Barwy szczęścia, odcinek 2533: Michalina wyjedzie na zawsze? Witek dostanie kosza przez wielką karierę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2533: Michalina wyjedzie na zawsze? Witek dostanie kosza przez wielką karierę

Barwy szczęścia, odcinek 2533: Michalina wyjedzie na zawsze? Witek dostanie kosza przez wielką karierę

2021-12-01 17:22

W 2533 odcinku "Barw szczęścia" Michalina (Anna Pentz) dostanie wymarzoną szansę na sukces. Jej związek z młodszym Witkiem (Witold Sosulski) od pewnego czasu przechodzi głęboki kryzys. Po raz pierwszy młody Złoty miał dość ślicznej ukochanej, kiedy okradła go z tajemnic, aby zabłysnąć jako "pisarka". W 2533 odcinku "Barw szczęścia" dziewczyna dostanie kolejną szansę i nie zawaha się ani chwili, aby porzucić miłość Witka dla blasku fleszy. Równolegle Anna Pentz dostała rolę w hitowym serialu konkurencji, co może oznaczać, że jej postać Michaliny zniknie za jakiś czas z "Barw szczęścia", a Witek znajdzie sobie nową miłość.

"Barwy szczęścia" odcinek 2533 - czwartek, 16.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2533 odcinku "Barw szczęści" Michalina dostanie prawdziwą szansę na sukces. Słynny reżyser Ryman przeprowadzi przesłuchania do nowego projektu.  Dziewczyna Witka wypadnie tak wspaniale, że jako jedyna dostanie propozycję dołączenia do jego zespołu! I oczywiście z tej wielkiej szansy na wielką karierę Michalina będzie chciała skorzystać. Co na to Witek?

To nie będzie pierwszy raz w "Barwach szczęścia", kiedy Michalina nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Ostatnim razem udawał pisarkę, ale nie miała weny, na którą liczyła, że "sama przyjdzie". Wtedy ukradła pamiętnik Witka z czasów odwyku i bezczelnie go przepisała! Ta paskudna akcja o mało nie kosztowała jej zerwaniem z Witkiem.  

Zobacz też: M jak miłość. Dlaczego Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą? Marzenka i Andrzejek muszą zginąć z jednego powodu!

Ostatnio wydawało się, że związek Michaliny i Witka w "Barwach szczęścia" dobił do spokojnego brzegu. Złoty, dzięki Gabrysi (Marta Juras) odkrył swój talent pisarski, a Michalina zieleniała z zazdrości co, o dziwo dobrze wpływało na ich układ. Ale okazuje się, że ambicje Michaliny ostały tylko na chwilę uśpione. 

W 2533 odcinku "Barw szczęści" propozycja znanego reżysera będzie ogromną szansą na spełnienie marzeń Michaliny. Wyjazd do Poznania, blask reflektorów, nowe znajomości - to wszystko czeka Michalinę na drodze do kariery. I wygląda na to, że Witek znów zostanie sam martwiąc się, że powoli znika z życia swojej pierwszej dziewczyny. 

Anna Pentz, grająca Michalinę w "Barwach szczęścia" dołączyła do obsady "Pierwszej miłości". Czy młodziutka aktorka pogodzi grę na kilku planach przekonamy się niebawem.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1619: Ostatnia scena Kurdej-Szatan zdradza wszystko. Joasia nigdy nie wyjdzie za Leszka. Wyjadą w podróż przed ślubem i słuch o nich zaginie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze