Barwy szczęścia, odcinek 2524: Madzia przyłapie Kacpra na zdradzie w ich rocznicę! Zostawi ją dla Hani

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2524: Madzia przyłapie Kacpra na zdradzie w ich rocznicę! Zostawi ją dla Hani

Barwy szczęścia, odcinek 2524: Madzia przyłapie Kacpra na zdradzie w ich rocznicę! Zostawi ją dla Hani

2021-12-02 20:08

W 2524 odcinku „Barw szczęścia” Madzia (Natalia Sierzputowska) już nie będzie mogła doczekać się wieczoru, aby wspólnie z Kacprem (Jakub Szlachetka) mogli uczcić swoją rocznicę! Nastolatka kupi dla niego wyjątkowy prezent, zaplanuje romantyczny wieczór i wystroi się w najlepsze ciuchy! Niestety w 2524 odcinku „Barw szczęścia” Kacper zupełnie zapomni o ich święcie i cały dzień będzie wolał spędzić z Hanią (Weronika Hoepfner). Na domiar złego, na koniec dnia zrezygnowana Madzia nakryje swojego chłopaka na zdradzie! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2524 - czwartek 2.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2524 odcinku „Barw szczęścia” Madzia nie będzie myślała o niczym innym jak tylko o swojej rocznicy z Kacprem! W tym celu zaplanuje dla niego wyjątkową niespodziankę, kupi mu jego wymarzony prezent i zorganizuje romantyczny wieczór! Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zostawi im nawet wolną chatę, aby bez skrępowania mogli spędzić ten szczególny dzień. Jednak Kacper w 2524 odcinku „Barw szczęścia” zupełnie nie będzie myślał o Madzi tylko o Hani! Od rana będzie z nią rozmawiał o zadaniach z fizyki, a nawet w swoją rocznicę z Madzią, o której zupełnie zapomni, zdecyduje się spotkać z Hanią!

Patrz tez: Barwy szczęścia, odcinek 2530: Damian w obliczu tragedii pogodzi się z Renatą! Od tego będzie zależało życie jego córki

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Madzia nakrywa Kacpra na zdradzie w 2524 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2524 odcinku „Barw szczęścia” Kacper będzie tak zajęty Hanią, że nawet nie zauważy, że Madzia zbiera się do wyjścia, które i tak będzie mu na rękę! W końcu zdąży już umówić się z Hanią!

- Kacper wychodzę! Jadę do showroomu po rzeczy, ale niedługo wrócę – powie z nadzieją Madzia, która już nie będzie mogła doczekać się ich rocznicy.

- Dobrze, ja też zaraz wychodzę – oznajmi, czym mocno ją zszokuje.

- Ale nie mówiłeś, że masz dzisiaj jakieś plany – zasmuci się.

- Właśnie na nie wpadłem. Umawiam się z Hanią – powie zadowolony, czym wbije jej nóź prosto w serce!

W 2524 odcinku „Barw szczęścia” Madzia szybko załatwi swoje sprawy, aby jak najszybciej przygotować się na wspólne świętowanie z Kacprem, jednak on będzie miał zupełnie inne plany! Spotkanie z Hanią tak go wciągnie, że straci poczucie czasu i w ogóle nie wróci do domu, tylko zaprosi Hanię do mieszkania Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska), licząc na to, że spędzą miłe chwile we dwoje! Niestety w 2524 odcinku „Barw szczęścia” przyłapie ich Malwina (Joanna Gleń), której mocno nie spodoba się zachowanie syna, ale on uzna, że nie robi nic złego!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2531: Kasia uratowana spod gruzów po trzęsieniu ziemi na Sycylii! Czeka ją ciężka operacja - ZDJĘCIA

W 2524 odcinku „Barw szczęścia” Madzia będzie miała już dość czekania na Kacpra i sama postanowi po niego pojechać do Małgorzaty, licząc, że go tam znajdzie! Intuicja jej nie zwiedzie, jednak z pewnością nie spodziewałaby się, ze razem z nim będzie tam i Hania! Jej widok aż zwali ja z nóg!

- Dzień dobry jest Kacper? – spyta z nadzieją Malwiny, ale jej uśmiech szybko zejdzie z twarzy.

- Madzia, cześć – odpowie zaskoczony.

- Hej, tak myślałam, że cię tutaj spotkam, ale nie spodziewałam się, że z kimś – wkurzy się, po czym oboje spojrzą na Hanię.  

Wtedy w 2524 odcinku „Barw szczęścia” Madzia postara się przemówić do rozsądku Kacpra, ale niestety jej się to nie uda, gdyż dowie się, że jej chłopak nawet nie pamiętał o ich święcie! To będzie dla niej zbyt wiele…

- Pamiętasz, że mamy dziś rocznicę? – spyta ze łzami w oczach.

- Rocznicę? – dopyta zdziwiony.

- Czyli zapomniałeś, fajnie – zdołuje się jeszcze bardziej.  

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2533: Michalina wyjedzie na zawsze? Witek dostanie kosza przez wielką karierę

Barwy szczęścia, odc. 2524: Malwina (Joanna Gleń), Kacper (Jakub Szlachetka), Madzia (Natalia Sierzputowska), Hania (Weronika Hoepfner)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2524: Malwina (Joanna Gleń), Kacper (Jakub Szlachetka), Madzia (Natalia Sierzputowska), Hania (Weronika Hoepfner)
Barwy szczęścia odc. 2524. Kacper (Jakub Szlachetka), Hania (Weronika Hoepfner)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2524. Kacper (Jakub Szlachetka), Hania (Weronika Hoepfner)
Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze