tylko Łukasz, ale także grupa strażaków z Polski, w tym także Franek (Mateusz Banasiuk). Wycieńczoną, ciężko ranną Kasię uda się znaleźć i w 2531 odcinku "Barw szczęścia" trafi do włoskiego szpitala. Tam Kasia przejdzie poważną operację! Przeżyje, a Łukasz wreszcie zobaczy żonę, która cudem pokona śmierć. Ale na tym jeszcze nie koniec dramatu Kasi. Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2531 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Trzęsienie ziemi na Sycylii w serialu "Barwy szczęścia" będzie jedną z największych tragedii jaka spotkała Kasię Górkę! Wyjazd żony Łukasza na włoską wyspę w interesach skończy się dramatyczną walką o życie. Kasia będzie jedną z ofiar trzęsienia ziemi, które zostaną uwięzione pod gruzami jednego z miasteczek! Niestety w chwili gdy w 2527 odcinku "Barw szczęścia" do Łukasza i Stefana (Krzysztof Kiersznowski) dotrze straszna wiadomość o kataklizmie na Sycylii, stracą także kontakt z Kasią. Nie będzie dawała żadnego znaku życia przez wiele dni. Przerażeni bliscy Kasi zaczną odchodzić od zmysłów, że Górka nie przeżyje. W akcie desperacji Łukasz z Vincenzo (Alessandro Curti), przyjacielem i wspólnikiem Kasi, polecą do Włoch, by wspólnie ją odnaleźć. 

Nie przegap: Barwy szczęścia. Tak odejdzie z serialu Stefan Górka. Wyjedzie na zawsze szczęśliwy u boku żony Walerii

Wieść o zaginięciu Kasi w 2529 odcinku "Barw szczęścia" dotrze do jej syna Ksawerego (Bartosz Gruchor). 6-letni chłopiec wpadnie w rozpacz, że jego mama zginie i nigdy więcej jej nie zobaczy. W tych trudnych chwilach z Ksawciem będą dziadkowie - Stefan i Regina Sadowska (Ewa Serwa) - którzy będą przekonywać wnuka, że nic złego się Kasi nie stanie, że na pewno ocaleje z trzęsienia ziemi.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2530: Powrót Walerii przed odejściem Stefana! Zlituje się nad cierpiącym mężem po zaginięciu Kasi - ZDJĘCIA

Uwięziona pod gruzami Kasia w 2529 odcinku "Barw szczęścia" powoli zacznie tracić siły. Bez dostępu do wody i powietrza, z licznymi obrażeniami ciała będzie walczyć o każdy oddech. Na zniszczoną wyspę przybędą grupy ratowników i strażaków z całego świata, także z Polski. Wśród nich będzie Franek.

I to on w 2530 odcinku "Barw szczęścia" odnajdzie umierającą Kasię. Zanim to nastąpi na Sycylii wystąpią kolejne wstrząsy, a akcja poszukiwawcza rannych zostanie nagle przerwana. Mimo zagrożenia Łukasz postanowi w pojedynkę jechać na teren gruzowiska. - Ona tam jest! Sama, przerażona... Muszę ją znaleźć - krzyknie do Vincenzo.

Na szczęście Kasia w 2530 odcinku "Barw szczęścia" zostanie odnaleziona, a Łukasz dostanie wiadomość, że ciężko ranna Polka została zabrana do szpitala. Dopiero w 2531 odcinku "Barw szczęścia" Łukaszowi uda się dotrzeć do szpitala, gdzie trafi Kasia w krytycznym stanie. Włoscy lekarze uprzedzą Sadowskiego, że obrażenia Kasi są tak poważne, że nie przeżyje bez skomplikowanej operacji. Specjaliści uratują jej jednak życie!

Po serii dramatycznych zdarzeń, dniach walki o życie Kasia w 2531 odcinku "Barw szczęścia" odzyska wreszcie przytomność i zobaczy przy szpitalnym łóżku Łukasza. Zanim jednak wróci do Polski, do syna Ksawcia i ojca Stefana minie jeszcze sporo czasu, bo czeka ją długie leczenie we włoskim szpitalu.

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze