Barwy szczęścia, odcinek 2560: Zdrada Kajtka. Oliwka odkryje, że chłopak popłynął z Azjatką Lilly

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2560: Zdrada Kajtka. Oliwka odkryje, że chłopak popłynął z Azjatką Lilly

Barwy szczęścia, odcinek 2560: Zdrada Kajtka. Oliwka odkryje, że chłopak popłynął z Azjatką Lilly

2022-01-15 12:25

W 2560 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) znajdzie niezbite dowody na zdradę Kajtka (Jakub Dmochowski). Zbrowska nie będzie mogła uwierzyć, jak jej chłopak, który w Singapurze miał zajmować się umierającym Władkiem (Przemysław Stippa), wdał się w romans z Lilly (Mayu Gralińska- Sakai) i tak perfidnie ją oszukał! W 2560 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek już nawet nie będzie zainteresowany Oliwką, gdyż szkoda będzie mu na nią marnować czasu! Zamiast niej wybierze towarzystwo Azjatki i nie będzie się z tym krył!

"Barwy szczęścia" odcinek 2560 - czwartek, 27.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2560 odcinku „Barw szczęścia” podejrzenia Oliwki co do Kajtka okażą się słuszne! Okaże się bowiem, że Kajtek wcale nie zajmuje się chorym Władkiem, który był na granicy życia i śmierci, tylko w najlepsze zabawia się z Azjatką i nawet się z tym nie kryje! Już w 2528 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka dostrzegła ich wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych i urządziła chłopakowi karczemną awanturę, jednak Cieślakowi udało się ją przekabacić! Jednak w 2560 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka już nie da się zbajerować i odkryje niezbite dowody na jego zdradę! Jak podaje swiatseriali.interia.pl wówczas wyjdzie na jaw, że Kajtek już dłużej nie chciał się ukrywać przed światem i przedstawił już nawet swoją nową kochankę własnemu ojcu!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2558: Nowy chłopak Luizy przestępcą! Damian nie ocali córki, ale policja zjawi się w porę – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Oliwka nakryła Kajtka na zdradzie w "Barwach szczęścia" >>>

W 2560 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka przystąpi do ataku i wprost spyta Kajtka kim tak naprawdę jest dla niego Lilly, z którą w Singapurze nie rozstaje się nawet na krok!

- Dobrze się dogadujecie? – zaatakuje go Zbrowska, ale oczywiście Cieślak znów zacznie swoje gierki, czym tylko jeszcze mocniej wkurzy swoją dziewczynę.

Zrozpaczona Oliwka w 2560 odcinku „Barw szczęścia” będzie przekonana, że Kajtek ją zdradza i ze swoich problemów zwierzy się Madzi (Natalia Sierzputowska), która w ostatnim czasie rozstała się z Kacprem (Jakub Szlachetka), a to wszystko przez Hanię (Weronika Hoepfner)! To przyjaciółka Oliwki pozwoliła im się do siebie zbliżyć i przestała kontrolować swojego chłopaka, w efekcie czego zaopiekowała się nim jego rywalka! Zbrowska będzie przekonana, że w jej przypadku jest dokładnie tak samo!

- Nie wiem, ale wydaje mi się, że ta Lilly to nie jest tylko koleżanka Kajtka – zwierzy się Madzi, po czym doda, że właśnie odkryła, że jej chłopak ją oszukuje. Wtedy okaże się, że Kajtek rozmawia z Azjatką po polsku!

- Poznał Azjatkę, która mówi po polsku, łażą sobie po mieście, a tobie ściemnia, że to koleżanka? - zdenerwuje się Madzia. Jednak to będzie nic w porównaniu do tego, czego jeszcze dowiedziała się Oliwka! Wtedy przyjaciółka wyzna jej, że Kajtek już zdążył przedstawić ją swoim najbliższym, w tym ojcu, czym jeszcze bardziej zirytuje Madzię.

- Nie kumam tego, co on robi – oburzy się.

- Chyba wiadomo co... Muszę z nim pogadać – stwierdzi załamana Oliwka.

Zobacz także: Patryk odejdzie z Barw szczęścia?! Konrad Skolimowski przyjął ofertę konkurencyjnej stacji

Jeszcze w 2560 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka połączy się z Kajtkiem i tylko utwierdzi się w tym, że chłopak ją zdradza! Cieślak nie będzie zainteresowany wspólnym oglądaniem serialu, gdyż zdąży umówić się już z Lilly i aż nie będzie mógł doczekać się spotkania z nową kochanką.

- Rozumiem, że wolisz wyjść z Lilly? Dobrze się dogadujecie? – zirytuje się Oliwka.

- Błagam... To córka znajomych taty - Kajtek zacznie swoje beznadziejne tłumaczenia, których tym razem jego dziewczyna już nie kupi!

- I dlatego ciągle spędzacie razem czas? – zaatakuje go.

Wtedy w 2560 odcinku „Barw szczęścia” Kajtkowi zacznie się już sypać grunt pod nogami! Cieślak zrozumie, że już dłużej nie uda mu się bajerować Zbrowskiej, która zaczęła coraz mocniej na niego naciskać! Zachowa się jak tchórz i po prostu ucieknie!

- Ta rozmowa nie ma sensu – skwituje Kajtek.

- Masz rację – potwierdzi Oliwka i natychmiast się rozłączy.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2558: Kochanka Kępskiego zrobi z jego życia piekło. Iwona dowie się o wszystkich kłamstwach Tomasza

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze