Barwy szczęścia, odcinek 2573: Herman zerwie z Celiną! Oszuka go i wróci do byłego

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2573: Herman zerwie z Celiną! Oszuka go i wróci do byłego

Barwy szczęścia, odcinek 2573: Herman zerwie z Celiną! Oszuka go i wróci do byłego

2022-02-02 14:33

W 2573 odcinku „Barw szczęścia” Celina (Orina Krajewska) i Herman (Maciej Raniszewski) nie będą już razem! Niewidomy masażysta zerwie z trenerką, gdy odkryje, że wbrew jego sprzeciwom wybrała inną ścieżkę życiową i perfidnie go okłamała! To jej były Jacek Kmita (Bogusław Kudłek) skutecznie poróżni zakochanych i sprowadzi na Celinę poważne kłopoty! W 2573 odcinku „Barw szczęścia” trenerka będzie błagała Hermana, aby dał im jeszcze jedną szansę, ale on po jej kłamstwie już nie będzie chciał jej znać! To będzie dla niego zbyt wiele…

"Barwy szczęścia" odcinek 2573 - wtorek, 15.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2573 odcinku „Barw szczęścia” Herman zerwie z Celiną, gdy okryje, że jego ukochana kolejny raz go oszukała! Trenerka znów spotka się ze swoim byłym Jackiem Kmitą, który zaoferuje jej pracę w agencji detektywistycznej! Herman od razu wyrazi wobec tego pomysły swój sprzeciw, gdyż będzie bał się o bezpieczeństwo swojej partnerki! Niewidomemu masażyście już nie podobał się pomysł ochrony Jowity (Magdalena Żak), jednak współpraca ukochanej z byłym partnerem szczególnie nie przypadnie mu do gustu, gdyż Kmita już raz próbował ich rozdzielić!

Przypomnijmy, że Jacek zjawił się w fitness klubie w 2473 odcinku „Barw szczęścia” i próbował nastawić Hermana przeciwko niej! To on wyjawił prawdę o jej mrocznej przeszłości i ze szczegółami opowiedział mu historię, gdy Celina szantażowała Bożenę (Marieta Żukowska) i omal nie doprowadziła jej ojca Tomasza (Kazimierz Mazur) do zawału! Wówczas przyznał się również, ze przed laty sam był w niej zakochany, ale ona wykorzystała go do własnych celów i porzuciła! W 2573 odcinku „Barw szczęścia” temat Kmity znów doprowadzi do kryzysu w ich związku, który tym razem skończy się ich rozstaniem!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2564: Umierający Kępski kupi wątrobę na czarnym rynku! Nie będzie miał już innego wyjścia – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ostatnie chwile Celiny i Hermana razem w "Barwach szczęścia" >>>

W 2573 odcinku „Barw szczęścia” Celina spróbuje udobruchać Hermana i postanowi błagać go o jeszcze jedną szansę. Jednak jak podaje swiatseriali.interia.pl tym razem niewidomy masażysta będzie nieugięty, gdyż nie będzie mógł darować ukochanej, że oszukała go w sprawie Kmity i znów spotkała się ze swoim byłym za jego plecami mimo iż zapewniała go, że zerwała z nim kontakt!

- Proszę cię, nie karz mnie za to, że postanowiłam zmienić pracę. Mam do tego prawo. Nie odsuwaj się ode mnie – poprosi go, po czym wytłumaczy Hermanowi, że Jacek się zmienił i dzięki niemu może wrócić do tego, co lubi i przestać się ukrywać!

- Nie boisz się, że chce się odegrać. Już próbował... Zresztą mu się udało, bo nas poróżnił – wyrzuci jej niewidomy masażysta, jednak ona zapewni go, że z Kmitą łączą ją wyłącznie interesy.

W 2573 odcinku „Barw szczęścia” Herman nie będzie mógł jednak przeboleć, że jego ukochana znów będzie spotykała się ze swoim byłym, a na dodatek nie widzi w tym żadnego problemu!

- Nie przeszkadza ci, że kiedyś wyznał ci miłość? – zapyta.

- To było lata świetlne temu i sprawa jest dawno zamknięta – powie stanowczo.

- To podobnie jak nasz związek! Odpuść. Dla mnie to koniec! – skwituje Herman, po czym odjedzie.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2564: Kasia przeżyje kolejny wybuch! Będzie musiała oddać Ksawerego

W 2573 odcinku „Barw szczęścia” Celina nie będzie mogła uwierzyć, że Herman z nią zerwał! Niestety ciągle nie będzie widziała w tym swojej winy i nawet przez myśl jej nie przejdzie, że to Jacek jest tutaj problemem! Celina bez wahania przyjmie jego propozycję i nie pozwoli, żeby Herman ją ograniczał w byciu sobą, nawet jeżeli wiąże się to z jej współpracą z byłym! Brońska uzna, że za rozpad ich związku odpowiada wyłącznie Malwina (Joanna Gleń), która w ostatnim czasie mocno zbliżyła się do jej ukochanego! W 2573 odcinku „Barw szczęścia” wzburzona Celina wprost oskarży ją o zabranie ukochanego i wypowie jej otwartą wojnę!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2573: Justin odbierze Patrykowi wszystko! Najpierw weźmie się za Agatę, a potem skończy z Oliwką

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze