Barwy szczęścia. Stefan Górka nie umrze po śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego! Kiedy ostatni odcinek ze zmarłym aktorem?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Stefan Górka nie umrze po śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego! Kiedy ostatni odcinek ze zmarłym aktorem?

Barwy szczęścia. Stefan Górka nie umrze po śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego! Kiedy ostatni odcinek ze zmarłym aktorem?

2021-10-27 10:58

Śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego wpłynie na dalsze losy Stefana Górki w serialu "Barwy szczęścia", ale to już pewne, że uwielbiany bohater nie umrze! Stefan nie zostanie uśmiercony, a jego wątek widzowie będą oglądać w "Barwach szczęścia" jeszcze przed długi czas. Ostatni odcinek "Barw szczęścia" z Kiersznowski, numer 2543, zostanie wyemitowany w TVP2 dopiero za ponad dwa miesiące. Co się stanie ze Stefanem? Takiego zakończenia roli Kiersznowskiego w serialu chyba nikt się nie spodziewał. Poznajcie szczegóły!

Co się stanie ze Stefanem z "Barw szczęścia" po śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego?

Krzysztof Kiersznowski zmarł w niedzielę, 24.10.2021, po długiej chorobie. Dla przyjaciół z "Barw szczęścia" nie było żadną tajemnicą, że aktor choruje na nowotwór i choć do końca dzielnie walczył z rakiem wiedział, że tą batalię może przegrać. Produkcja serialu liczyła się więc z tym, że wątek Kiersznowskiego trzeba będzie zakończyć, ale nikt nie brał pod uwagę, że Stefan Górka może umrzeć. Kiedy ciężko chory Kiersznowski w połowie lipca brał udział w nagraniu nowej czołówki "Barw szczęścia" był już bardzo słaby, ale mimo to na jego twarzy cały czas gościł uśmiech. Jak podaje "Świat Seriali" dokładnie 29 lipca po raz ostatni pojawił się na planie i nagrał ostatni odcinek z udziałem Stefana!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Pożegnanie Zenka Grzelaka. Zmarły Jan Pęczek ostatni raz w serialu. Zenek umrze? - ZDJĘCIA

Sprawdź też: Zmarli aktorzy z Barw szczęścia ostatni raz razem! Wzruszający odcinek z Kiersznowskim, Nowiszem i Pęczkiem - ZDJĘCIA

Co się stanie ze Stefanem w "Barwach szczęścia", jak się zakończy historia uwielbianego bohatera, ojca Kasi (Katarzyna Glinka), który zasłynął tym, że zawsze był skromnym, dobrym człowiekiem, życzliwym innym ludziom? W ostatnim 2543 odcinku "Barw szczęścia", którego premiera w TVP2 jest planowana na 30.12.2021, rozwiąże się definitywnie wątek rozwodu Stefana i Walerii (Ewa Ziętek). Górkowie nie rozwiodą się! Co więcej, Waleria wróci do Stefana z Norwegii i podejmą zaskakującą decyzję, która wpłynie na ich dalsze życie.

Ostatniego dnia na planie Kiersznowski wystąpił w 2543 odcinku "Barw szczęścia", w którym Stefan i Waleria wyjeżdżają razem z Polski. To właśnie Norwegia stanie się dla nich miejscem, gdzie będą chcieli dożyć razem szczęśliwej starości. Razem z synem Walerii, Bartkiem (Bartosz Gelner) i jego dzieckiem. Stefan przed wyjazdem w 2543 odcinku "Barw szczęścia" pożegna się z Kasią, cała rodziną i przyjaciółmi z Zacisznej.

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO

Przeczytaj koniecznie: Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO

Pożegnanie Stefana w ostatnim odcinku Kiersznowskiego będzie szczególnym hołdem ku czci zmarłego aktora. Ale produkcja "Barw szczęścia" na razie nie chce ujawniać szczegółów niespodzianki dla widzów związanych z odejściem Stefana.

Najnowsze