Barwy szczęścia, odcinek 2558: Nowy chłopak Luizy przestępcą! Damian nie ocali córki, ale policja zjawi się w porę – ZDJĘCIA

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2558: Nowy chłopak Luizy przestępcą! Damian nie ocali córki, ale policja zjawi się w porę – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2558: Nowy chłopak Luizy przestępcą! Damian nie ocali córki, ale policja zjawi się w porę – ZDJĘCIA

2022-01-13 13:21

W 2558 odcinku "Barw szczęścia" podejrzenia Renaty (Ania Mrozowska) i Damiana (Michał Lesień-Głowacki) względem Aro (Martin Bogdan) okażą się słuszne! Nowy chłopak Luizy (Julia Zielińska) faktycznie będzie podejrzanym przestępcą, który notorycznie napada na ludzi i powoduje poważne szkody! W 2558 odcinku "Barw szczęścia" Wójcikowi nie uda się ochronić córki przed szemranym typkiem, a na domiar złego sam załatwi jej pracę w miejscu, gdzie Aro zawsze atakuje! Na szczęście nowy chłopak Luizy w końcu wpadnie i zostanie aresztowany na jej oczach!

"Barwy szczęścia" odcinek 2558 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2558 odcinku "Barw szczęścia" ku ogromnemu niezadowoleniu Damian, jego córka ciągle będzie spotykać się z Aro, który od początku nie przypadł mu do gustu! To Renata jako pierwsza zauważyła, że Luiza zadaje się z szemranym typkiem i wspólnie z Damianem próbowała odwieść ją od tego pomysłu. Niestety tak się nie stało, a kelnerce tylko się oberwało za to, że znów wtrąca się w jej życie. W 2558 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że podejrzenia Renaty i Damian względem Aro były słuszne i jak podaje swiatseriali.interia.pl Luiza na własne oczy zobaczy, że jej nowy ukochany jest groźnym przestępcą, który napada na ludzi i niszczy im życie!

Patrz też: Patryk odejdzie z Barw szczęścia?! Konrad Skolimowski przyjął ofertę konkurencyjnej stacji

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak dojdzie do aresztowania Aro w 2558 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2558 odcinku "Barw szczęścia" przed "Feel Good" kolejny raz dojdzie do nieprzyjemnej sytuacji. Do pary, czekającej na kawę podbiegnie tajemniczy mężczyzna, przebrany za lisa i obleje ich farbą, a po wszystkim ucieknie! Dominika (Karolina Chapko) zdąży usłyszeć jedynie niepokojące krzyki, ale wszystko będzie działo się tak szybko, że nawet nie zdoła zareagować. Po całym zdarzeniu zadzwoni na policję, a poszkodowani poskarżą się, że to już nie pierwsza taka sytuacja z ich udziałem.

- To już drugi raz w tym miesiącu i czwarty w tym roku! Obłęd jakiś... - wytłumaczą policjantom.

Jeszcze w 2558 odcinku "Barw szczęścia" funkcjonariusze poinformują parę, że sprawcą tego zdarzenia jest prawdopodobnie jeden z działaczy bojówki ekologicznej, który w ten sposób próbuje zniechęcić do hodowli norek.

- Dla nich hodowanie norek to gorzej niż ludobójstwo... Zrobicie z tym coś w końcu? - zdenerwuje się napadnięta kobieta.

- To już nie przelewki, my ponosimy realne koszty - doda jej mąż, po czym śledczy Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) obieca, że zajmą się tą sprawą i od razu poprosi Dominikę o nagrania z monitoringu.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2550: Marek oszaleje z zazdrości o Iwonę! Nie będzie chciał, aby Tomasz był nowym ojcem dla Wioletki

W 2558 odcinku "Barw szczęścia" obecny w lokalu Damian zaproponuje Dominice, że wezwie na pomoc Luizę, aby pomogła jej uporać się z rozlaną farbą. Przy okazji wyzna dawnej kochance, że bardzo martwi się o córkę, która ciągle spotyka się z podejrzanym Aro, a on nie ma jak do niej dotrzeć. Wtedy delikatnie zasugeruje Dominice, aby razem z Renatą przyjęły jego córkę pod swoje skrzydła, co kelnerka odczyta bez problemu i oczywiście zgodzi się na jego sugestię.

- Luiza nie jest łatwa, a ostatnio zaczął za nią łazić taki jeden... Aro... Starszy chłopak, nie podoba mi się - wyżali się.

- Dobra. Dzwoń do niej. Niech przyjdzie na próbę - stwierdzi Dominika.

Chwilę później w 2558 odcinku "Barw szczęścia" w "Feel Good" zjawi się Luiza, która przyprowadzi ze sobą Aro i od razu zapozna go z Dominiką. Miłe chwile nie potrwają długo, gdyż w tym samym czasie do lokalu wkroczy śledczy i wyzna kelnerce, że zidentyfikowali bandytę, który napadł na parę przed jej lokalem! Aro na jego widok natychmiast ucieknie, a oszołomiona Luiza nie będzie wiedziała, o co chodzi!

- Przejrzeliśmy monitoring stąd i z okolicy. Zidentyfikowaliśmy gościa... To ten typek. To jego robota! - krzyknie i ruszy w pogoń za chuliganem, którego dość szybko dogoni! Chłopak Luizy zostanie skuty na jej oczach i przekazany funkcjonariuszom!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2550: Piękny gest Sławki względem Żabci! Ocali ją przed największym życiowym błędem

Barwy szczęścia, odc. 2558: Dominika (Karolina Chapko), Luiza (Julia Zielińska), Aro (Martin Bogdan), śledczy Marcin Kodur (Oskar Stoczyński)

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odc. 2558: Dominika (Karolina Chapko), Luiza (Julia Zielińska), Aro (Martin Bogdan), śledczy Marcin Kodur (Oskar Stoczyński)
Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze