Barwy szczęścia, odcinek 2530: Powrót Walerii przed odejściem Stefana! Zlituje się nad cierpiącym mężem po zaginięciu Kasi - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2530: Powrót Walerii przed odejściem Stefana! Zlituje się nad cierpiącym mężem po zaginięciu Kasi - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2530: Powrót Walerii przed odejściem Stefana! Zlituje się nad cierpiącym mężem po zaginięciu Kasi - ZDJĘCIA

2021-11-27 13:09

W 2530 odcinku "Barw szczęścia" Waleria (Ewa Ziętek) wróci do Stefana (Krzysztof Kiersznowski) w obliczu śmierci, tragedii jaka spadnie na całą rodzinę. Wiele miesięcy zostawiła męża samego, żeby być w Norwegii z synem i wnukiem. Dramatyczne wydarzenia, strach o życie Kasi (Katarzyna Glinka), która będzie jedną z ofiar trzęsienia ziemi na Sycylii i zaginie gdzieś pod gruzami, sprawią jednak, że w 2530 odcinku "Barw szczęścia" Waleria zrozumie swój błąd. W samą porę, bo zrozpaczony Stefan nie będzie już dawał sobie rady z przeżywaniem cierpienia w samotności. Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2530 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Walerii do "Barw szczęścia" ma bezpośredni związek z tym jak zakończy się wątek Stefana Górki. Choć sceny do 2530 odcinka "Barw szczęścia", w którym Waleria wróci do męża z Norwegii były nagrywane latem tego roku, na długo przed śmiercią Krzysztofa Kiersznowskiego (zmarł 24.10.2021), to produkcja już wiedziała, że ciężko chory aktor musi odejść ze względu na swój stan zdrowia. Stąd pomysł, żeby w życiu Stefana znów pojawiła się Waleria. Niestety w tragicznej chwili, kiedy będzie umierał ze strachu o zaginioną córkę Kasię.

Nie przegap: Barwy szczęścia. Stefan Górka nie umrze po śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego! Kiedy ostatni odcinek ze zmarłym aktorem?

W 2530 odcinku "Barw szczęścia" Waleria przyjedzie do Stefana na wieść, że Kasia jest wśród ofiar trzęsienie ziemi na Sycylii i zaginęła gdzieś pod gruzami. Kiedy Łukasz (Michał Rolnicki) pojedzie na Sycylię szukać żony w zniszczonym miasteczku, Stefan zostanie w Polsce z wnukiem Ksawciem (Bartosz Gruchot) i matką Łukasza, Reginą (Ewa Serwa). Tylko ze względu na syna Kasi i Łukasza zupełnie się nie załamie.

Ale powrót Walerii w 2530 odcinku "Barw szczęścia" sprawi, że Górka rozklei się, pozwoli sobie na rozpacz i chwilę słabości.  - Jak mogłabym nie przyjechać w takiej chwili? Stefan... Stefanku... Nie możesz się załamywać. Rozumiesz? Kasia by tego nie chciała - powie mu Waleria, patrząc z politowaniem na męża, z którym będzie coraz gorzej.

Sprawdź też: Barbara Kurdej-Szatan po wyrzuceniu z M jak miłość przerywa milczenie! Nawet produkcja serialu nie wiedziała o decyzji prezesa TVP

Stan Stefana w 2530 odcinku "Barw szczęścia" pogorszy jeszcze brak wieści z Sycylii od Łukasza o Kasi. Powoli zacznie bowiem tracić nadzieję, że Kasia przeżyje trzęsienie ziemi i wreszcie ją odnajdą. - On się poddaje. Jeśli nie znajdą Kasi żywej, to nie wiem... Stefan się tego nie podniesie - powie poruszona Waleria do Reginy.

I wtedy w 2530 odcinku "Barw szczęścia" stanie się cud! Waleria dowie się z telewizji, że strażak z Polski Franek (Mateusz Banasiuk) znalazł Kaśkę i uratował ją. Natychmiast przekaże dobre wieści Stefanowi, który zacznie płakać... Tymczasem w szpitalu na Sycylii ciężko ranna Kasia w 2530 odcinku "Barw szczęścia" będzie już bezpieczna. Łukasz nie odejdzie od żony ani na chwilę. Uratowana Kasia jeszcze długo nie będzie mogła wrócić do Polski.

Z kolei po tragedii Waleria w 2531 odcinku "Barw szczęścia" będzie musiała podjąć decyzję, czy zostać ze Stefanem w kraju, czy wyjechać znów do Norwegii do syna i wnuka. - Ja na pewno wrócę do Norwegii, do wnuka. Stefan swojego wnuka ma tutaj. Wyraźnie powiedział mi, że nie ma mowy o przeprowadzce... - zwierzy się Reginie.

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze