Barwy szczęścia, odcinka 2528: Oliwka odkryje zdradę Kajtka! Tak będzie zajmował się chorym ojcem

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinka 2528: Oliwka odkryje zdradę Kajtka! Tak będzie zajmował się chorym ojcem

Barwy szczęścia, odcinka 2528: Oliwka odkryje zdradę Kajtka! Tak będzie zajmował się chorym ojcem

2021-12-08 16:24

W 2528 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zdobędzie niezbite dowody na zdradę Kajtka (Jakub Dmochowski)! Zbrowska wpadnie w szał, gdy odkryje, że jej chłopak wcale nie zajmuje się chorym Władkiem (Przemysław Stippa), który był na granicy życia i śmierci, tylko zabawia się w najlepsze z nową dziewczyną! W 2528 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka urządzi mu karczemną awanturę, a Kajtek będzie dobrze się bawił jej kosztem! W życiu nie spodziewałaby się takiego upokorzenia z jego strony, zwłaszcza, że mimo iż sama miała okazję do zdrady z Patrykiem (Konrad Skolimowski), to ciągle pozostała mu wierna!

"Barwy szczęścia" odcinek 2528 - środa, 8.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2528 odcinku „Barw szczęścia” nad związkiem Oliwki i Kacpra zapanują ciemne chmury i to tuż po rozstaniu Madzi (Natalia Sierzputowska) i Kacpra (Jakub Szlachetka)! Wówczas Zbrowska odkryje, że jej ukochany wcale nie zajmuje się w Singapurze swoim chorym ojcem, któremu lekarze dawali niewielkie szanse na przeżycie, a w najlepsze bawi się z nową dziewczyną, o czym zdążyli już poinformować cały Internet poza główną zainteresowaną! To właśnie ich wymowne wspólne zdjęcia pozwolą Oliwce sądzić, że Kajtek ją zdradza i wcale nie jest taki biedny i niewinny, jak jej się wydawało! W 2528 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka postanowi rozmówić się ze swoim chłopakiem i wszystko z niego wyciągnąć!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2541: Ślub Agaty i Patryka! Pyrka wybierze suknię ślubną, a Jezierski oświadczy się po raz trzeci – ZDJĘCIA 

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Oliwka utwierdza się w tym, że Kajtek ją zdradza w 2528 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2528 odcinku „Barw szczęścia” Oliwce w końcu uda się dodzwonić do Kajtka, który w ostatnim czasie był bardzo zajęty spędzaniem czasu z nową dziewczyną! Oczywiście Cieślak będzie robił dobrą minę do złej gry i nie przyzna się swojej ukochanej, że ma coś za uszami!

- Widziałam, że u ciebie jest dosyć ciekawie. Widziałam nowe zdjęcia – wytknie mu Oliwka.

- No tak, wczoraj poszliśmy zwiedzać – nie przyzna się jej do zdrady.

- Zwiedzałeś sam? – spyta.

- Nie no, poznałem parę osób – powie wymijająco.

- Dziewczyny też? – nie odpuści mu.

- Tak… A co to jest jakieś przesłuchanie? – wpadnie w zakłopotanie.

- Pytam po prostu – oburzy się Oliwka.

- Ale takim tonem jakbyś miała precesję – zauważy.

Wtedy w 2528 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka już nie wytrzyma podejścia Kajtka i po prostu wybuchnie! Dopiero wtedy jej chłopak przyzna się do znajomości z nową dziewczyną, ale nie będzie widział w tym nic złego, czym aż doprowadzi Zbrowską do szału!

- Sorry Kajtek, ale nie jest mi miło widzieć jakieś twoje zdjęcia z obcą dziewczyną. Dowiem się kto to jest – zbulwersuje się Oliwka.

- Chodzi ci o Lili? – w końcu się przyzna.

- Ooo ma nawet imię, ładne – skwituje.

- Ale po co te uszczypliwości Oliwka? – zapyta jak gdyby nic.

- Bo sam mi powinieneś o niej powiedzieć! - przemówi mu do rozsądku, ale on ciągle nic nie zrozumie.

- Nie miałem kiedy – rzuci.

- Kiepska wymówka! – skwituje.

- Poczekaj Oliwka, czy ty jesteś o mnie zazdrosna? – zaśmieje się.

- Ciebie to bawi?! Bo mnie nie bardzo – odpowie jeszcze bardziej wkurzona.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2534: Klara przyjmie pod swój dach prostytutkę! Zrobi to na złość Hubertowi – ZDJĘCIA

Jeszcze w 2528 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka nie uwierzy w zapewnienia Kajtka i rozpocznie swoje prywatne śledztwo! Zbrowska prześledzi profil Lili w mediach społecznościowych, a także jej zdjęcia, z których jasno będzie wynikało, że łączy ich coś więcej! Ze swoich wątpliwości zwierzy się Madzi, która choć początkowo będzie broniła Kajtka, to po dowodach Oliwki aż odejmie jej mowę!

- Ja po prostu się boję, że z Kacprem i Lili będzie tak samo, że od fajnej koleżanki, do… - nie skończy, gdyż w słowo wejdzie jej Madzia.

- Ja na razie nie widzę tego zagrożenia – uspokoi ją.

- Tak bo ja widzę, czasami zdjęcia mówią więcej niż słowa…weszłam sobie na profil tej całej Lili, spójrz. No i co teraz powiesz? – zapyta zirytowana Oliwka, ale wszystko będzie tak oczywiste, że już nawet w 2528 odcinku „Barw szczęścia” nie usłyszy żadnej odpowiedzi!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2536: Dramat Kasi po trzęsieniu ziemi na Sycylii! Wyląduje na wózku i już nigdy nie będzie chodzić

Barwy szczęścia, odc. 2528: Kajtek (Jakub Dmochowski)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2528: Kajtek (Jakub Dmochowski)
Barwy szczęścia, odc. 2528: Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Madzia (Natalia Sierzputowska)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2528: Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Madzia (Natalia Sierzputowska)
Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze