Barwy szczęścia, odcinek 2550: Piękny gest Sławki względem Żabci! Ocali ją przed największym życiowym błędem

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2550: Piękny gest Sławki względem Żabci! Ocali ją przed największym życiowym błędem

Barwy szczęścia, odcinek 2550: Piękny gest Sławki względem Żabci! Ocali ją przed największym życiowym błędem

2021-12-30 13:11

W 2550 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia (Hanna Klepacka) będzie mocno zaniepokojona tym, że Rysiek (Sebastian Stankiewicz) wydaje pieniądze na prawo i lewo i nie liczy się z konsekwencjami! Tylko ona zda sobie sprawę, że niedługo ich bogactwo może się skończyć, a perspektywa powrotu do przyczepy nie wróży nic dobrego. W 2550 odcinku "Barw szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) zaoferuje jej swoją pomoc i umówi ją na spotkanie z Justinem (Jasper Sołtysiewicz). Nauczona własnym doświadczeniem będzie doskonale wiedziała, że tylko tak można uchronić się przed kompletnym bankructwem!

"Barwy szczęścia" odcinek 2550 - czwartek, 13.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2550 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia zda sobie sprawę, że Rysiek wydał już prawie połowę ich majątku z tantiemów. Piękna willa z basenem, luksusowe auta, drogie ubrania, a także pomoc finansowa dla klubu Falenica to wszystko kosztuje, a ich budżet nie jest z gumy. Żabcia zrozumie, że musi coś zrobić, gdyż inaczej ich majątek szlag trafi, a oni znowu wylądują w przyczepie kempingowej, do której przysięgła sobie, że nigdy nie wróci! Na początek w 2550 odcinku "Barw szczęścia" przeleje tylko połowę obiecanych przez Ryśka pieniędzy na ratowanie klubu, a następnie jak podaje swiatseriali.interia.pl za namową Sławki spotka się z Justinem i za ich radą postanowi zainwestować resztę pieniędzy na pewny cel!

- Nie może być ryzyka. Żadne piramidy czy inne machloje! To jest moje być albo nie być - ostrzeże Sławkę.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2550: Marek oszaleje z zazdrości o Iwonę! Nie będzie chciał, aby Tomasz był nowym ojcem dla Wioletki

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ odwrócone role Sławki i Żabci w "Barwach szczęścia" >>>

W 2550 odcinku "Barw szczęścia" Sławka zorganizuje spotkanie Justina i Żabci, na które z resztą sama również się wybierze, aby wesprzeć swoją nową przyjaciółkę. Jezierska będzie mocno zdziwiona tym, że jej były kochanek i dawna służąca się znają, dlatego Justin od razu jej się wytłumaczy.

- Cześć, Justin! - ucieszy się na jego widok Żabcia, a Justin od razu wyjaśni, że znają się jeszcze z czasów, gdy udzielał Ryśkowi korepetycji.

- Przejdźmy do konkretów - stwierdzi Justin i wręczy Żabci do podpisu dokumenty, poświadczające, że może inwestować w jej imieniu i Ryśka.

Jeszcze w 2550 odcinku "Barw szczęścia" Justin poinformuje ją, że znalazł dla niej pewny biznes w elektrownię wiatrową! Skotnicki zapewni ją, że w tym przypadku niczym nie ryzykuje, jednak te słowa nie bardzo przekonają Żabcię do inwestycji.

- Bardziej niż spekulacja na giełdzie i przerzucanie wirtualnych pieniędzy! Tutaj inwestujesz w realną wartość , produkcję prądu. Kupujesz udziały w elektrowni - wyjaśni jej.

- Sama nie wiem... - westchnie i przyzna, że źle się czuje z tym, że zarządza pieniędzmi Gawrona za jego plecami.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2542: Wzruszający powrót Kasi do Stefana po wypadku na Sycylii! Nikt nie będzie mógł powstrzymać łez – ZDJĘCIA

Wtedy w 2550 odcinku "Barw szczęścia" do ich rozmowy włączy się Sławka, która poradzi dawnej służącej, aby zgodziła się na propozycję Justina. Jezierska przyzna, że gdyby mogła cofnąć czas, to sama zainwestowałaby część pieniędzy Kornela (Jakub Bohosiewicz), który uciekł z kochanką (Joanna Opozda) i zostawił ją bez dachu nad głową, ale za top z długami jego wierzycieli!

- Gdybym to ja mogła dziś cofnąć czas, bez wahania przejęłabym kontrolę nad częścią pieniędzy Kornela, zanim nas wszystkich puścił w skarpetkach, a sam zwiał z kelnerką - poradzi jej Sławka.

- Rysiek by mi takiego numeru nie wywinął - zauważy Żabcia.

- Też byłam taka naiwna. Rysiek, podobnie jak Kornel, potrafi przepuścić każdą sumę. Gdybym była przezorna, to teraz siedziałabym sobie na Malediwach - wytknie.

Słowa Sławki w 2550 odcinku "Barw szczęścia" od razu dadzą Żabci do myślenia i uzna, że jej obecna służąca ma trochę racji. Perspektywa powrotu do dawnego życia sprawi, że zgodzi się zainwestować część pieniędzy i tym samym uratować ją i Ryśka przed bankructwem!

- Ja tam nie potrzebuję żadnych Malediwów. Ja tylko nie chcę wrócić do przyczepy albo skończyć pod mostem... Serio można zarobić na tym wietrze? - stwierdzi, po czym zwróci się do Justina, który zapewni ją, że niczym nie ryzykuje, a możne tylko zyskać, gdyż ceny prądu ciągle rosną!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2549: Koniec Józka! Afera z porwaniem córki zabierze mu wszystko

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze