Barwy szczęścia. Tak odejdzie z serialu Stefan Górka. Wyjedzie na zawsze szczęśliwy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Tak odejdzie z serialu Stefan Górka. Wyjedzie na zawsze szczęśliwy

Barwy szczęścia. Tak odejdzie z serialu Stefan Górka. Wyjedzie na zawsze szczęśliwy

W "Barwach szczęścia" czeka nas nieuchronnie pożegnanie Stefana Górki (Krzysztof Kiersznowski). Śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego zmusiła produkcję serialu do decyzji, jak zakończyć wątek ojca Kasi (Katarzyna Glinika). Wiele wskazuje na to, że Stefan odejdzie z serialu szczęśliwy! Jego ukochana żona Waleria (Ewa Ziętek) zlituje się nad cierpiącym z powodu zaginięcia ich córki Kasi (Katarzyna Glinka) w trzęsieniu zmieni na Sycylii i wróci do męża w 2530 odcinku "Barw szczęścia". Rodzinna tragedia zbliży na nowo kochających się od zawsze Walerię i Stefana. Czy wyjadą razem na zawsze do Norwegii i tak pożegnamy państwa Górków? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ - tak wygląda wielka miłość Stefana i Walerii!

Stefan Górka w "Barwach szczęścia" odjedzie szczęśliwy. Zostanie na zawsze z Walerią

Śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego, grającego w "Barwach szczęścia" od zawsze Stefa Górkę była ciosem dla fanów serialu. Również koledzy z planu aktora zapłakali - jeszcze nie czas było się żegnać. Niestety, Kiersznowskiego zabrała ciężka choroba, a z nami został jego serialowy bohater. Jednak i z nim będziemy musieli w którymś momencie się rozstać. I wygląda na to, że Stefan odejdzie szczęśliwy!

W ostatnich miesiącach w małżeństwie Stefana i Walerii w "Barwach szczęścia" działo się bardzo źle. Pani Górka wyjechała do syna i wnuka w Norwegii, a Stefan cierpiał w samotności. Był nawet skłonny złożyć już pozew o rozwód! Wszystko jednak zmieni wypadek Kasi na Sycylii - Górka zaginie pod gruzami po trzęsieniu zmieni! Stefan będzie umierał z niepokoju o córkę i Waleria, porażona rodzinną tragedią w 2530 odcinku serialu wróci do męża!  

Zobacz też: Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą z M jak miłość, ale po śmierci Marzenki i Andrzejka wróci inna uwielbiana para - ZDJĘCIA

Po śmierci Kiersznowskiego wszyscy zastanawiali się, jak zakończy się wątek jego bohatera w "Barwach szczęścia". Nikt nie chce, żeby Stefan umarł, wszyscy mają nadzieję, że odejdzie szczęśliwy. I wygląda na to, że tak będzie!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Kasia Górka w "Barwach szczęścia" zostanie wydobyta spod gruzów. I choć będzie w strasznym stanie,, zdradzamy, że przeżyje! Prawdopodobne jest, że Kasia zobaczy się jeszcze z rodzicami i zdążą się pożegnać. 

Wspólny wyjazd Stefana i Walerii w "Barwach szczęścia" to byłoby cudowne zakończenie tej pięknej historii najważniejszej rodziny w serialu. I wszystko wskazuje na to, że tak właśnie pożegnamy Stefana Górkę.  

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2530: Powrót Walerii przed odejściem Stefana! Zlituje się nad cierpiącym mężem po zaginięciu Kasi - ZDJĘCIA

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze